Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wreszcie Stratos - pełne dane i termin premiery


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zainteresowany byłbyś gdybym napisał samą nazwę plus pdf od producenta? Rozgorzała dyskusja i o to chodzi. Wiedziałem, że takie stwierdzenie was rozsierdzi.

Wiec jak mowie - nie rozsierdzilo mnie to ale zdecydowanie uznalem za bujde.

Teraz juz widze ze podstawnie. Efekt taki ze promocja Stratosa moim zdaniem zadna - bo bujda wyszla na jaw, a nizsza kultura marketingu i promocji zostanie w pamieci. Jak mowilem cenie i spotykam sie z powazniejszymi praktykami w tym zakresie.

Im wiecej takich akcji tym bardziej po prostu potwierdza sie, ze opinie osob zaangazowanych w sprzedaz sa nieobiektywne i czesto zaklamuja rzeczywistosc, bo priorytetem jest ow sprzedaz i promocja.

Tym samym Twoje optymistyczne twierdzenia w innych watkach o sprzecie, ktorym handlujesz po tym jak sam sie do takiej praktyki przyznales, przepraszam, ale wkladam miedzy marketingowe bajki.

Mam nadzieje ze nie bedzie sie to stawalo coraz bardziej nachalne (jak widac wlasnie w Twoim wykonaniu sie staje w markach ADL i AK) bo to tylko moim zdaniem szkodzi - i nam uzytkownikom i na prawde uwazam ze tez marce MP3Store - uwazam to za archaiczny standard marketingu, ktory przestaje sie sprawdzac.

Chcecie byc traktowani powaznie to w stopkach powinniscie miec to co jest w gazetach - tj cos na ksztalt "artykul sponsorowany". Bo inaczej to bujda i oszukiwanie czytelnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmieszaj mnie Wojtek - nie slyszales sprzetu a jestes o nim przekonany? Kontynuujesz marketingowy belkot.

Jeszcze gorzej jesli na prawde jestes do tego przekonany bo to znaczy ze niezle lykasz jako dystrybutor belkot swoich dostawcow.

Skonczmy OT i poczekajmy, moze zdecydujecie sie udostepnic Evilowi sprzet na rzetelny test i z marketingu przejdziemy w wartosciowa merytoryke.

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa Grubby napisałem po tym co oferuje GT40a - POCZYTAJ WSZYSTKO A NIE WYWALASZ TYLKO TO CO CI NA RĘKĘ.

Znajdź mi inny sprzęt o takich możliwościach realnie do kupienia u nas w kraju. Ja nie znam. Powtórzę po raz kolejny bo tak uważam, dla mnie wystarczy jak z tymi dodatkami co ma zagra tylko trochę lepiej niż GT40A !!! Nawet niech brzmi identycznie plus obsługa 600OHM DT990 plus dodatki i już łykam.

 

Każdy do nas może napisać i dostanie sprzęt. Ty dostałeś? Robił ci ktoś dym blokował teksty? NIE!!!!!

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak posluchasz ze tak zagra wtedy mozesz mowic...

Realnie do kupienia o tych mozliwosciach masz troche sprzetow. Wymienialem i ja i Evil. Jedyne unikalne co widze w Stratosie to Pre gramofonowe. Ale ma mniej we/wy niz nfb28 , gorsza funkcjonalnosc niz HA1. Wiec zawsze cos za cos. Niemniej nic tu rewolucyjnego nie widze.

GT40a sluchalem niestety krotko ale bardziej mnie zrazil niz zachwycil - wiec jak Stratos zagra tylko troche lepiej niz on to w swojej cenie to bedzie zaden kiler a sredniak co najwyzej. Bo doplata 3500pln wzgledem GT40a .... za co zeby juz teraz bez odsluchow sugerowac ze to moze byc killer????????

I o to sie rozchodzi - nie przejmuj sie, czytam wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA1 - 6500PLN v STRATOS 4500PLN - NFB 28 3200PLN cenowo zdecydowanie wygra. Reszta sprawa względna. Co kto potrzebuje. Ja potrzebuję MM/MC i to mi daje już na przyzwoitym poziomie poprzedni ADL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle wzgledna co tez do weryfikacji faktyczny poziom dzwiekowy oraz oczywiscie kwestia preferencji. A co wolisz Ty to jedno... pytanie co woli Klient i tu od sprzedawcow powinno sie wymagac wlasnie patrzenia z perspektywy Klienta.

 

Niemniej nic nie wskazuje na to zeby chocby przypuszczac ze to bedzie killer... i o to sie rozchodzi. Moze sie okazac ze duzo lepiej zagra Aune X1S z dokupionym pre gramofonowym, i dalej w zestawie bedac 3x tansza opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie panowie tą ****oburzę, bo to do niczego nie wprowadzi, a zaraz ktoś napisze trochę za dużo i któryś mod porozdaje nagrody, a ludzie się na siebie poobrażają. Czy będzie killer, czy nie będzie to się okaże, a nie ma powodu, żeby robić jakieś głupie przepychanki, czy sprzedawca powinien być mniej czy bardziej prokliencki i czy powinien korzystać z własnego doświadczenia, czy klęczeć przed klientem i na wszystko mu przytakiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego posze o konkurencyjnycj sprzetach i szukam konkurencji. Nie robie burzy i nie mam zamiaru. Ale jako zainteresowany i szukajacy zamiennika dla nfb28 przygladam sie tez temu watkowi. I wrzucam 3 grosze tez wlasnie o sprzecie.

Przy okazji prostuje tez niescislosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Grubbby, napisałeś: "od sprzedawcow powinno sie wymagac wlasnie patrzenia z perspektywy Klienta" facet, gdybym sprzedawał klientowi wszystko to co chce, po co przychodzi to uwierz mi że miał bym całe stado niezadowolonych klientów z szjsem, bo "w internetach pisali że to dobre jest" a potem się okazuje na żywo że koleś chciał kupić jakiś totalny crap bo były sponsorowane recki tu czy tam. Moim zadaniem jest zrozumienie czego chce klient nawet gdy klient sam tego jeszcze nie wie, dlatego daję do odsłuchu to o co prosi i pokazuję moim zdaniem lepszą alternatywę. Klient sam decyduje czy chce kupić to po co przyszedł czy to co mu proponuję. Miałem raz sytuację gdy klient wybrał BW delta ponad SM e10 - bo bardziej mu się BW podobało - spoko - jego wybór - nie będę na nikim psów za to wieszał, ale 99.9% ludzi mających przed sobą BW delata i SM ES18 wybiera właśnie SM, gdybym dawał im bez pytania BW delta - jak myślisz - jak by to się skończyło?

Poza tym często nie da się patrzeć z perspektywy klienta - wiesz ilu ludzi przychodzi w miesiącu bo "takie słuchawki małe, które grają jak moje głośniki w domu, ale chcę wydać max 30 zł, jak będzie 20 to super bo na browar mi styknie" - niekiedy się po prostu nie da.

Co do ADL - przyjedzie sprzęt - zobaczymy, fajnie jest jednak wyrazić swoją opinię zanim cokolwiek przyjedzie - w ten sposób pokazujemy nasze oczekiwania względem sprzętu - fajniej się potem to weryfikuje. Tak jak było z fiio X5v2 - patrząc na to co zrobili z X3 v1 vs X3 v2 - po X5v2 spodziewałem się nie wiadomo czego, tymczasem jakoś żadnych części ciała po odsłuchach nie urwało ;)

Poczekamy - zobaczymy, forum jest po to żeby dyskutować - jednakże szacunek to jest podstawa każdej dyskusji.

 

Pozdro i do zobaczenia w sklepie na odsłuchach! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubbby, napisałeś: "od sprzedawcow powinno sie wymagac wlasnie patrzenia z perspektywy Klienta" facet, gdybym sprzedawał klientowi wszystko to co chce, po co przychodzi to uwierz mi że miał bym całe stado niezadowolonych klientów z szjsem, bo "w internetach pisali że to dobre jest" a potem się okazuje na żywo że koleś chciał kupić jakiś totalny crap bo były sponsorowane recki tu czy tam. Moim zadaniem jest zrozumienie czego chce klient nawet gdy klient sam tego jeszcze nie wie, dlatego daję do odsłuchu to o co prosi i pokazuję moim zdaniem lepszą alternatywę. Klient sam decyduje czy chce kupić to po co przyszedł czy to co mu proponuję. Miałem raz sytuację gdy klient wybrał BW delta ponad SM e10 - bo bardziej mu się BW podobało - spoko - jego wybór - nie będę na nikim psów za to wieszał, ale 99.9% ludzi mających przed sobą BW delata i SM ES18 wybiera właśnie SM, gdybym dawał im bez pytania BW delta - jak myślisz - jak by to się skończyło?

I gdzie tu sprzecznosc? Gdzie tutaj pomoc i umozliwienie odsluchow jest sprzeczne z patrzeniem z perspektywy Klienta? Przeciez dokladnie o takie podejscie mi chodzi. I w tym watku takeigo nei ma, jest podejscie "adl wchodzi - bedzie killer, mimo ze nie sluchalem i mimo ze drozszy niz konkurencja". Pusty marketing.

 

Co do ADL - super piszesz. Dajmy oczekiwania a nie piszmy (zwlaszcza od strony sprzedawcy) ze prawdopdoobnie killer bo producent tak napisal.

Popatrz wlasnie na watki o X7, DX80... tam mamy wprost dyskusje o faktach. O tym ze ma spotify, ze ma to, nie ma tego. Kazdy tylko sie zastanawia i ma nadzieje ze zagra jak dx90 itp. Mowia ze czekaja na sprzet i bedzie to killer JESLI zagra tak a tak, bo funkcjonalnosci dobre i cena dobra. A jak sie okazywalo ze cena jednak w PL moze byc wieksza to narzekania i oczekwiania ze musialby to zagrac na prawde dobrze. I tam sie nikt nie czepia ze hejtujemy jak ktos ostudzi zapedy.

 

A tu nagle w watku o ADL cena wysoka, odsluchu nie ma, fucnkjonalnosc typowa a w pierwszym poscie ze bedzie to prawdopodobnie killer. Jak studzimy zapedy to nagle ze hejtujemy i jestesmy nikim. W dalszych postach "bo tak obiecal producent" a w jeszcze kolejnym "specjalnie pisze prowokacyjnie".

Gdzie tu powazne traktowanie Klienta / forumowicza? A gdzie bezpodstawne bajkopisarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwzmacniacz gramofonowy to nie jedyna dodatkowa funkcjonalność tego urządzenia, jest w nim też konwerter analogowo cyfrowy umożliwiający nagrywanie. Dla kogoś kto chciałby zdigitalizować np. swoje płyty winylowe jest to bardzo wygodna opcja. Dziwie się że nikt tego jak dotąd nie zauważył, jest to na prawdę niecodzienne rozwiązanie w komputerowych przetwornikach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubbby nie obraź się, ale jak tak coraz bardziej patrzę na to z boku co piszesz to starasz się chyba dorównać użytkownikowi

mp3store po drugiej stronie barykady. Po co ?

Jesteśmy ludźmi popełniamy błędy Ty też.

Nie przecze ze popelniam, takze obrazic sie nie mam prawa :)

 

 

Przedwzmacniacz gramofonowy to nie jedyna dodatkowa funkcjonalność tego urządzenia, jest w nim też konwerter analogowo cyfrowy umożliwiający nagrywanie. Dla kogoś kto chciałby zdigitalizować np. swoje płyty winylowe jest to bardzo wygodna opcja. Dziwie się że nikt tego jak dotąd nie zauważył, jest to na prawdę niecodzienne rozwiązanie w komputerowych przetwornikach.

o i takie informacje powinny sie pojawiac wlasnie w postach przedstawiajacy nowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszy killer ;) Możliwość digitalizacji to norma w ADL dlatego nie napisałem wprost. Gdzieś na forum we wcześniejszych zajawkach starego Stratosa o tym pisałem. Jeszcze raz zapytam dlaczego mam nie zaufać ADL jeśli w moim mniemaniu swoje obietnice spełnił w 100% w przypadku Gt40a?

W specyfikacji jest jeszcze kilka smaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest to że ta informacja jak najbardziej jest podana w pierwszym poście, wraz ze szczegółową dokumentacją techniczną. Ciekawostka to też sterowanie głośnością nie za pomocą potka, tylko poprzez dedykowany chip - MUSES72320.

nie chodzi mi o zalaczniki tylko wlasnie najwazniejsze info w poscie, jak np. tu:

http://forum.mp3store.pl/topic/128026-fiio-x7/

http://forum.mp3store.pl/topic/132533-pioneer-xdp-100r/

 

Wtedy jest wlasnie zainteresowanie konkretnymi walorami urzadzenia... a nie bajkami. Cos co pozwala zaczac merytoryczna dyskusje a nie mrzonki o wspanialosci marki.

 

Ważniejszy killer ;) Możliwość digitalizacji to norma w ADL dlatego nie napisałem wprost. Gdzieś na forum we wcześniejszych zajawkach starego Stratosa o tym pisałem. Jeszcze raz zapytam dlaczego mam nie zaufać ADL jeśli w moim mniemaniu swoje obietnice spełnił w 100% w przypadku Gt40a?

W specyfikacji jest jeszcze kilka smaczków.

mhm... czyli podejscie znaczek = dobry sprzet, jak w przypadku AK ? Nie mam pytan...

Poza tym jak mowilem - dla mnie pewne elementy wskazuja na nizsza lub wyzsza kulture procesow marketingowych/sprzedazowych. Coz... moze jestem zbyt wymagajacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zdecydowanie nie dziala na mnie magia marki.

Wojtku nie robie... Ale dziwnym trafem czesto Twoje tematy wlasnie lukruja bezpodstawnie sprzet... Hmmm ktory sprzedajesz. Jak mowilem zobacz watki gdzie Twoi koledzy przedstawiaja sprzet. Inaczej to wyglada...

 

@Fex- bo jestem. Robi sie niesamowita banka na tym rynku a rodzynkow mniej niz niestety naciagniecia. Cenie sprzet dobry, bez wzgledu na cene. Ale budowanie marketingiem i cena jakosci to troche postawienie spraw na glowie.

Ale skonczmy faktycznie ofd top.

Sobie zycze mniej przejmowania sie bulshitem i pewnie wiecej luzu w tym temacie, a Wojtku Tobie jednak nieco bardziej profesjonalnego podejscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekC ładnie stara się zaprezentować nam produkty filmy Furutech, a Wy zamiast mu współczuć, że ktoś każe mu wypisywać pierdółki, jeszcze Go dobijacie ;)

Tak na prawdę nie wiem jak to jest, ale jeśli WojtekC jest odpowiedzialny za promowanie produktów ADL to nie ma co się dziwić. Osobiście mi te teksty

 

 

 

ADL by Furutech GT40 Alfa - mój lider - chcę go!

 

wyglądają tak, jakby autor chciał dać w nich do zrozumienia, że to nie są jego opinie, a tylko reklamówka. I chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich po koleżeńsku apeluję, żeby się nie przejmować, po co sobie głowę zawracać i nerwy szargać, jak tak naprawdę nie ma czym. Kto kupi w ciemno bez żadnych odsłuchów to będzie jego problem, a nie tego, że Wojtek napisał, że być może to będzie killer. Jeśli ja napiszę, że wierzę, że nowy flagship Sony nad jakim pracują będzie mega, to nikt się tym nie przejmie. Ja mogę mieć do tego nadzieje, a Sony może wypuścić bubel, a jak ktoś kupi w ciemno to nie będzie do mnie miał pretensji chyba, że wierzyłem w inżynierów Sony :P

 

Myślę, że problem leży nie tyle w formie promowania, ale, że Wojtek nie ma nigdzie oznakowania, że jest pracownikiem mp3store. Gdyby nie pracował w mp3store to stwierdzenie, że nowy DAC ADL "może" będzie kombajn killerem przeszło by bez echa.

Dlatego apeluję, żeby poleciała plakietka z napisam mp3store przy nicku każdego sprzedawcy czy coś w stylu i nie będzie zbędnych wąpliwości i może będzie lepsza atmosfera, bo tu zawsze jakieś niepotrzebne kłótnie i dziwnie pojęte bronienie interesu "nieświadomych" kupujących. A tak naprawdę to wciąż dość subiektywna dziedzina - ta ów cała lepszość w audio. Co mam na myśli? Niektórym lepiej smakują frytki niż jakieś danie z drogiej restauracji. Było sporo dziwnych recek, gdy blogerzy źle oceniali np. uznane słuchawki, oczywiście testując mając 1 czy 2 tory tylko, czy jakieś "zabawki" sporo tańsze od słuchawek :o. Trzeba mieć obowiązkowo OTL z możliwością ustawienia 100 różnych brzmień ;)Więc rozumiem o co chodzi osobie "ukrywającej" się pod nickiem Mp3store, lecz fajniej jakby zdania wyrażała bardziej personalnie, mając jakiś ludzki pierwiastek.

 

Co by nie mówić to marketing naprawdę skuteczny, bo sprzęt jeszcze nie wyszedł, a już jaki obszerny wątek :) Nikt nie słuchał, a już dyskusja rozgorzała ;) Będzie hit! :) Tylko jeszcze wysłać do różnych serwisów, gdzie piękne opisy bajkowego dźwięku porobią ;)

 

Co do Stratosa, jęsli to taki wielkofunkcjonalny kombajn, to w kategorii DAC/AMP killerem trudno byłoby aby był (ale jako killer innych "kombajnów" tego typu to nie mam pojęcia, bo się takowym nie interesuje). Choć z drugiej strony w Polsce nie jestem przekonany czy coś naprawdę rewelacyjnego jest na rynku w tych cenach (x-sabre niby jest, tylko, że to jest sam DAC bez ampa).

 

W sumie odnośnie marketingu to jeszcze można robić "loan" dla chętnych użytkowników :) I każdy zainteresowany by sobie ocenił.

 

Do zakupka na recenzję można byłoby wysłać, o ile nikt się nie boi, jak sprzęt naprawdę się ma w stosunku do konkurencji rynkowej DAC/AMP ;)

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Oblivion - Czyli wystarczy że mam przy nicku oznaczenie że jestem z "mp3store" żeby moje posty traktować z przymrużeniem oka? Czy muszę sobie założyć drugie prywatne konto, żeby normalnie przekazywać co mam na myśli? Uwierz mi że jeżeli jakiś sprzęt mi nie przypadnie do gustu to to napiszę wprost nawet jeżeli "góra" będzie nalegała na sprzedaż danej marki. W swoim oddziale w Gdańsku nie sprzedaję tego co muszę tylko to co uważam, że jest dobre, jeżeli odsłucham Stratosa i okaże się, że jest genialny, urywa 4 litery przy samej szyi to uwierz mi, że będę go promował, a jak okaże się, że to GT40 w innej obudowie - nie wcisnę tego nikomu, no chyba, że ktoś się uprze - to spoko. Nie oceniaj człowieka po znaczku tylko po tym co kto pisze. i to, że mam znaczek mp3store przy nicku - o niczym nie świadczy - jedynie o tym, że pracuję w sklepie. To co piszę na tym forum to jest moje prywatne zdanie, a nie coś co mi każą robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - kwestia podejscia i chwala ze sa tacy jak Ty. Niestety nie jest to regula.

Ale jak pisalem opinia sprzedawcy z definicji nie moze byc traktowana jako obiektywna - swoje zawsze jest najlepsze, a jak w gre wchodzi pieniadz to juz w ogole. I jak odbiorcy maja odroznic ktory producent/dystrybutor/sprzedawca jest wiarygodny i poswieci swoja prowizje a ktory nie? Wiadomo ze dobry sprzedawca wciskajac kity bedzie sie zapieral ze on jest tym obiektywnym ;) Wiec jak mowie - to jest nieobiektywizm z definicji (bo mamy jawny konflikt interesow i czytelnik/Klient nie ma szans rozstrzygnac prawdy), a nie z premedytacji osoby (acz ta tez wystepuje).

Wojtek sam sie przyznal, ze z premeytacja napisal co napisal aby rozkrecic watek i rozpromowac.

Stad kazdy niech sam to ocenia i ma pelna wiedze do tej oceny (oznaczenie wlasnie przy nicku).

 

Ale do tego moze zalozmy osobny watek - a o Stratosie poczekajmy na jakeis obiektywne zdanie po odsluchach uzytkownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności