Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wreszcie Stratos - pełne dane i termin premiery


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Grubbby, napisałeś: "Ale jak pisalem opinia sprzedawcy z definicji nie moze byc traktowana jako obiektywna - swoje zawsze jest najlepsze, a jak w gre wchodzi pieniadz to juz w ogole. I jak odbiorcy maja odroznic ktory producent/dystrybutor/sprzedawca jest wiarygodny i poswieci swoja prowizje a ktory nie? " facet, myślisz że ja tutaj w tej firmie siedzę dla kasy?! Hah, nie. Nie siedzę tutaj dla kasy, siedzę tutaj TYLKO I WYŁĄCZNIE dlatego, że robię to co lubię i co jest moją pasją. Jak chcesz to pogadamy na PRIV bo mam wrażenie, że na prawdę mało wiesz o tym o czym piszesz.

A na stratosa i tak czy siak czekam, z racji tego że posiadam w domu gramofon (nie jeden), kilka wzmaków, kolumny itd, fajnie będzie potestować o ile i czy w ogóle jest lepszy od GT40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec przenioslem :)

a co do ADL tez bardzo na niego czekam. Odkad mam agd stwierdzilem ze chce isc wlasnie w kierunku combo (ma lepsza pod moje oczekiwania funckjonalnosc). A ze lubie miec sprzet dobry to caly czas patrze co wychodzi, odslu****e i zastanawiam sie nad wartoscia dodana ze zmiany.

Obecnie wlasnie na tapecie do przetestowania w kontekscie zmiany / zakupu jest Stratos i Oppo HA1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez rewelacji mowisz?:/ z czym i na czym porownywales?

Wlasnie o jasnosci slyszalem i to jest podstawowa rzecz ktora moze go u mnie skreslic:(

AGDnfb28 jest nieco przyciemniony i o ile w strone neutralnosci jeszcze pojde to rozjasnienia bylby za duzy szok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDVD-800 z Edition, HD800 z tym że nówki no i PM-2/1.

Ale sporo zależy od słuchawek bo do PM-1 i 2 pasował, do HD800 już nie bardzo, choć nie bawiłem się

za długo w przełączanie to było takie wrażenie na kilku znanych utworach. No i dość ciepły się robi na górze tak jak Ragnarok i Trilogy,

normalnie piecyki z nich można zrobić. Pewnie warto dać mu szanse z ortodynamikami bo mocy ma sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion - Czyli wystarczy że mam przy nicku oznaczenie że jestem z "mp3store" żeby moje posty traktować z przymrużeniem oka? Czy muszę sobie założyć drugie prywatne konto, żeby normalnie przekazywać co mam na myśli?

A czy ja piszę o jakimkolwiek przymrużeniu oka? Albo po ocenianiu po znaczku? Albo, że każdy sprzedawca wciska byle co?

Mi tam znaczki przy Waszych nickach do szczęścia naprawdę nie są potrzebne, uwierz ;) Zdecydowanie mam wrażenie, że to była zla interpretacja mojego postu czy jakiejś jego częsci, być może przez psującą się wcześniej atmosferę w temacie.

 

Jak ktoś robi temat z promowanym przez siebie sprzętem, to wiele osób się czepia z powodu różnych zasad jakimi się kierują i można szanować to odrębne zdanie, nawet się z nim nie zgadzając i nie czyniąc żadnych zmian.

 

Z drugiej strony żaden znaczek pewnie by i tak nie rozwiązał sprzeciwu i niesmaku niektórych. Może dla niektórych forum to świętość, gdzie nie powinno się nic sprzedawać. Forma tematu jak dla mnie jest ok, bo nie jest pisany tak by ukryć ani zataić, że to produkt sprzedawany przez mp3s. Poza tym w sygnaturce widzę, że są wszelkie stosowne informacje do indentyfikacji, kto czego jest pracownikiem :P Więc to w sumie niefortunne stwierdzenie o "apelacji" o znaczki cofam. Rozumiem, że niechcący mogłem niektórych tym obrazić, mimo, że kierowałem się ogólnym dobrem forum i jego atmosfery. Jak to w przysłowiu - dobre chęci.. nimi piekło wybrukowane :D Dlatego od teraz EOT z mojej strony na jakiekolwiek wrzawy forumowe :P

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzić zakaz pisania postów forum przez pracowników Mp3store. Mnie tam to na rękę. Wszystkim innym pracownikom pewnie też. Nie muszę kombinować namawiać starać się. Po prostu pójdzie tylko info na stronie sklepu: nowy Adl Stratos i cena europejska. Po co mam się wysilać starać o lepsze ceny itp. Już raz po dupie dostałem przy przedsprzedaży paru rzeczy. Moje starania nie mają wpływu na moją pensje. No nie sorry z rabatem kupiłem GT40A. Wy nas macie za jakąś qwa korporacje jak microsoft itp. Prawie 10 lat prowadzę sklep w Łodzi ale zawsze mnie zaskoczycie. Nie nadaję się do tej roboty. Pora odchodzić bo szkoda zdrowia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizuj i nie rob z siebie kozla ofiarnego. Chodzi o zasady, ktore wbrew temu co mowisz latwo wdrozyc w zycie bez szkody dla nikogo.

Zawsze w kazdym aspekcie zycia prywatnego i zawodowego cenie sobie transparentnosc, ot co.

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Oblivion - spoko kumam. Po prostu chciałbym zaznaczyć, że tu na forum jestem w 99% jako osoba prywatna a nie jako sprzedawca, a że przy okazji pracuje w mp3store - stąd i znaczek. Moje posty i starania też nie zmieniają poziomu mojego wynagrodzenia, wiec nie jest ważne czy chwalę czy olewam dany sprzęt - nie ma to wpływu na moje wynagrodzenie.

WojciechC - "Mirmiłku, nie desperuj!" ;) są dni gorsze i lepsze. Ważne że robimy to co lubimy - nie dla kasy ale dla swojej własnej pasji.

Przepraszam za mały offtop, ale chciał bym podpytać Saudio - jak widzisz dźwięk z Dragonfly? Miałeś przyjemność słuchać?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizuje. Mysle ze dam w przyszłym tygodniu ogłoszenie ze szukam kogos na swoje miejsce. Skoncze remont zrobie inwenture i ktos sobie zacznie z nowym zapalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizuje. Mysle ze dam w przyszłym tygodniu ogłoszenie ze szukam kogos na swoje miejsce. Skoncze remont zrobie inwenture i ktos sobie zacznie z nowym zapalem.

Hej, może to klasyczne "zmęczenie materiału" ???

 

Kiedy byłeś na urlopie ?

 

Kiedy robiłeś sobie tydzień abstynencji od Forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cena nie odbiega ponoć od możliwości :) na razie została określona dla Europy 1399 Euro.

Europa chyba niedoinformowana na ten temat. http://www.audiophonics.fr/en/appareils-hifi-dac/furutech-adl-stratos-dac-adc-phono-preamp-headphone-amplifier-dsd-p-9557.html
To cena starej wersji na którą się napalilem. Info z przed pół roku conajmniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by przyszło jak bym zamówił? No bo ceny raczej nie mogą ruszyć, tylko skasować zamówienie ewentualnie. W ogłoszeniu oprócz jednego zdjęcia są rendery, czyli w momencie wystawienia ogłoszenia ADL nie wiedzieli jeszcze do końca jak to wyjdzie. Podałem jako ciekawostkę, szczególnie że jest to duży i poważny dystrybutor Furutecha o nad wyraz korzystnych cenach na tę markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy nas macie za jakąś qwa korporacje jak microsoft itp. Prawie 10 lat prowadzę sklep w Łodzi ale zawsze mnie zaskoczycie. Nie nadaję się do tej roboty. Pora odchodzić bo szkoda zdrowia.

Ja też jestem "mile" zaskoczony, że cokolwiek na forum się nie napisze, w jakimkolwiek stopniu dotyczącego Ciebie, to traktujesz to jak atak. A tym czasem starałem się przedstawić jakiś głos zdroworozsądkowy i tym samym Ciebie bronić w niesłusznych oskarżeniach (choć to może za duże słowo) jakie przeciw Tobie wg mnie poczyniono.

 

Nie rozumiem, gdzie ja niby coś negatywnego względem Ciebie pisałem, by do mnie oskarżenia jakieś kierować? Nawet jeśli mi się oberwało za innych, to nie rozumiem takiego podejścia, gdzie w powyższym poscie obrażasz i pokazujesz, że nikt na forum nie może mieć własnego zdania.

To, że ja za darmo, tłumaczenie opisów słuchawek, z dobrego serca Tobie robiłem na stronę mp3store, to też pewnie źle.. Wiesz wtedy traktowałem Cię jak kolegę z forum, dlatego pomogłem, ale po powyższym poscie trudno, żebym miał pozytywny stosunek o Tobie. Obecne zamieszanie w moich oczach to szukanie konfliktu i niezgody na siłę.

 

EOT z mojej strony, bo szkoda mi zdrowia. A co o odejściu to sobie może daruj, bo jak pamiętam co najmniej raz przy jakiś preorerze "straszyłeś", że już sobie odpuszczasz.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem tego o tobie. Tak wypadło że po twoim poście, tylko dlatego, że mam remont na sklepie i nie mogłem do pewnych rzeczy się odnieść od razu. Przecież w twoim poście sam temperowaleś sytuacje.

I co masz jakieś preordery w moim wykonaniu?

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności