Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wreszcie Stratos - pełne dane i termin premiery


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Jak zawsze moje wypowiedzi wzbudzają emocje.

 

A najbardziej mnie ciekawi, czemu co po niektórzy czują się urażenie - może maja jednak coś na sumieniu ?

No i oczywiście jak zawsze często mylna interpretacja moich wypowiedzi, tak jakby ktoś się śpieszył z odpisaniem.

 

Osobiście staram się zwrócić uwagę innych użytkowników na pewne ważne kwestie, na które wy jako weterani w temacie nie zwracacie uwagi.

 

Tak mi się przypomniało jak kiedyś ktoś zjechał jakiś model douszny Cresyna -chyba C510E porównując do słuchawek za 3000zl. No totalna porażka - i to recenzenta. W kwestii hi-fi czy ho-end rzadko zdarzają się słabe rzeczy - są najwyżej droższe lub tańsze. A kupujesz to co Ci się podoba, a czasem nawet idziesz na kompromis chociażby ze względu na design.

 

A na koniec chętnie podpiszę się pod wypowiedziom kolegi Grubbego:

 

"A tak osobiscie wolalbym wlasnie prakryki ze newsy i ciekawostki sa przedstawiane jako newsy i ciekawostki do dalszej dyskusji. "

 

Tylko jak kupujesz coś marki Sony i coś porównywalnego co do funkcjonalności/jakości marki X i to jest tańsze - to jednak to że Sony jest np. droższe wiąże się jeszcze z czymś - że oprócz tego że kupujesz produkt Sony - dostajesz jeszcze coś czego do końca nie widać. I tutaj każdemu na pewno przyjdą do głowy różne aspekty - bo coś takiego jednak istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołożę swoje 0,03zł do tematu.Jak dla mnie,i wynika to z odsłuchu kilku kombajnów w podobnym pułapie cenowym,jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Dodatkowo mogę powiedzieć, że dziura na słuchawki w takich konstrukcjach jest traktowana po macoszemu i jest jakby protezą na dokładkę... zwłaszcza gdy porównamy z typowym słuchawkowcem.Nigdy mnie nie porwała jakością ani wybitnym graniem,natomiast za każdym razem to było najsłabsze ogniwo systemu.

Edytowane przez FunGD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz to wlasnie sluchawkowiec, nieco bardziej wzbogacony niz Twoj Cayin HA-3, wiec za funkcjonalnosci to akurat bym go chwalil a nie dyskwalifikowal.

 

Tylko jak kupujesz coś marki Sony i coś porównywalnego co do funkcjonalności/jakości marki X i to jest tańsze - to jednak to że Sony jest np. droższe wiąże się jeszcze z czymś - że oprócz tego że kupujesz produkt Sony - dostajesz jeszcze coś czego do końca nie widać. I tutaj każdemu na pewno przyjdą do głowy różne aspekty - bo coś takiego jednak istnieje.

Jak marki X jest co najmniej rownie funkcjoalne i dobre jakosciowo to chwale marke X i mowie wprost ze Sony slabsze lub tak samo dobre ale przeszacowane wiec w mojej opinii nie warto przeplacac. Nie wiem o jakim magicznym 'istnieniu' mowisz...

Jedyne co mi przychodzi na mysl to znaczek i kwestie snobizmu/gadzeciarstwa/ble ble... kazdy sobie dopisze. Ale wtedy mozna napisac wprost ze model Sony jest drozszy i jakosciowo slabszy ale kupuje bo lubie znaczek. I do tego nie mam pretensji. Ale napisanie ze to killer w swojej cenie albo ze musi byc lepsze bo to sony i ma wyzsza cene to juz jest naduzycie bardzo mocne.


poza tym Sony mimo ze ma marke i renome i faktycznie w wielu produktach jest drozsze od konkurencji to ta dyusptoporcja cenowa w stosunku do jakosci jest duzo mniejsza niz poki co doswiadczam od takich typowo audiofilskich graczy jak Furutech czy Astell&Kern.

I o ile rozumiem doplate za zanczek 10% to osobiscie uwazam za na prawde ostre robienie Klienta w konia przy doplacie 300% :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słuchawkowiec,skoro i preamp i preamp gramofonowy,napięcia, wkładki i inne duperele,a dla mnie wzmak słuchawkowy taki jakim jest Cayin,to ma tylko służyć za transport dźwięku z gniazda RCA lub USB do wtyku słuchawek i tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze moje wypowiedzi wzbudzają emocje.

 

A najbardziej mnie ciekawi, czemu co po niektórzy czują się urażenie - może maja jednak coś na sumieniu ?

No i oczywiście jak zawsze często mylna interpretacja moich wypowiedzi, tak jakby ktoś się śpieszył z odpisaniem.

 

Osobiście staram się zwrócić uwagę innych użytkowników na pewne ważne kwestie, na które wy jako weterani w temacie nie zwracacie uwagi.

 

Tak mi się przypomniało jak kiedyś ktoś zjechał jakiś model douszny Cresyna -chyba C510E porównując do słuchawek za 3000zl. No totalna porażka - i to recenzenta. W kwestii hi-fi czy ho-end rzadko zdarzają się słabe rzeczy - są najwyżej droższe lub tańsze. A kupujesz to co Ci się podoba, a czasem nawet idziesz na kompromis chociażby ze względu na design.

 

A na koniec chętnie podpiszę się pod wypowiedziom kolegi Grubbego:

 

"A tak osobiscie wolalbym wlasnie prakryki ze newsy i ciekawostki sa przedstawiane jako newsy i ciekawostki do dalszej dyskusji. "

 

Tylko jak kupujesz coś marki Sony i coś porównywalnego co do funkcjonalności/jakości marki X i to jest tańsze - to jednak to że Sony jest np. droższe wiąże się jeszcze z czymś - że oprócz tego że kupujesz produkt Sony - dostajesz jeszcze coś czego do końca nie widać. I tutaj każdemu na pewno przyjdą do głowy różne aspekty - bo coś takiego jednak istnieje.

Nic nie zrozumiałeś.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety @all999 mam takie same odczucia. Mimo wszystko spróbuję odpowiedzieć.

 

Jak zawsze moje wypowiedzi wzbudzają emocje.

A najbardziej mnie ciekawi, czemu co po niektórzy czują się urażenie - może maja jednak coś na sumieniu ?


Bo są obraźliwe dla użytkowników i konkretnych osób, do tego ociekające zadufaniem, pychą i niezbyt korzystną dla wizerunku sklepu formą marketingu? Ale mimo wszystko proszę rozwinąć: cóż takiego miałbym mieć na sumieniu? Co ma oznaczać taki zwrot? Jak go poczytywać? Jestem niezwykle ciekaw, bo na razie widzę konsekwentne i celowe odwracanie kota ogonem, aby za wszelką cenę uniknąć ewentualnej recenzji, z której nota bene nikt nie wie co wyjdzie w ramach wniosku końcowego.

No i oczywiście jak zawsze często mylna interpretacja moich wypowiedzi, tak jakby ktoś się śpieszył z odpisaniem.


Raczej autor wypowiedzi z ich pisaniem, a co widać właściwie co temat i na co się co rusz zwraca uwagę.

Osobiście staram się zwrócić uwagę innych użytkowników na pewne ważne kwestie, na które wy jako weterani w temacie nie zwracacie uwagi.

 

Oni również. Tak jak napisał @all, kompletne niezrozumienie sedna problemu i zerowa samokrytyka.

 

Tak mi się przypomniało jak kiedyś ktoś zjechał jakiś model douszny Cresyna -chyba C510E porównując do słuchawek za 3000zl. No totalna porażka - i to recenzenta.


Spieszę zatem przypomnieć, że tu będzie porównanie odpowiednio 1000 zł (X1S) i 3000 zł (S16) do wyraźnie droższego układu za 5000 zł (rzeczony ADL), więc sytuacja jak najbardziej dla ADLa korzystna z perspektywy ceny, bo jak rozumiem porównywanie sprzętu drogiego do taniego powinno być jak najbardziej w porządku i dać jednoznaczny werdykt. Oczywiście jeśli nie ma się "niczego na sumieniu". Tak jak pisałem - adres mailowy redakcji jest, warunki są, dyspozycyjność wyrażona przeze mnie publicznie także. W tej sytuacji dalsze próby prowokacji i kluczenia mogą zostać przez innych użytkowników dosyć jednoznacznie odczytane. Tyle z mojej strony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że sprzęt zrobiony częściowo na podobnych czy tych samych układach co inny produkt nic nie znaczy, przynajmniej w moim mniemaniu.

Nawiązując zgoła do samochodów. Dwóch kierowców jadących tym samym bolidem, może mieć całkowite osiągi - i mamy odpowiedź.

 

 

Radzę wszystkim podchodzić do tego co piszą z dystansem.

 

Tylko dopytam bo próbuję zrozumieć alegorię czy może sam tekst i dojść do szerszego kontekstu, czy to znaczy że ten lepszy

dajmy na to słuchacz będzie umiał docenić ten sam sprzęt a ten słabszy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałem tak, że kierowca jest tą inną aplikacją zastosowanych układów i dlatego jest lepiej. No ale dosłownie odczytane wskazuje jednak na co innego i musiałem sobie wiele dopowiedzieć. Kto wie jednak, sądząc po tonie pierwszej wypowiedzi MP3store Twoja interpretacja może, @saudio, może być całkowicie prawidłowa i wtedy nie wiem jak mam ocenić treść - bo pozytywnie na pewno nie.

 

 

Bo albo jest to forum dla wszystkich i wszystkie opinie się liczą (warunkiem jest odsłuchanie danego sprzętu), albo bawimy się w jakieś kółka wzajemnych adoracji, osób wpływowych, znaczących i nieznaczących.

 

Generalnie dla mnie ten fragment o "żadnych autorytetach" jest żenujący i wygląda trochę na tekst fanatycznej babci, która usłyszała jakieś stanowisko profesora doktora habilitowanego nadzwyczajnego i w ogóle wyjątkowego na temat jakiejś sprawy i mimo tego, że dla większości taka postawa jest absurdalna, tak dla tej przykładowej babci to świętość i co z tego, że pan profesor już dawno postradał zmysły.

 

 

Czy jakby np. autor bloga Hiphilosophy się wypowiedział negatywnie, to byłaby to wartościowa opinia?

 

 

Przytoczona została też historia użytkownika forum który mimo wszystko kupił sprzęt. A czy jakby nie wiedział o forum, z którego dowiedział się pewnie o istnieniu sklepu w ogóle, to też kupiłby u was słuchawki? Czy może kupiłby na Allegro?

 

 

Faktycznie ostatnio wiele razy dawano przez różne wypowiedzi znać, że forum ma małe znaczenie (choćby ostatnie rewolucje komisowe), a mi się jednak wydaje inaczej a tylko sypie się piach w oczy.

 

 

No ale Panowie. Może użytkownik MP3store to własnie geniusz marketingu. Hejt to przecież większe zainteresowanie tematem, jakby nie patrzeć ;)

 

 

A jeśli chodzi o wypowiedź WojtkaC, to akurat jego nie posądzałbym o czysty marketing, a raczej użytkownika forum a zarazem pracownika sklepu, który interesuje się marką ADL (widzę to w różnych jego postach, chociażby o Furutech'u) i odbieram bardziej na zasadzie faktycznej chęci zainteresowania, bo dla niego to może być ciekawy sprzęt, który warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o wypowiedź WojtkaC, to akurat jego nie posądzałbym o czysty marketing, a raczej użytkownika forum a zarazem pracownika sklepu, który interesuje się marką ADL (widzę to w różnych jego postach, chociażby o Furutech'u) i odbieram bardziej na zasadzie faktycznej chęci zainteresowania, bo dla niego to może być ciekawy sprzęt, który warto sprawdzić.

Tu akurat powinieneś wiedzieć że WojtekC jest ambasadorem marki ADL by Furutech w mp3store :)

Ale promuje ją na swój sposób i dla tych co go znają trudno go za to nie lubić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałem. Mimo wszystko nigdy nie widziałem u niego wypowiedzi w stylu: "kup, a przynajmniej chwal, a jak nie, to siedź cicho, bo i tak się nie liczysz i się nie znasz". Ale w obecnych czasach klasa u sprzedawców widać nie zawsze idzie w parze, sam się o tym niejednokrotnie przekonałem (i nie chodzi mi o Mp3store, żeby nie było).

 

 

No, ale wystarczy, co chciałem napisać, to napisałem. @EvilKillaruna przedstawił fajną propozycję, zdaje się korzystną dla użytkowników ciekawych sprzętu jak i dla samego sklepu (darmowa reklama, choć pewnie zależnie od wyniku recenzji, wiadomo). Ciekawe, czy to wypali :)

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to będzie OT, ale z perspektywy człowieka działającego w branży handlowej od ponad 20-u lat :

 

1.Klient ma zawsze rację.

2.Każdy klient jest ważny. Zarówno ten , który kupuje za 10 zł jak i ten, który kupuje za 10.000 zł

3.Klient, który kupuje za 10 zł i jest dobrze obsłużony może jutro, za miesiąc, za pół roku wrócić i zrobić zakupy za 10.000 zł

4.Każdy klient ma wyjść ode mnie zadowolony. Nawet taki, który niczego ode mnie nie kupił.

5.Moje handlowe istnienie na rynku jest uzależnione od klientów - nie wolno mi podważać kompetencji klienta, jego wiedzy, inteligencji, ogłady, kultury osobistej et caetera.

 

Mając w avatarze znaczek firmowy sklepu występuję na publicznym Forum jako przedstawiciel tego sklepu, więc to co piszę jest odbierane przez czytających jako oficjalne stanowisko zarządu, dyrekcji, prezesa itp. nie zaś jako moje.

 

Pytanie natury ogólnej jest zaś takie :

 

czy szef wszystkich szefów wie jaką "dobrą robotę" robi mu pracownik na Forum ?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście, podstawa to mieć to głęboko gdzieś - bo nie widzę, tutaj żadnych autorytetów, znanych nazwisk ani osób, które w jakiś sposób zaznaczyły się w środowisku audio. Ja też nie uważam się za osobę, która w jakimkolwiek stopniu może wdawać się w dyskusje na niektóre tematy, ale może jedynie zachęcać do sprawdzenia danego urządzenia. Nie ma urządzeń perfekcyjnych , każde ma jakieś wady i zalety. Al pisać każdy może.

 

Ten fragment mnie dotknął także osobiście. Może nie jestem autorytetem w skali całego forum, jestem jakimś tam małym jego fragmentem, ale swoje wrażenia lubię opisywać, dzielę się spostrzeżeniami, nieco wiedzy i doświadczenia przenoszę na inne fora. Forum mp3store gromadzi sporo sporo doświadczonych, osłuchanych użytkowników, którzy często żyją tym wszystkim i nie można od tak spychać ich na margines, bo to oni tworzą forum. Dzięki niektórym z nich jesteśmy w stanie dowiedzieć się coś więcej o często niedostępnych sprzętach czy to ze względu na dostępność w kraju, czy ze względu na fundusze.

 

Cytowany użytkownik trochę się zapędził ze słowami.

 

Postawę WojtkaC rozumiem i akceptuję, nie widzę w tym nic złego, w końcu to sprzedawca. Widziałem go w akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Moja ostatnia wypowiedź miała za zadnie zwrócić uwagę innych aby ostatecznie zawierzyć sobie w drodze zakupu. I wiele od decyzji zależy od indywidualnego podejścia. Użycie wulgarniejszych słów nic tu zadziwiającego nie wnosi.

Czy ja tutaj kogokolwiek namawiam do zakupu urządzenia z wątku.

 

I widzę, że niektórzy to biorą bardzo do siebie - i nie wiem czemu bo moje wypowiedzi nie są kierowane do konkretnych osób. A jeśli tak jest, wtedy to zaznaczam.

A skoro czują się urażone - to ja nie rozumiem. Wyrażam tylko swoją opinię. Czy komuś się to bardzoiej czy mniej podoba, no cóż. Nie jestem w stanie uszczęśliwić wszystkich, a tym bardziej tych którzy przybrali pozycje do ataku

 

 

EvilKillaruna

Jeśli będą chętni na przetestowanie urządzenia tego czy innego to akurat nie ma problemu. Jak dobrze wiesz dostarczamy sprzęt do recenzji w różne miejsca jeśli tylko ktoś ma ochotę i możliwości na to pozwalają.

 

Pragnę zaznaczyć, że również nie autoryzujemy recenzji i można znaleźć wiele skrajnych opinii na temat urządzeń z Naszej oferty.

 

Dlatego też moje ostatnie posty mają na celu uświadomić to nieświadomym użytkownikom, że należy zawsze brać poprawkę na wszelkie wypowiedzi (nie wykluczając wypowiedzi MP3store) , a także innych miejsc nawet tych prestiżowych.

 

Każde uszy mają swoich zwolenników. Tutejsze forum reprezentuje akurat wiele rożnych podejść i opinii, tyle ile ludzi, dlatego na pewno jest świetnym miejscem na początku drogi poszukiwań lub też dla niektórych końcem tej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyrażam tylko swoją opinię." - otóż nie. W avatarze widzę mp3store.pl

 

"Czy komuś się to bardzoiej czy mniej podoba, no cóż. Nie jestem w stanie uszczęśliwić wszystkich, a tym bardziej tych którzy przybrali pozycje do ataku" - czytają to użytkownicy Forum więc i potencjalni klienci sklepu. Ja zaś próbuję sobie wyobrazić, że któryś z moich pracowników zwraca się w taki sposób do Klienta.

 

Nie jest to jednak możliwe, bo żaden mój pracownik tego nie zrobi. Zbyt sobie ceni stałe zatrudnienie i źródło utrzymania.

 

Wybaczą Państwo, ale wychodzę z tego "sklepu" i już nie zaglądam do tego wątku.

Po co mi się irytować...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeśli chodzi o wypowiedź WojtkaC, to akurat jego nie posądzałbym o czysty marketing, a raczej użytkownika forum a zarazem pracownika sklepu, który interesuje się marką ADL (widzę to w różnych jego postach, chociażby o Furutech'u) i odbieram bardziej na zasadzie faktycznej chęci zainteresowania, bo dla niego to może być ciekawy sprzęt, który warto sprawdzić.

Tu akurat powinieneś wiedzieć że WojtekC jest ambasadorem marki ADL by Furutech w mp3store :)

Ale promuje ją na swój sposób i dla tych co go znają trudno go za to nie lubić

Sam wybrałem tą markę i staram się ją promować jak umiem. Wybrałem bo podobają mi się ich produkty oraz korzystam z nich na codzień. Kolejną marką - trochę dzięki koledze Saudio - będzie Questyle. Już niebawem w naszej ofercie. Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

...a wszystko się rozbija o coś tak osobistego jak GUST, jak komuś podoba się brzmienie sansy clip z BW delta to nie oznacza, że ten ktoś jest jakiś gorszy - po prostu taki ma gust. Jak komuś spodoba się brzmienie Stratosa - SUPER! Jak się nie spodoba - też super - ma do tego prawo. Tak na prawdę całe forum to jest po prostu wyrażanie własnych opinii i próba odgadnięcia co komu może by pasowało, jak ktoś pisze że lubi jeść twarde i soczyste owoce z lekko kwaskowym akcentem to można mu coś DORADZIĆ a nie wciskać na siłę, można sugerować opierając się na własnym doświadczeniu że może mu posmakować pomarańcza. To samo tyczy się audio - ludzie piszą po pomoc, piszą co im się podoba, czego szukają w sprzęcie, jakich brzmień albo ogólnie - słuchawki za 250 - 300 zł, duże, tłumiące w miarę, dobre itd. Można wtedy cokolwiek doradzić ale przecież nie wciskać. Pomimo tego że jestem sprzedawcą w Gdańsku staram się też doradzać to co wiem że jest dobre, co sam sprawdziłem, co mi się spodobało, czy czego sam używam i jestem zadowolony, a nie tego co akurat trzeba sprzedać. Nie ma co się obrażać i wytykać hejtu komukolwiek, bo po co. To jest ta sama sytuacja co w odwiecznej wojnie pomiędzy androidem i iOS. Jeżeli komuś pasuje iOS - jego sprawa, PRYWATNA SPRAWA. Nie można na tej podstawie oceniać kompetencji człowieka czy jaki on jest. Taki ma gust i tyle. Pozdrawiam i liczę na to, że jakaś testowa sztuka Stratosa trafi i do Gdańska - żeby można było na własne uszy się przekonać jak to gra i czy jest warte swojej wagi w złocie ;)

 

Pozdrawiam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim dojdzie do kwestii gustow to trzeba posluchac - na razie mamy promocje produktu ktorego nikt nie sluchal.

@Wojtek - i chwala Ci za to ze ciekawy sprzet trafia do oferty. Ale nie majac podstaw nie piszmy o jego brzmieniu , nawet hipotetycznych "moze byc killer". Bo to ma taka sama wartosc i jest tak blisko prawdy jak "no nadchodzi Clip+ v2 Turbo - czuje ze moze byc killer wsyzstkich Kalachow bo producent napisal ze jest genialny bez wzgledu na polke cenowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zainteresowany byłbyś gdybym napisał samą nazwę plus pdf od producenta? Rozgorzała dyskusja i o to chodzi. Wiedziałem, że takie stwierdzenie was rozsierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Żeby nie było - sam mam w domu GT40 :) służy dobrze, działa, gra i buczy jak trzeba. Z chęcią zatargał bym stratosa do domu i potestował jak sobie radzi przy współpracy z malutkim wiernym gramofonem marki polskiej - Daniel ;) Może nie jestem jakimś super zaawansowanym userem ale swój gust mam, jeżeli sprzęt by był warty tej kasy, jeżeli brzmienie rozpuszczało by nogi pod człowiekiem - 'bierę" w ciemno i żrę tynk ze ścian przez następne pół roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wszystko się rozbija o coś tak osobistego jak GUST, jak komuś podoba się brzmienie sansy clip z BW delta to nie oznacza, że ten ktoś jest jakiś gorszy - po prostu taki ma gust. Jak komuś spodoba się brzmienie Stratosa - SUPER! Jak się nie spodoba - też super - ma do tego prawo. Tak na prawdę całe forum to jest po prostu wyrażanie własnych opinii i próba odgadnięcia co komu może by pasowało, jak ktoś pisze że lubi jeść twarde i soczyste owoce z lekko kwaskowym akcentem to można mu coś DORADZIĆ a nie wciskać na siłę, można sugerować opierając się na własnym doświadczeniu że może mu posmakować pomarańcza. To samo tyczy się audio - ludzie piszą po pomoc, piszą co im się podoba, czego szukają w sprzęcie, jakich brzmień albo ogólnie - słuchawki za 250 - 300 zł, duże, tłumiące w miarę, dobre itd. Można wtedy cokolwiek doradzić ale przecież nie wciskać. Pomimo tego że jestem sprzedawcą w Gdańsku staram się też doradzać to co wiem że jest dobre, co sam sprawdziłem, co mi się spodobało, czy czego sam używam i jestem zadowolony, a nie tego co akurat trzeba sprzedać. Nie ma co się obrażać i wytykać hejtu komukolwiek, bo po co. To jest ta sama sytuacja co w odwiecznej wojnie pomiędzy androidem i iOS. Jeżeli komuś pasuje iOS - jego sprawa, PRYWATNA SPRAWA. Nie można na tej podstawie oceniać kompetencji człowieka czy jaki on jest. Taki ma gust i tyle. Pozdrawiam i liczę na to, że jakaś testowa sztuka Stratosa trafi i do Gdańska - żeby można było na własne uszy się przekonać jak to gra i czy jest warte swojej wagi w złocie ;)

 

Pozdrawiam!

 

A co powinno być zawsze kwestią jasną i oczywistą. Słysząc, a raczej czytając to, z wielką chęcią kiedyś bym odwiedził Państwa oddział w Gdańsku, może też zamienił parę słów jak entuzjasta z entuzjastą, jeśli byłaby chwila i ruch akurat mały. Nawet jeśli wnioski z odsłuchów byłyby odmienne i rozstrzygane przez gusta, tak na pewno byłoby to budująco spędzonym czasem. Nie wiem czy w innych oddziałach prócz Gdańsku i Łodzi nie usłyszałbym z kolei, że jestem hejterem i mam się wynosić, bo inaczej telefon na policję za szukanie dziury w całym. :)

 

 

Czy zainteresowany byłbyś gdybym napisał samą nazwę plus pdf od producenta? Rozgorzała dyskusja i o to chodzi. Wiedziałem, że takie stwierdzenie was rozsierdzi.

 

Mnie Wojtku zupełnie nie rozsierdziło takie stwierdzenie, bo wiem że nie miałeś niczego na myśli złego, a sam sprzęt ma w sobie wedle specyfikacji i ilości gniazd nadal duży potencjał do pokazania się z dobrej strony. To jednak co mnie rozsierdziło to wypowiedzi Waszego pracownika, który ma ogromne problemy z konsekwencją w ramach swoich postów i co rusz nadeptuje ludziom na odcisk. Chyba więc nie o takiej dyskusji wywołanie tu chodziło. Nadal chociażby nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie co mogę mieć rzekomo na sumieniu, a co niestety mimo prób czytania tego jednym okiem z boku jest niczym innym jak próbą szkalowania. Także tak samo jak przy AK380 i T8ie zamiast ciekawej dyskusji o sprzęcie jest smród i psucie wszystkiego, nad czym m.in. sam starasz się pracować. Dlatego też zaoferowałem się z recenzją i jeśli Stratos będzie faktycznie zamiatał, kto wie, może zyskacie dodatkowego fana marki. Oczywiście o ile później ktoś od Was nie będzie propagował tu i ówdzie tekstów o porażkach recenzującego i mania jego opinii gdzieś, bo sam wie wszystko najlepiej ;).

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może takie a nie inne wypowiedzi użytkownika MP3store wynikają z tego, że nie jest pracownikiem a kimś troszkę wyżej ? Co by wyjaśniało to na co zwrócił uwagę paratykus - nie ma się co obawiać szefa skoro się nim jest samemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności