Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
matsky92

Wzmacniacz do SM HP 100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje wzmacniacza dla słuchawek SM HP 100

cena do 700 zł

użycie zarówno do iphona 5s (przenośnie) jak i stacjonarnie w domu pod laptopa (USB)

Wierze w was , pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FCLa podepnie do iPhona i wrzuci do kieszeni? ;)

Wysłane z mojego Redmi 1S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czego oczekujesz od tych słuchawek, co Ci w nich nie odpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po 1 brakuje mi głębszego basu .a także chciałbym aby sluchawki byly bardziej wyraziste z "pazurem"

sluchawki wykorzystywane rowniez do profesjonanego grania w cs go wiec potrzebuje dobrej przestrzennosci i aby te"strzaly" nie byly tak tępe jak są

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Swordfish_
      " Mytek Brooklyn AMP to najnowsza propozycja znanej już dość dobrze na rodzimym rynku firmy z Brooklynu. Tym razem nie jest to jednak przetwornik cyfrowo-analogowy, a jak sama nazwa wskazuje – wzmacniacz.  A dokładniej dwukanałowa końcówka mocy, w dodatku o dość ciekawej budowie i funkcjonalności. Jednocześnie urządzenie to można też traktować, jako uzupełnienie dla recenzowanego wcześniej przetwornika cyfrowo-analogowego Brooklyn DAC+. Przy czym nie chodzi w tym przypadku nawet o to, że AMP jest niemalże taki sam gabarytowo. Czy też spójny ze wspomnianym przetwornikiem wizualnie. Bardziej należałoby tutaj zwrócić uwagę na funkcjonalność obu urządzeń. "

https://hifizone.pl/mytek-brooklyn-amp-recenzja/

Zapraszam
    • Przez Inszy
      Tym razem luźno i szybko, znaczy się rzut uchem

xDuoo TA-20 trafił do mnie już jakiś czas temu, ale ciągle się ociągałem z tekstem, ponieważ… po prostu nie potrafiłem się do tego zabrać. Ale BigMaras był wyrozumiały i nie popędzał ze zwrotem, więc wykorzystałem okazję by się nim nacieszyć.
      Cóż to właściwie jest? Hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy mogący pracować w torze w pełni zbalansowanym. Mamy więc dużą moc na wyjściu (2000mW) dzięki tranzystorom, a także możliwość manipulowania dźwiękiem za pomocą lamp (typ 12AU7) w sekcji przedwzmacniacza. Za taką przyjemność trzeba wydać 1.299 złotych, czyli wcale nie taki duży pieniądz. Wśród tańszych zbalansowanych hybryd możemy z Chin sprowadzić na własną rękę LOXJIE P20, ewentualnie wyszukać coś z jeszcze głębszej egzotyki o niewymawialnej nazwie. Coś na polskim rynku? iFi iCan Pro za niespełna 10 tysięcy złotych?

Cały tekst pod linkiem:
      https://muzostajnia.wordpress.com/2019/01/05/xduoo-ta-20-rzut-uchem/

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności