Skocz do zawartości

Słuchawki RHA - Razem Taniej - Przesprzedaż


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

a ja chyba sam sobie krzywdę zrobiłem :(

zapomniałem złożyć zamówienie na wybrane przez siebie T20

Czy ktoś z mp3store może mi dać znać, czy jeszcze nie jest za późno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

a ja chyba sam sobie krzywdę zrobiłem :(

zapomniałem złożyć zamówienie na wybrane przez siebie T20

Czy ktoś z mp3store może mi dać znać, czy jeszcze nie jest za późno?

 

Tak. proszę składać.

Moi Drodzy

 

Część z Was już otrzymała słuchawki. Większość otrzymaliśmy i zostały rozesłane bądź są do odbioru w sklepach.

Resztę mieliśmy otrzymać na początku tygodnia.

 

Póki co na razie brak info dokładnie kiedy. Czekamy z niecierpliwością na tę dostawę bo męczycie Nas telefonami :P

 

Niestety nie od Nas do końca to zależy. Najgorsze ze brak komunikacji. Ale miejmy nadzieję, że sytuacja za chwilę się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy tygodnie mijają od mojej wpłaty. -_-

 

Brałem już tutaj udział w zamówieniach trwających nawet jeszcze dłużej, ale było to wtedy jasno określone, że tak może być i nie było tak, że jedni dostali sprzęt po dwóch dniach (!) a inni czekają trzy tygodnie (!) i nadal nic z tego. <_< Irytujące, zwłaszcza że (jak już to gdzieś pisałem) T20-ek było tylko kilka - bardziej zrozumiałe byłoby oczekiwanie na 750-ki, z racji większej liczby egzemplarzy i konieczności dokonania kilku "rzutów" w zamówieniu.

 

Żyjecie tam w ogóle? Meteor spadł? Tsunami was zmyło? Pies wam zjadł te słuchawki? :ph34r:

 

 

:)

Edytowane przez Kerebron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wchodzić w kompetencje mp3.store z wyjaśnieniem,ale dzisiaj udało mi się dowiedzieć bardzo nieoficjalnie, lecz z pewnego źródła, iż słuchawki powinny być u dystrybutora w czwartek lub piątek, i wtedy zostaną też dostarczone do mp3.store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cortland.pl także nie ma T20. Pewnie problemy mają wszyscy.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Witam wszystkich,

 

dziś po nieskończenie wielu próbach odebrano ode mnie telefon. Dostałem info: słuchawki zostały wysłane do Polski w poniedziałek. Przyczyna opóźnienia była paczka z wadliwym towarem i musieli odesłać cała dostawę z powrotem do Szkocji. Mamy się spodziewać dostawy około poniedziałku 2-11-2015.

 

Będziemy informować na bieżąco, z góry przepraszam za to że musicie czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku - przynajmniej jest jakiś konkret i wiadomo o co chodzi: to znaczy, że nie wiadomo o co chodzi, są przejściowe problemy i paczka chodzi tam i z powrotem i nikogo to nie obchodzi, aż ludzkie pojęcie to przechodzi. :wacko::P Eee, idę już, bo mnie coś naszło, ale już mi przeszło... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dobrze wiedzieć, pozostaje trzymać za słowo... Ale postawa tej firmy trochę niepoważna jak dla mnie, jak coś takiego się dzieje to oczekiwałbym informacji z ich strony, a nie cisza przez 3 tygodnie i kurde zastanawiaj się człowieku o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery tygodnie, czte-e-ery tygodnie,

Pokażę wszystko wam, dopóki jeszcze mogę stać.

Cztery tygodnie, czte-e-ery tygodnie,

Pokażę wszystko wam, dopóki stać mogę swobodnie.

 

 

Sezon na doki się kończy, zima idzie... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności