Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licząc kabla wyglądają dokładnie jak pchełki dodane do odtwarzacza MP3 za 9,99 z auchana. Buda oemowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zapas weź tomahawki :) ja 300-ohmowych pchełek nie chcę, nie widzi mi się latanie z kanapką. Ale gdyby nadarzyła się okazja, to byłbym pierwszy, który by je tutaj sprawdził :)

Albo drugi, bo jestem zboczony na punkcie ohmów :P tak mnie prąd popieścił że to polubiłem wysokie napięcie lampek :D

Także jak się pojawią jakieś 150/300 ohmowe pchły będę miał nie odpartą potrzebne ..

 

 

kupna :D

 

PS sernika dziś nie jadłem :P ale mleko z kawą było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dziś przyszły do mnie Yuiny PK3. grają sobie i grają i bardzo mi się to granie podoba ;) fajne, bardzo naturalne granie. na niektórych albumach mogą być trochę zamulone, ale to kwestia realizacji. szkoła grania MX980 jak najbardziej, acz o ile Senków nie byłem w stanie w miarę obiektywnie ocenić ze względu na zbyt duży rozmiar kopułek (jak dla mnie), tak Yuiny są malutkie i fajniutkie i bardzo dobrze mi leżą w uszach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś przyszły do mnie Yuiny PK3. grają sobie i grają i bardzo mi się to granie podoba ;) fajne, bardzo naturalne granie. na niektórych albumach mogą być trochę zamulone, ale to kwestia realizacji. szkoła grania MX980 jak najbardziej, acz o ile Senków nie byłem w stanie w miarę obiektywnie ocenić ze względu na zbyt duży rozmiar kopułek (jak dla mnie), tak Yuiny są malutkie i fajniutkie i bardzo dobrze mi leżą w uszach :)

Taaa, teraz każde co Ci przyjdą będą brzmieć jak Sennki :P

I jeśli to porównanie z pamięci to nie rób mnie w bambuko, bo w końcu uwierzę, że jak moje 985 skończą na katafalku to będę mógł kupić cokolwiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde nie. Jiushao się początkowo podjarałem, ale z czasem stwierdziłem, że są cienkie. Earbudsy nie są tragiczne, jak na stocki. Awei ES10, za te kilka dolców, też prezentują fajny poziom. Senki grały naturalnie, Yuiny również grają naturalnie - o takie podobieństwo mi chodzi. więcej nie jestem w stanie powiedzieć. za to Tomahawki porównywałem łeb w łeb, zresztą one były strojone podobnie do MXów

 

a no i Bloxy, bardzo fajne, ale granie Vką. jeszcze ze 3 pary sprawdzałem, ale nawet nie pamiętam, co to za cuda były. to tak z moich ostatnich testów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz to wszystko w notatkach, co ?

Pytam, bo ja nie robię notatek, a mam nadzieję, że jak kiedyś napiszę na PW o fajne pchły to mi nie odpowiesz : "nie pamiętam".

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wpisuję z MX500. Kupiłem wieki temu na Allegro i używałem trochę dopóki gąbki się nie porwały. Bez nich za kiepsko siedzą w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dopisuje z Vedia srs300. Przed chwilą ich posłuchałem po dłuższej przerwie i musze przyznać że to naprawde fajne pchełki są

Edytowane przez turek2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Para gąbek na alle 1 zet ;)

Jakbym nie miał innych słuchawek, to pewnie bym kupił ;) . Naprawdę nie mam kiedy na ich słuchać, mimo, że to całkiem fajne słuchawki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Para gąbek na alle 1 zet ;)

Jakbym nie miał innych słuchawek, to pewnie bym kupił ;) . Naprawdę nie mam kiedy na ich słuchać, mimo, że to całkiem fajne słuchawki :) .

 

Jak byś tak gadał wcześniej że nie masz pianek ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem :)

Senheisser MX980 vs. Music Maker Z Tomahawk
Tomahowki mają węższą scenę, ale za to z większą głębią, separacja jest lepsza
po stronie Chińczyków, ich przekaz jest lepiej poukładany może przez to, że góra
nie jest tak wycofana jak w Senkach, które za to mają bas, który schodzi niżej,
przez co ich przekaz wydaje się bardziej wypełniony/dociążony.

Wokale bardziej podobają mi się jednak w Tomahawkach, pewnie dlatego, że scena

jest lepiej poukładana w głąb i wokal jest bardziej wyeksponowany i wyraźniejszy

również bardziej pogłosowy, nie tylko wokal.
Wydawałoby się, że 980 powinny pokazać się lepiej np. z Pendulum, ale tu dużo lepiej
radzą sobie Tomahawki, Senki są za "ostre" przekaz jest niespójny, dziwne.
Wszystko na QP1R i tu obie pchełki sprawdzają się dość fajnie choć to MrZ są bardziej wszechstronne

dla mnie i pokazują się z lepszej strony w większym repertuarze.

Może jeszcze uda się sprawdzić na P1 jak uda przejąć na chwilę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem :)

Senheisser MX980 vs. Music Maker Z Tomahawk

Tomahowki mają węższą scenę, ale za to z większą głębią, separacja jest lepsza

po stronie Chińczyków, ich przekaz jest lepiej poukładany może przez to, że góra

nie jest tak wycofana jak w Senkach, które za to mają bas, który schodzi niżej,

przez co ich przekaz wydaje się bardziej wypełniony/dociążony.

Wokale bardziej podobają mi się jednak w Tomahawkach, pewnie dlatego, że scena

jest lepiej poukładana w głąb i wokal jest bardziej wyeksponowany i wyraźniejszy

również bardziej pogłosowy, nie tylko wokal.

Wydawałoby się, że 980 powinny pokazać się lepiej np. z Pendulum, ale tu dużo lepiej

radzą sobie Tomahawki, Senki są za "ostre" przekaz jest niespójny, dziwne.

Wszystko na QP1R i tu obie pchełki sprawdzają się dość fajnie choć to MrZ są bardziej wszechstronne

dla mnie i pokazują się z lepszej strony w większym repertuarze.

Może jeszcze uda się sprawdzić na P1 jak uda przejąć na chwilę.

 

Nie ma to jak precyzyjny opis :)

Czyli nie ma się co martwić jak mi 985 padną ... to kupię sobie Toporek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli nie ma się co martwić jak mi 985 padną ... to kupię sobie Toporek !

 

 

A czy ktoś wie gdzie je można dostać?

 

Które ? No, bo 980 i 985 trzeba upolować z drugiej ręki, a Tomahawki ściągnąć ( tutaj specem od tego jest Play )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności