Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 600 zł


Dudus8

Pytanie

Witam serdecznie.

Poszukuję słuchawek nausznych.

Słuchawki będą podłączone do komputera- karta dźwiękowa Asus Xonar Dx.

Później pewnie zmienię na jakąś lepszą kartę że wzmacniaczem słuchawkowym.

Słuchawki przeznaczone do muzyki głównie pop ewentualnie coś klubowego.

Nie wiem, czy lepsze będą zamknięte, czy otwarte?

Lubię sobie wieczorami przy komputerze posłuchać głośniej muzyki a nie chce nikomu przeszkadzać dlatego poszukuje słuchawek ☺

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

DT770Pro grają po prostu szkołą Beyerdynamica, miły bas, nieco wycięta średnica i sporo góry, są agresywne. Niedługo po ich zakupie sobie ich z przyjemnością słuchałem, jednakże wróciły już moje R70x oraz wypożyczone DT150 na welurach i w tym towarzystwie nie jest już tak łatwo. Człowiek potrafi się przyzwyczaić do pewnego brzmienia, ale w bezpośrednim starciu wygląda to nieco inaczej. Mam właśnie problem z DT770Pro, nie wiem, co z nimi zrobić, nie da się ich przyjemnie słuchać po R70x czy też DT150, które stawiają na naturalniejszy i bardziej pełny przekaz.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DT770 ze słabszych źródeł zagrają gorzej niż m50x z telefonu. Ath w zasadzie nie potrzebują wzmacniacza. Miałem jedne i drugie w tym samym czasie i słuchałem głównie m50x - tym bardziej, że są dużo bardziej mobilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

DT770Pro grają po prostu szkołą Beyerdynamica, miły bas, nieco wycięta średnica i sporo góry, są agresywne. Niedługo po ich zakupie sobie ich z przyjemnością słuchałem, jednakże wróciły już moje R70x oraz wypożyczone DT150 na welurach i w tym towarzystwie nie jest już tak łatwo. Człowiek potrafi się przyzwyczaić do pewnego brzmienia, ale w bezpośrednim starciu wygląda to nieco inaczej. Mam właśnie problem z DT770Pro, nie wiem, co z nimi zrobić, nie da się ich przyjemnie słuchać po R70x czy też DT150, które stawiają na naturalniejszy i bardziej pełny przekaz.

Wyślij do Michauczoka :D on ma wiele pomyslow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To ja polece koledze K550 i do tego Fiio E12, wlaczasz podbicie basu i masz taki fun, ze nic wiecej nie bedzie Ci potrzebne do szczescia ;).

 

Z DT-kami jest ten problem, ze potrzebuja bardzo dobry tor, ktory je wyrowna i zapanuje nad sybilantami i nieco rozlazlym basem.

 

M50-ki sa swietnie wykonane, ale zdecydowanie mniej wygodne od K550, technicznie tez uwazam je za gorsze.

 

Jesli chodzi o zamkniete do 1000zl i latwe w wysterowaniu, to moim zdaniem nie ma lepszych od tych AKG.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

Cholera...

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

 

Nie cholera, tylko Michał :D

 

 

Czyli zamierzony przypływ gotówki trzeba zamienić w odpływ?

 

 

Zaraz tam w odpływ ... Potraktuj to jako inwestycję. Ja co prawda kupuję działki, ale na handmade by Michał raczej nie stracisz.

Z drugiej strony nie słyszałem żeby ktoś z zamawiających u Michała puścił sprzęt dalej w świat. Tak więc, faktycznie, może to być ... odpływ.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

 

Cholera...

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

 

Nie cholera, tylko Michał :D

 

 

Czyli zamierzony przypływ gotówki trzeba zamienić w odpływ?

 

 

Zaraz tam w odpływ ... Potraktuj to jako inwestycję. Ja co prawda kupuję działki, ale na handmade by Michał raczej nie stracisz.

Z drugiej strony nie słyszałem żeby ktoś z zamawiających u Michała puścił sprzęt dalej w świat. Tak więc, faktycznie, może to być ... odpływ.

;)

 

Nie do końca odpływ, a raczej soulbound używając nomenklatury z gier :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś chciałby się pozbyć cudów Michauczoka. A moim zdaniem m50x grają fajniej (bardziej muzykalnie) niż dobrze napędzone DT770, chyba że Aune T1 to nie jest dobry napęd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wszystko jest względne. M50 śmiało mogą być stacją końcową na drodze poszukiwań. W 700zł już masz momentumy, które dźwiękowo dla mnie są trochę lepsze dźwiękowo, ale jednak mniej wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z doświadczenia wiem, że takie myślenie nie ma nic wspólnego z racjonalnym podejmowaniem decyzji zakupowych :) należy dobrać słuchawki pod siebie, często te tańsze brzmią lepiej niż droższe. M50X to świetne słuchawki.

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

Póki nie znasz swojego gustu to będziesz błądzić.

 

Litery wytrawiane laserowo z LG G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

W thomannie teraz jest dobra cena na m50x, jakby coś :) .

dobra tzn jaka? :) te 500 za biale? o.O

 

Przepraszam nie było posta, nie śledziłem ostatnio cen m50 u nas. A widzę, że teraz w okolicach 550zł można u nas kupić bez problemu. :)

 

No ale tak myślałem bardziej o 530zł za czarne.

Edytowane przez BarteqW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie, czyli lepiej brać słuchawki za 500 czy zestaw za 1000 zł?

Chlopie, zainteresuj sie K550, bo M50-ki pod wzgledem dzwieku i wygody uzytkowania, zwyczajnie nie maja startu do nich.

 

Zescie sie tak uparli na te M50, ze zadnych innych nie uznajecie, a daje glowe, ze autorowi bardziej podpasuja AKG z Fiio E12 i wlaczonym bassbost-em do takiej muzy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności