Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Questyle Audio w Mp3store


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

QP1R dzisiaj powinny wisieć. Cena 3799zl

 

Inne rzeczy wkrótce - wtedy też będą znane ceny, a może nawet wcześniej.

 

Niestety musimy przestrzegać polityki producenta, a wiadomo, że DAC/AMPy Questyle nie należą do najtańszych, ale za to są jedne z najlepszych.

W przypadku tych urządzeń, na pewno jeśli ktoś będzie poważnie zainteresowany to może liczyć na ukłon ze strony sprzedawcy.


Fajnie jakby ENIGMAcoustics też zagościła na waszych półkach - zwłaszcza Dharma D1000:)

 

Firma rozmawia od niedawan z producentem. Zobaczymy. Może góra coś załatwi i wtedy będzie można nie tylko kupić ale i posłuchać.

 

Osobiście chcę zakupić dla siebie sztukę. Słuchałem w Monachium i to jest świetna alternatywa dla Audeze czy HifiMana. I poważna konkurencja.

Poza tym podoba mi się wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QP1R dzisiaj powinny wisieć. Cena 3799zl

 

Inne rzeczy wkrótce - wtedy też będą znane ceny, a może nawet wcześniej.

 

Niestety musimy przestrzegać polityki producenta, a wiadomo, że DAC/AMPy Questyle nie należą do najtańszych, ale za to są jedne z najlepszych.

W przypadku tych urządzeń, na pewno jeśli ktoś będzie poważnie zainteresowany to może liczyć na ukłon ze strony sprzedawcy.

 

Fajnie jakby ENIGMAcoustics też zagościła na waszych półkach - zwłaszcza Dharma D1000:)

 

Firma rozmawia od niedawan z producentem. Zobaczymy. Może góra coś załatwi i wtedy będzie można nie tylko kupić ale i posłuchać.

 

Osobiście chcę zakupić dla siebie sztukę. Słuchałem w Monachium i to jest świetna alternatywa dla Audeze czy HifiMana. I poważna konkurencja.

Poza tym podoba mi się wygląd.

Czy "ukłon " ze strony sprzedawcy dotyczy też QP1R ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic mi o tym nie wiadomo.

Są głownie egzemplarze na targi, ale zdaje się, że jest dosłownie kilka sztuk w zapasie.

Prawdopodobnie mogą być one sprzedane.

 

Chyba bardzo wyraziście (zaznaczyłem) - to oznacza, że są generalnie niedostępne.

 

Chociaż to byłoby dziwne, bo dzisiaj w sklepie w Warszawie uzyskałem informację, że ma być organizowana akcja przedsprzedażowa, ale może przez tych parę godzin zmieniła się koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

 

Na razie nic mi o tym nie wiadomo.

Są głownie egzemplarze na targi, ale zdaje się, że jest dosłownie kilka sztuk w zapasie.

Prawdopodobnie mogą być one sprzedane.

 

Chyba bardzo wyraziście (zaznaczyłem) - to oznacza, że są generalnie niedostępne.

 

Chociaż to byłoby dziwne, bo dzisiaj w sklepie w Warszawie uzyskałem informację, że ma być organizowana akcja przedsprzedażowa, ale może przez tych parę godzin zmieniła się koncepcja.

 

Gdyby była przedsprzedaż to zapewne przed dostawą towaru. W tej chwili jeszcze nie mamy sampli. Lada moment powinny wjechać.

Z tego są jakieś sztuki wolne i one są pewnie do sprzedaży , ale na jakich zasadach tego ja w tej chwili nie wiem.

Zadam pytanie zwyczajowe - jest gapless ?

Sprawdzimy jak dotrze.

Czy takiego zestawu CAS192D + CMA800R będzie też można posłuchać na AudioShow?

 

Tak. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cały sprzęt na cle :)

 

:(

Ja to nawet lubię chodzić do warsiawskiego urzędu celnego. Przenoszę się w inny świat, urzędnicy we fryzurach jak z Bareji, wszyscy poruszają się w slow motion, dwóch potrafi nieść pół godziny jeden ważny dokument, nigdy nikt nie wie dlaczego taka a nie inna stawka celna obejmie mnie swoim pocałunkiem. No i te oglądanie, jak jakiś nowy klient wpada z impetem, bo mu się śpieszy i... ginie rażony marazmem, depresją i znudzeniem urzędników celnych, bezcenne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bądźmy poważni z tymi pytaniami. Gapless był w odtwarzaczach Rio Karma oraz Trekstor Vibez, lata premiery 2003 i 2007 odpowiednio, a nawet miały cross-fade. Jeśli czegoś takiego nie ma w produkcie z 2008 i dalej, to taki produkt IMHO nie istnieje. :) Jak przykładowo mam słuchać orkiestrowe wykonanie Also Sprach Zaratustra!, które na krążku CD zostało pocięte na ponad 20 kawałków, a jest to jeden ciąg muzyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności