Skocz do zawartości

Fanklub VSonic


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

No to pięknie :)

Możesz pokrótce porównać Classic z BE?

 

Słucham od dwóch godzin. Zarówno Classic jak i BE to świerzynki więc do wygrzania. IMO BE lepiej sprawdzą się outdoorowo bo ilość świetnej jakości basu jest większa. Classic do domowych (jeśli jest sens na dokach) odsłuchów. Trzeba pobawić się tipsami bo nie jest łatwo o seal...

 

Mam wrażenie, że nie są zbyt wyrozumiałe dla gorszej jakości nagrań. Na takim Spotify 320kbit zdecydowanie gorzej w porównaniu z Flacami

 

edyta: wychodzi na to, że trzeba mieć obie wersje :), w domowym zaciszu jednak lepsze są Classic, równiejsze. W autobusie czy w tramwaju mogą się okazać za chude ale na dłuższą metę chyba bardziej uniwersalne

Edytowane przez rymcymcym
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Classic już do mnie lecą, aktualna lokalizacja 已出口直封 :D

 

Jedno jest pewne, coś wyląduje w komisie...

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zwariuje, zastanawiać się nad gr07 ze zbiorówki, ale, jako ze niedawno kupiłem rha ma750i ciężko mi znowu kasę wydawać. Z drugiej strony rha chyba nie dla mnie, bo nie dość ze muszę je głęboko dociskać, to w muzyce jaką jest rock czy metal to jest totalny jazgot, czy to na fiio x1 czy lg g3. Posiadam jeszcze rockit r50 i sprawdzaja się w tym czego slucham, ale jak to zawsze bywa człowiek chce wiecej i lepiej :D

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ja oczywiście też się dopisuje dzięki temu że pracuję gdzie pracuję mam wszystkie modele i dla mnie poza vsd1 bez S które mi nie podchodzą to wszystkie są świetne w stosunku cena-jakość.

 

Faworytami dla mnie są VSD5 i GR07Classic używane zamiennie trochę według tego co pisał rymcymcym. Jak ktoś ma pytania to śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Kuropa mam możliwość porównać GR07 w wersji Classic i BE z takimi "tuzami" jak Shure SE846 i Sennheiser ie800.

 

Nie chciałbym przykładać ręki do hajpu ale po prostu się nie da :ph34r:

 

Believe or not - JAK DLA MNIE wersja BE znokautowała obu Goliatów. Scena, separacja, detale i WYGODA - miazga...

 

Lepsze od SE846? Jak z ilością basu w 846 vs. BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki uprzejmości Kuropa mam możliwość porównać GR07 w wersji Classic i BE z takimi "tuzami" jak Shure SE846 i Sennheiser ie800.

 

Nie chciałbym przykładać ręki do hajpu ale po prostu się nie da :ph34r:

 

Believe or not - JAK DLA MNIE wersja BE znokautowała obu Goliatów. Scena, separacja, detale i WYGODA - miazga...

 

Lepsze od SE846? Jak z ilością basu w 846 vs. BE.

 

 

No bas Shure mają lepszy. Pisałem o całokształcie :) Na pewno Vsonici mają zdecydowanie bardziej klarowną górę nawet jeśli do SE846 zapakujemy białe filtry. O scenie nie wspominam bo tu Shure leżą i kwiczą

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Classicu nie wiem, bo ciągle słuchałem. A w BE po 3 dnich ciągłego grania trochę się wszystko wyrównało. Ale nadal ze względu na górę wolę classic.

 

No właśnie, a mi czasami troszkę góry brakowało w classicach, więc w BE powinno być idealnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności