Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę w Smabat M2 Pro 🙂

 

Pytanie, gdzie będzie można je taniej wyrwać razem z dodatkowymi driverami w trakcie Black Week - na Alie czy na oficjalnej stronie? Obecnie same drivery są zdecydowanie tańsze na stronie, no i na Alie dostępne są nie 3, a 2.

 

Zastanawiam się nad kablem MMCX 2.5 mm do nich, bo z tego co czytałem, to FiiO BTR5 i Shanling UP4 są znacznie lepsze na wyjściu zbalansowanym. Możecie polecić jakiś ciekawy kabelek z Alie? 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami, ale bardzo rzadko, w większości przypadków jest poprawa 

Akurat wymienione sprzęty poprawiają brzmienie po balansie, więc nie gdybajmy, bo chodzi o konkretne urządzenia. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagaję znowu. Tak se siadłem i odpaliłem Fiio ze słuchaweczkami ze sklepu smabat  Store - EP01. Kupione za niecałe 10$ w ofercie specalnej. Jak to fajnie siedzi w uszach, jak nie pchełki.. I basiki są. Niegrzane grają zupełnie, wprost z pudełka. 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, janek patufka napisał:

Zagaję znowu. Tak se siadłem i odpaliłem Fiio ze słuchaweczkami ze sklepu smabat  Store - EP01. Kupione za niecałe 10$ w ofercie specalnej. Jak to fajnie siedzi w uszach, jak nie pchełki.. I basiki są. Niegrzane grają zupełnie, wprost z pudełka. 😃

To mi dałeś nadzieję że moje Smabat M2 DYI będą konkurencją dla Dunu Alpha i to równorzędną konkurencją 

Wyjechały z Amsterdamu wczoraj, jak dobrze pójdzie może już w piątek będą u mnie 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,dojdą.

Jak to w mądrych programach disajnerskich, mądre i ładne panie mówią (na które patrzę przy żonie), moje EP01 mają potencjał. Otwierają się na przestrzeń. Dałem je już do szafki do wygrzania. I naprawdę świetnie leżą i się trzymają. Luknąłem z ciekawością półtorarocznego dziecka na ali i już ten cały smabat Store nie ma ich w ofercie. 🙄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pociągnę wątek, znalazłem te EP01 w jeszcze fajniejszej cenie... 

https://pl.aliexpress.com/store/736134?spm=a2g0o.detail.1000002.2.533b501aoyKbN5

 

W tym sklepie wyjdą z przesyłką niecałe 7 $. One naprawdę zacnie grają. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś Openhearth OH066 - ciepłe, dość basowe brzmienie, bardzo wygodne jak na pchełki, dobrze wykonane i wyposażone.

 

Grają trochę lepiej niż Monk Plus ze względu na lepsze dociążenie, ale trochę gorzej od Monk Lite 120ohm, bo brakuje im trochę czystości mimo wysokiej dynamiki. Może coś pomoże wygrzewanie, może nie 🤔

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Inszy napisał:

Odebrałem dziś Openhearth OH066 - ciepłe, dość basowe brzmienie, bardzo wygodne jak na pchełki, dobrze wykonane i wyposażone.

 

Grają trochę lepiej niż Monk Plus ze względu na lepsze dociążenie, ale trochę gorzej od Monk Lite 120ohm, bo brakuje im trochę czystości mimo wysokiej dynamiki. Może coś pomoże wygrzewanie, może nie 🤔

Czyli w swojej cenie Otwarte Serducha robią przyzwoity sprzęt? Kilka rzeczy z ich oferty mi się podoba, chyba coś wezmę. A jak kabelek, porządny czy do wymiany od razu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się całkiem solidny, choć plecionka nie jest idealna - kojarzy mi się kablami TRN.

I tak, w tej cenie jest to przyzwoity sprzęt. Bardziej wrażenie robi wykonanie niż brzmienie, ale to też jest solidne.
Z tego co sobie wcześniej poczytałem opinie o ich słuchawkach, to zawsze to tak wygląda - świetnie wykończenie, a dźwięk ciepły, basowy, trochę przyciemniony, choć przyjemny, bez wielkiego wow, ale słucha się miło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2020 o 21:50, janek patufka napisał:

Jeszcze pociągnę wątek, znalazłem te EP01 w jeszcze fajniejszej cenie... 

https://pl.aliexpress.com/store/736134?spm=a2g0o.detail.1000002.2.533b501aoyKbN5

 

W tym sklepie wyjdą z przesyłką niecałe 7 $. One naprawdę zacnie grają. 😉

Znalazłem je za 3.99$, niechcący się kliknęło więc będę miał okazję je przetestować :) ciekaw jestem czy pobiją MS16?? lubię je dobre i tanie pchły do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj @McartoYinyoo BK 2. Teraz w cenie ok 20$ to bardzo fajny zakup. Możesz kabel zbalansowany podpiąć i grają bsrdzo fajnie 

To spróbuj @McartoYinyoo BK 2. Teraz w cenie ok 20$ to bardzo fajny zakup. Możesz kabel zbalansowany podpiąć i grają bsrdzo fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Jaro54 napisał:

To spróbuj @McartoYinyoo BK 2. Teraz w cenie ok 20$ to bardzo fajny zakup. Możesz kabel zbalansowany podpiąć i grają bsrdzo fajnie 

To spróbuj @McartoYinyoo BK 2. Teraz w cenie ok 20$ to bardzo fajny zakup. Możesz kabel zbalansowany podpiąć i grają bsrdzo fajnie 

Mam leżą w szufladzie - bas mi nie odpowiada. Pisałem o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mcarto napisał:

Znalazłem je za 3.99$, niechcący się kliknęło więc będę miał okazję je przetestować :) ciekaw jestem czy pobiją MS16?? lubię je dobre i tanie pchły do pracy.

 

  Puść linka, kupię drugą parę. Nie będziesz żałował. Kawał grania odstawiają a trzymają się zajeelegancko. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zerkneliscie na koszt wysyłki? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni? Jeszcze VAT doliczą to będą jaja. :lol:

Ogólnie nie wiem jak jest u innych, ale ja w wynikach wyszukiwania mam wysyłka darmowa, a jak przejdę do produktu to okazuje się, że jest jednak płatna.

 

Chciałem parę razy kupić Headroom MS16, ale wysyłka to drugie tyle, więc ostatecznie sobie je odpuściłem. Zresztą pewnie i tak moje ulubione RY4S by je zjadły na śniadanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Chciałem parę razy kupić Headroom MS16, ale wysyłka to drugie tyle, więc ostatecznie sobie je odpuściłem. Zresztą pewnie i tak moje ulubione RY4S by je zjadły na śniadanie.
 


Polemizowałbym. Obie sztuki inaczej brzmią. Ms16 są moim zdaniem wszechstronniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 masz świętą rację, koszt kosmiczny, ostanę przy jednych za 7$.

@Matador z Monków to nr 1 dla mnie - espresso. RY4S są świetne ze kabelkiem na stałe a mmcx grają o wiele lepiej. Jest więcej przestrzeni i separacji. Jedna wada. Kabel ciągnie i "wylatają" mi z uszu. Używam ich do porównań. Zacnie grają wg mnie Faaeal Iris 2.0, Yincrow X6, TP16. Odnośnie tych EP01 - dogrzewam je. Na pewno warto. Kawał porządnego szczegółowego, z przestrzenią i fajnymi basami grania. A jak się trzymają ! 

Nie polecam Faaeal Snow-lotus, dołów w minimalnym zakresie. Za to Stellary mają prawie tylko doły. Oczywiście też nie polecę. 🙄  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności