Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe z pilotem 150-200zł


siwek755

Pytanie

Witam!

 

Jak w tytule:

Potrzebuję słuchawek dokanałowych z pilotem do 150-200zł pod tel (NEXUS 4)

Dotychczas słucham na Panasonic RP-HJE125 i nie jest najgorzej, ale brak mi właśnie pilota.

 

Jeżeli chodzi o preferencje dźwiękowe to używając słuchawek Maxell RETRO DJ na Xonarze U3 mam ustawiony EQ w typowe V, więc mniej więcej tak się prezentują moje upodobania - wyraźne tony wysokie przy jednocześnie odczuwalnym basie. Na nadmiar tonów niskich nigdy nie narzekam. :)

 

Wdzięczny będę za sugestie.

Pozdrawiam!

Edytowane przez siwek755
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może SoundMAGIC E10s? http://www.mp3store.pl/article/soundmagic-e10s-black-silver-universal-4-smartphones-ean.6949379000799,2014410626014171628.html#top_info

W opisie masz:

E10S wyposażono w pilota sterowania do kończenia oraz odbierania rozmów a także wybierania głosowego. Słuchawki współpracują z większością Smartphonów na rynku Produkt przystosowany jest do bezproblemowej współpracy z najnowszymi Smartphonami marek Samsung, Blackberry, Nokia, HTC, Iphone, Samsung Galaxy (nowsze modele), Sony Xperia, Corby

Producent zastosował nowatorskie rozwiązanie z eleganckim przełącznikiem na pilocie gdzie mamy możliwość przełączenia się w tryb, który bardziej odpowiada Naszemu modelowi telefonu. Dzieki temu unikniemy potrzeby zmiany słuchawek w przypadku zmiany telefonu. To zapewnia kompatybilność w sensie sterowania oraz jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

EDIT: Jeżeli chodzi o preferencje dźwiękowe to używając słuchawek Maxell RETRO DJ na Xonarze U3 mam ustawiony EQ w typowe V, więc mniej więcej tak się prezentują moje upodobania - wyraźne tony wysokie przy jednocześnie odczuwalnym basie. Na nadmiar tonów niskich nigdy nie narzekam i są dla mnie istotne.

 

@bigmaras M6 chyba odpadają ze względu na OTE, którego nie lubię i dość ubogi bas z tego co czytam.

 

Po poczytaniu forum natrafiłem na model JVC HA-KX-100, który jest tematem bardzo obszernej dyskusji - czy te słuchawki (mogę je mieć akurat za 140zł nówki) spełnią myślicie moje oczekiwania czy coś w tej materii zmieniło się od czasu gdy te JVC biły wszystko na głowę i coś ciekawszego z pilotem można teraz złapać? ^_^
Edytowane przez siwek755
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ma być wyraźne V, to proponuję Meelectronics M-Duo. Nie są takie rozlazłe na basie jak JVC i góra jest lepiej opanowana.

 

Ewentualnie Zero Audio Basso, ale ich nie słyszałem i opieram się tylko na recenzji i znajomości słuchawek, do których zostały porównane.

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

niezla przebitke ma Twoj znajomy :) skoro lubisz V-ke i nie gardisz basem to JVC beda idealne :)

Hehe tak, widziałem ile kiedyś kosztowały, ale cóż, rynek ustala ceny :) Białe, czyli te łatwiej dostępne zaczynają już schodzić po 189zł, więc jak za czarny komplet to cena i tak myślę że względnie dobra.

 

Jak ma być wyraźne V, to proponuję Meelectronics M-Duo. Nie są takie rozlazłe na basie jak JVC i góra jest lepiej opanowana.

 

Ewentualnie Zero Audio Basso, ale ich nie słyszałem i opieram się tylko na recenzji i znajomości słuchawek, do których zostały porównane.

Czyli te M-Duo również są tak niesamowite w swojej cenie jak JVC, które porównywali do modeli o kilka oczek wyżej? Nie pytam z przekąsem, po prostu pytam z ciekawości, a nie wiem jak zakończyła się "historia" tego modelu ha-kx100-b, bo temat jest zbyt obszerny, jednak w pierwszych stronach model został wręcz wyniesiony na piedestał.

Edytowane przez siwek755
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nabyłem JVC HA-KX-100 - jestem bardzo zadowolony. Porównać do konkurentów niestety nie mogę, ale moje oczekiwania zostały w 100% spełnione, dźwięk krystaliczny i bardzo realistyczny, spora scena, basu tyle ile potrzeba. Bałem się o wygodę, ze względu na specyficzny kształt, ale są nawet wygodniejsze od moich dotychczasowych RP-HJE125. Polecam!

Edytowane przez siwek755
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności