Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jesienne spotkanie w stolicy?


LoGo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spotkanie :)

 

Dzisiaj na plus dwa sprzęty: R70x i TEAC HA-P90SD. Słuchawki kapitalne do ciężkiej muzyki, niesamowicie spójne brzmienie z mega wykopem, nawet Disturbed, którego fanem nie jestem, brzmiał super.

 

Za to grajek przyniesiony przez mojo to kawał kloca, który naprawdę super gra, miałem wrażenie, jakbym sam brał udział w graniu zespołu. Z moimi M50x niestety się nie do końca zgrał, bezlitośnie traktuje wszelkie górki w wyższych rejestrach, ale wszystko inne naprawdę super z nim brzmi :)

 

Wysłane z mojego XT1032

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie poszedł, to bym się nie dowiedział, ze r70x sa ******ste! A kompletnie umknęło mi ich pojawienie się na rynku...

 

Także +5pkt do zainteresowania się Shure 846.

 

 

Dziękuję i pozdrawiam Kolegów :)

Edytowane przez mojo_aka_jojo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób było a tylko 2 komentarze do tej pory?

Dla mnie zasadniczo jakichś niespodzianek dźwiękowych to nie było, poza tym, że jednak więcej spodziewałem się po Superluxach HD669.

R70x przyjemne - podobne w brzmieniu do moich drewniaków, tylko ciut ciemniejsze i chyba z ciut bardziej zaakcentowanym środkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mój głos idzie na R70x - rewelacja!! Gdybym rozważał nauszne otwarte to zdecydowanie byłby je brał pod uwagę

 

PS: Chociaż teraz dopiero sprawdziłem ich cenę - Za 1100-1300 to już nie jest taka okazja, ale przy cenie do 800zł prawdopodobniej kosiłyby konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, specjalnie się zarejestrowałem żeby pochwalić meet :D

 

Przyszedłem niemal nie znając forum (czytam je może od roku). Spotkałem się z bardzo miłym towarzystwem i na pewno pojawię się na kolejnych spotkaniach. Niestety coś mi wypadło i byłem zmuszony opuścić meet. Myślałem, że jeszcze tam wrócę, lecz nie zdążyłem...

 

Z tego co zdążyłem posłuchać, to na plus:

- he400i - na dobrze zrealizowanym utworze bardzo odpowiadała mi scena, na moje nieprawione ucho duża, okrągła i napakowana dźwiękiem. Czasem brakowało "błysku" na wysokich tonach, ale poza tym znakomite słuchawki ze śpiewającą średnicą. Odsłuch sprawił, że chciałbym je mieć, więc jest dobrze. Na utworze Toola zachwytu nie było, może on tak płasko brzmi po prostu.

- R70x - zachwyt potwierdzam, równe i energiczne granie

- YH100 - oryginalne, na srebrze z ZSRR. Przepiękna średnica, a scena wcale nie taka mała jak ją malują. Wysokich tonów brakuje, niestety nie zdążyłem sprawdzić wersji zmodowanej. Fabrycznie (oprócz przewodu) to nie do końca moja szkoła.

 

Lekko zawiodły mnie HP100, trudne w synergii pomimo modów. Również zawód to tanie HD681, grające metalicznie i płasko.

 

Dziękuję Kolegom za świetny meet. AM robi wrażenie i to znakomite miejsce na takie spotkania.

Edytowane przez Jakoob
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś foto z meetu ????

Chyba nikt nie robił, może następnym razem wpadniesz i sam pocykasz foty :D

 

A ja znowu nie mogłem :(

Cieszy mnie, że r70x zyskały trochę entuzjastów. To świetne nauszniki, nawet i za 1200zł. Za 800 byłyby killerem.

Za 800 były by killerem zgodzę się, ale przy 1200 to już zaczyna się taki przedział że można pewnie dozbierać i wziąć coś lepszego.

Może też fakt że nie usłyszałem ich na pełnym wysterowaniu, ale autentycznie usłyszałem nowe elementy w muzyce - coś co mi się już praktycznie nie zdarza. One mają taką smieszną manierę wyciągania niektórych elementów zza sceny i podawanie ich in-your-face. Naprawdę ciekawie grające słuchawki, gdyby jeszcze miały więcej dociążenia na średnicy to by były cudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z deckarda szły jak szalone. Na 3-cim filtrze w aune x1s i nieco podciągniętym eq w foobarze - bajka. Dla mnie z tego co słyszałem, lepsze były dopiero pandora hope vi - a to już nie "trochę" więcej :) - ewentualnie beyery t90 zaliczyłbym do lepszych, ale tych łeb w łeb nie porównywałem (oczywiście wszystkie oceny na moje subiektywne ucho, bez wnikania w jakość samą w sobie, a synergię z moimi bębenkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiele mogę napisać oprócz tego, że publika dopisała - sporo nowych ludzi. Słuchać praktycznie niczego nie słuchałem oprócz moich Yamaszek na lampowcu który przywiózł Krisio06 - pod YH100 to na prawdę świetny sprzęt, w pewnych aspektach lepszy od sprawdzonej CRki. Słuchałem też bowego prototypu Zenka który przywiózł @Perul - zdecydowanie czekam na finalną wersję, bo wzmaczek radził sobie nieźle nawet z YH1000, a to już nie lada wyczyn. Warto czekać - jeśli cena będzie taka, jak mówił Perul to będzie killer.

Edytowane przez szwagiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wszyscy do Żywca przyjeżdżają :ph34r:

A kiedy meet w Żywcu? Miejsce w browarze zaklepane ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności