Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe 400-500zł


paueu

Pytanie

Witam,

 

Poszukuje słuchawek dokanałowych głównie do rapu, później elektroniki i ewentualnie do muzyki instrumentalnej.

Mają być lekko ciepłe, basowe i z mocną średnicą i zadowalającą górą.Chyba najważniejsza jest dobra scena.Będą używane w domu(autobus,bieganie,siłownia) i poza domem, mają być wygodne i nie wypadać z ucha, mięć dobrą izolację.

Player Sony Xperia Z

Będe wdzięczny za wszelką pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zerknij na Shure Se215. Oferują one ocieplone, basowe brzmienie, jedynie góra nie jest dawkowana w dużych ilościach, co może mieć istotny wpływ na odsłuchy muzyki elektronicznej.

 

Dodatkowym plusem jest mocny, odpinany kabel i wygodna konstrukcja OTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zapomniałem wspomnieć że je miałem na oku xD (i phonak audeo p112)

Warto kupić pianki comply do nich?

Czy mimo wszystko do elektroniki mają poziom akg k518dj?(nie odstawały dla mnie pod tym względem)

Jeszcze reagge

Edytowane przez paueu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

SE 215, mają słabiutką górę.

 

Zerknij na Yamaha EPH 100.

Sam mam dylemat, SE 215 czy Yamaha EPH 100 ;)

 

Co do pianek, dużo osób pisze, że warto wydać te kilkadziesiąt złotych. Niestety do Yamahy raczej nie kupisz tych pianek. W dodatku jak masz wąskie kanaliki, to yamaszki będą Ci utrudniać życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam podobne preferencje co autor i również szukam doków które spełnią owe wymagania. Przez ostatnie 3 tyg miałem okazje słuchać między innymi se215, TripleFI, MA750, E80, E50 i jak na razie RHA są najlepsze.

Oczywiście jest to moją opinia, i dlatego warto samemu przesłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam shurki już od piątku ;)

Jestem zadowolony chociaż spodziewałem się więcej po scenie, mimo wszystko nie zbija wszystkiego jak w akg k518, a do moich poprzednich creative ep630 nie będę porównywał xD.Słysze na nich więcej szczegółow ale niestety słucham z mp3 320kbps.

Dlatego będe jeszcze dobierał do nich playera.Zastanawiam się nad xduoo x2, 200zł a podobno dobrze się zgrywają, ale podobno obsługują do 32GB na karcie :(.

Edytowane przez paueu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

witam,dolacze sie do watku.Poszukuje jakis sluchawek do samsunga s5 muzyka to przede wszystkim metal(wszystkie odmiany)jesli chodzi o kwote to nie mam scisle okreslonego funduszu chodzi mi zeby kupic cos co wykorzysta w pelni samsunga.Jesli chodzi o mikro to fajnie zeby bylo ale nie jest to warunek,sluchawki dostepne na ebayu.Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności