Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, paratykus napisał:

Ja mam Smabat ST-10, też 32 Ohm. Trzeba je nieźle potencjometrem rozkręcić.

Też je z Tomahawkami porównywałem, ale jak lubiłem "toporki" tak teraz tylko w Smabatach słucham 😉

 

Święte słowa...dokładnie mam takie same w/w wcześniej odczucia... 🙄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mcarto napisał:

To czekam aż się wygrzeją bo z czasem może się bas poprawić tym bardziej, że czytając recenzje odniosłem wrażeni, że są raczej basowe.

 

Nie odważyłbym się napisać, że M1 pro (?) są basowe. Dużo bardziej basowe są Tomahawki, a na pewno Jcally EP01. Jak na mój stary już słuch...Inne aspekty: średnica, przestrzeń, poukładanie dźwięków - klasa. 

Dobrze się trzymają w uszach. Tyle po kilku dniach używania... 🙄

 

ps. EP01 teraz po 3-4 $...

https://pl.aliexpress.com/item/1005001764517664.html?spm=a2g17.12057483.0.0.9a554d96FuWg9T

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Birken napisał:

Tylko samo spojrzenie na koszt wysyłki z butów wyrywa  😨

EP05 masz już? Miałem brać ale skoro napisałeś że już zamówiłeś to się wstrzymałem ciekaw jestem czy warto. 

no właśnie, o co chodzi z tym 60$ za wysyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym sklepie jest tańsza za 4 $ wysyłka:

https://pl.aliexpress.com/store/736134?spm=a2g0o.detail.1000002.2.2e69501aNcsHIf

 

Słuchawki za 3 $

 

🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podziałem gdzieś kolejna parę vido mx500. Powoli muszę uzupełnić zapasy. W sumie mx500 / RY4S / fengru diy mx500 odpowiadają mi ale może trzeba spróbować czegoś innego.
Myślę o kupnie tych EP01. Tylko zasadnicze pytanie - czy basy nie są słabsze niż w mx500. Nie chciałbym żeby było ich mniej.
Ewentualnie jakieś inne słuchawki?
Obowiązkowo musi być mikrofon i nie gorsze niż mx500.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie niby mx500:

https://pl.aliexpress.com/item/4000402828733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1ec65c0fGfQOqp

 

to to, wcale dołu nie ma. Kombinowałem z kilkoma kablami, bez rezultatu basowego...

EP01 mają fajny dół. Zresztą, dużej kasy nie ryzykujesz, rozdasz dzieciom, rodzinie, ciotkom na/po świętach. 🙄

Dobre doły mają jeszcze TP16 i Yincrow X6, RW9, Ks Earphone, Iris 2.0, Monki espresso... To tak na szybko, odnośnie mikrofonów to trza spojrzeć na fotki na ali...

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nms007 napisał:

A do mnie dotarły właśnie EP01. Za takie pieniądze megawarto :D 

Wziąłem wersję z mikrofonem.

 

20201215_183420_tn.thumb.jpg.955f732aa4d75310e79b9e6cb8056d53.jpg20201215_183631_tn.thumb.jpg.0f316528a6cde4b5df97ce1c2cb3b382.jpg

Jakieś porównanie do Monków plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nms007 napisał:

A do mnie dotarły właśnie EP01. Za takie pieniądze megawarto :D 

 

👍

 

ps. ja od kolegi @requal nabyłem FENGRU DIY (Tj. Tingo TC200) - też fajnie grają z bardzo dobrym basem.. naprawdę fajne granie. Dziś je odpaliłem i jestem pod wrażeniem... 

No jeszcze linka zapodam:

https://pl.aliexpress.com/item/32805136073.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dHY80WY

  

2 godziny temu, zOrg napisał:

Jakieś porównanie do Monków plus?

 

Nie mam Monków plus ale mam Moniki espresso o ile nie jest to samo (?), nie wiem. Wg mnie,  po prostu Moniki grają słabiej, gorzej. No na pewno grają znacznie ciszej. 

EP01 grają bardziej szczegółowo we wszystkich pasmach.  Bas jest wyraźnie podkreślony, szybki i prężny (w Monkach trochę się rozlewa i jest bez wyrazu). Środek wyraźnie zaznaczony, a góra luźna, szczegółowa i z powietrzem. Świetne damskie wokale z przestrzenią. Fajne rozrywkowe brzmienie..  🙄

 

Edytowane przez janek patufka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka sztuk wpadło do kolekcji.

IMAG1998.jpg

 

Ten środkowy zestaw DIY niby ma driver beryliowy (za 17$ ;) ). Jednak brzmi jakby był z kartonu, nie polecam. Poniżej efekt końcowy.

IMAG2003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, docentore napisał:

ten środkowy zestaw DIY niby ma driver beryliowy (za 17$ ;) ). Jednak brzmi jakby był z kartonu, nie polecam.

 

Witam się ! Poproszę linka co i gdzie to kupiłeś...dzięki !

Ja reklamowałem, bo jedna grała bez basu, (z powodzeniem-zwrot kasy) takie:

https://pl.aliexpress.com/item/32728603685.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58835c0fh773te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, janek patufka napisał:

 

Witam się ! Poproszę linka co i gdzie to kupiłeś...dzięki !

Ja reklamowałem, bo jedna grała bez basu, (z powodzeniem-zwrot kasy) takie:

https://pl.aliexpress.com/item/32728603685.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.58835c0fh773te

B40 i X6 masz chyba?

Tych DIY nie będę linkował bo szkoda kasy, serio. Spróbuję je wygrzać i dać lepszy kabel zanim przetworniki wylądują w koszu. Pokombinuje też z wygluszeniem.

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 16:16, docentore napisał:

Ten środkowy zestaw DIY niby ma driver beryliowy (za 17$ ;) ). Jednak brzmi jakby był z kartonu, nie polecam.

A czy przetwornik siedzi dobrze w obudowie? Jak brak szczelności i są "przedmuchy" między przodem a tyłem, to bas tamtędy wylatuje i ogólnie wrzaskliwie i kartonowo się robi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności