Skocz do zawartości

jak przetrzymujecie wasze słuchawki?


MsKubek123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam "wieszak" jak Fex, bo spodobał mi się ten pomysł. Dodatkowo jest na niego naciagnięty worek ochronny.

Poza tym z boku biurka mam przykręcony uchwyt na którym lądują odkładane słuchawki z których akurat słucham.

Z wolno stojącego, pojedynczego (samoróbka) praktycznie nie korzystam, bo biurko malutkie i lepiej sprawdza mi się uchwyt z boku. Mam jeszcze kuferek od Hifimanów i dwa twarde case: jeden z HM5,drugi uniwersalny pasujący do Grado.

Służą głównie do celów transportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak używam to stojaczek, jak nie używam woreczek, reklamówka co by chronić od kurzu, na drogę kupiłem boxa.

 

Takie boxy. Jeden moj jeden dla znajomego.

http://forum.mp3store.pl/topic/18815-muzyczne-zakupy/page-729#entry1252672

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżą gdzie zostawię. To te których używam. Te które mają urlop od mojej głowy - worek, futerał po aparacie (bo akurat mam ich dużo), etui uniwersalne (coś takiego pewnie jak ma paratykus bo do Grado idealne) - żeby się nie kurzyły. Generalnie bez pieszczot ale i bez znęcania się.

Doki w etui albo po prostu luzem w "dedykowanej" szufladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie :
- BD T70 w kuferku od Takstar Pro80
- Oppo PM-3 we własnym etui
- MOE we własnym etui
- RHA MA 750i w etui od MEE M6Pro
- Vsonic VSD2S w etui od dokanałowych Brainów..

Ponadto kupiłem od Adika stojaczek. Zobaczymy czy się sprawdzi. Mam jeszcze torbę z ewpol.pl do słuchawek dla DJjów... Jak coś mam do testów albo słuchawki bez etui to tam chowam.

@Adamie, jak ręka ? ;) ale uszu do obcięcia nie oferowałes ;)

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q701 i HD650 mam na wieszakach przykręconych do regału obok biurka - blisko i wygonie, a dodatkowo mała szansa, że coś się z nimi stanie, bo np. ktoś je przypadkiem zahaczy. Do dokanałówek kupiłem Pelikana, bo woreczek dodawany do Vsoniców jest tragiczny, a HD555 od zawsze leżały na biurku, aż do czasu gdy Crysis przysłał mi stojak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przynajmniej jedna para ląduje na mojej głowie"

 

A maksymalnie ile na raz ląduje na głowie?

max chyba 2 wylądowały xD Jak porównywałem słuchawki po modach ze stockowymi. Czasami też gdy przeszkadzały mi na biurku lądowały na szyi, albo np doki w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności