Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do 600 zł


Dudus8

Pytanie

Witam serdecznie.

Poszukuję słuchawek nausznych.

Słuchawki będą podłączone do komputera- karta dźwiękowa Asus Xonar Dx.

Później pewnie zmienię na jakąś lepszą kartę że wzmacniaczem słuchawkowym.

Słuchawki przeznaczone do muzyki głównie pop ewentualnie coś klubowego.

Nie wiem, czy lepsze będą zamknięte, czy otwarte?

Lubię sobie wieczorami przy komputerze posłuchać głośniej muzyki a nie chce nikomu przeszkadzać dlatego poszukuje słuchawek ☺

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy dla tego pytania

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W sumie to dzisiaj mi @elemeledudek przypomniał o ultrasone hfi 580. Fajne, efektowne granie. W tym budżecie zamkniesz się z nówkami. Miałbym rebus wybierając międy nimi a m50x.

Możesz ewentualnie skusić się na AKG K545, tyle że one mają trochę mniejsze pady. Poza tym świetne. K550/551 to moi faworyci, ale większości ludzi one nie leżą bo bas serwują oszczędniej od innych słuchawek - dlatego potwierdzam opinię powyżej: na te słuchawki należy się decydować po odsłuchu, nie przed.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli jeszcze nic nie wybrałeś to dodam od siebie, że dla mnie DT770 to jedne z najagresywniej grających słuchawek nausznych. Góra mocno wbija igły w ucho - osobiście nie mogłem wytrzymać w nich dłużej niż kilkanaście minut. I dynamiczny dźwięk lubię ale te beyery to według mnie przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli jeszcze nic nie wybrałeś to dodam od siebie, że dla mnie DT770 to jedne z najagresywniej grających słuchawek nausznych. Góra mocno wbija igły w ucho - osobiście nie mogłem wytrzymać w nich dłużej niż kilkanaście minut. I dynamiczny dźwięk lubię ale te beyery to według mnie przesada.

jakie zrodlo? moze nie byly dobrze napedzone...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie pamiętam modelu, to był jakiś znany i lubiany Marantz.

PS Tak czy siak dla mnie DT zawsze będą zbyt agresywne do długich odsłuchów, kto by czego nie mówił...

Edytowane przez SzymciO20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak - nie chcę Ci nic obrzydzać bo seria DT ma wielu wielbicieli. Ale słuchałem ich wiele razy i mocno sylabizują. Pozatym mają sporo basu, który jednak nie jest tak słyszalny dzięki wyostrzonej górze. Customy (odsłuchiwałem w salonie) są ogólnie przyjemniejsze + jest regulacja basu poprzez regulację otworu bass reflexu. A tak w ogóle to polecam Ci wziąć m50x. Na pewno się nie zawiedziesz - fantastyczny żywy, dynamiczny, funowy dźwięk bez syczenia wokali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

M50x, soundmagici, focal spirit one, akg k545.

Żadna z tych lar nie powinna zawieść. Beyery również. Tylko trzeba w końcu coś kupić :)

Ja bym do układanki dorzucił jeszcze momentumy.

 

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Co powiedzie o Custom One Pro?

 

 

 

IMO bardzo wrażliwe na źródło, one mają tylko 16 Ohm i z wysokoomowa dziurką bas się rozłazi, dudni itp...

np. z dziurą amliav yamahy, wzmaka NAD, pianocrafta, integry z kompa, czy z większości telefonów grają źle. Z sansy, zen-a, fiio, SG4 czy z diskmana grają już bez tych efektów pogorszenia jakości basu. Nie są to jedyne słuchawki niskoomowe jakie mam/miałem, ale one wydają się najbardziej podatne na tzw damping factor.

 

Jeśli się na nie zdecydujesz to rozejrzyj się za nową wersją 80 Ohm, z dopiskiem "studio".

Edytowane przez wdehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mówisz o Custom One Pro Studio?

Najlepiej kupiłbym coś porządnego. Sprzęt wolałbym kupić nawet używany w idealnym stanie ☺

Jak wygląda jakość wykonania M50x?

Wiele razy polecano mi te słuchawki, jednak ich wygląd nie za bardzo mnie przekonuje ☺

Soundmagic mają podobno kiepski serwis. Jakość wykonania podobno też nie za bardzo.

Najbardziej podobają mi się Akg i Bayery ☺

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności