Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do HTC One M8


Uhahany0sw

Pytanie

Witam,

 

Poszukuję dokanałowych słuchawek, które będą najlepiej współpracowały z HTC One M8. Audiofilem nie jestem, ale chcę mieć dobrą jakość muzyki. Fajnie, gdyby był też w miarę dobry bass (oczywiście bez przesady) oraz wygłuszenie.

Na chwilę obecną dysponuję budżetem w wysokości około 200 złotych.

Poprzednie słuchawki, z których korzystałem to Braiwavz M1, lecz nie byłem zadowolony z jakości ich wykonania.

Nie mam żadnych propozycji, ponieważ kompletnie nie wiem co może najlepiej grać z HTC. Czytałem inne tematy, lecz nie znalazłem odpowiedzi, dlatego założyłem temat.

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dołóż kolejne 200 i kup RHA 750 .

Tu na forum masz taniej tylko trzeba wpisać się na listę i poczekać .

Te słuchawki w tej cenie to obłęd ...i wykonanie i jakość muzy...i dodatki .

Potężny bas, ładne soprany i średnica i ...niesamowita wręcz zjawiskowa jak za tą kasę przestrzeń .Niesamowita izolacja od otoczenia i brak efektu mikrofonowania.

Tu masz linka :

http://forum.mp3store.pl/topic/132940-sluchawki-rha-razem-taniej-przesprzedaz/#entry1258274

Edytowane przez hatori77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy zamówieniu na mp3store ...wyjdzie stówka drożej od wymienionej kwoty czyli ok 300 zł ...warto spiąć się i dołożyć

Za tą jakość i przyjemność słuchania jak najbardziej . A sarkazm , cynizm i itp. nie są tu potrzebne

Jak masz obawy podejdź do najbliższego sklepu Apple ..i tam posłuchasz ( oczywiście jak masz możliwość) .

Ale jak chcesz .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety, ciężko będzie mi dozbierać do RHA 750. Poza tym musiałbym czekać, a potrzebuję słuchawek na już. Jakie inne słuchawki polecicie? Myślałem o MEEloctronics M6 Pro, jednak czytałem, że mają słabe wygłuszenie. Co sądzicie o NuForce NE-700X?

Edytowane przez Uhahany0sw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Na chwilę obecną dysponuję budżetem w wysokości około 200 złotych.

 

 

Dołóż kolejne 200 i kup

No weź... a czemu nie kolejne 2000 przy budżecie 200? Niesamowite.

 

Łatwo mówić o dokładaniu, kiedy na stanie ma się inne słuchawki, nie pali się, ma się doświadczenie przez obycie, nie szkoda kolejnych np 300+ zł jak się zniszczą, i wie się czego od dźwięku oczekuje.

 

Ze sposobu zapytania obstawiam, że nie warto dokładać, bo nieobyte ucho nie wychwyci smaczków i słuchawki pozostaną niedocenione. Overkill.

 

Uhahany do 200zł; soundmagic E10, zero audio carbo tenore i jeszcze na piwo zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BoomSound to inaczej loudness, podbija skrajne pasma, na słuchawkach się z tym nie da słuchać wg mnie. Środek zostaje bardzo schowany. Najwięcej dochodzi sopranu. Na hd6000 musisz mieć niezłą basową siekę:)

 

Mam E8, to gumowana wersja M8. Ostatnio kupiłem Zero Audio Carbo Tenore, po wygrzaniu jestem bardzo zadowolony. Przed zakupem brałem również pod uwagę SM E10 i to też jest dobra propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety, ciężko będzie mi dozbierać do RHA 750. Poza tym musiałbym czekać, a potrzebuję słuchawek na już. Jakie inne słuchawki polecicie? Myślałem o MEEloctronics M6 Pro, jednak czytałem, że mają słabe wygłuszenie. Co sądzicie o NuForce NE-700X?

 

NE-700 bardzo dobre słuchawki, będą jak znalazł. Tylko kup najlepiej w jakimś sklepie stacjonarnym żeby dokładnie kupić drugą, poprawioną wersję (kątowy wtyk jack) - dla mnie pancerne, dźwiękowo też pasują do Twoich preferencji :). Ewentualnie zamów ze sklepu gdzie jest podkreślone że to rev 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności