Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, janek patufka napisał:

Piątkowy poranek: Zishan + Nicehck ME80. Świetne słuchaweczki. b7df123d51f44cdcca0732e49fd9e6b9.jpgcb7e34c1c34e7840386870de278ba105.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka
 

Jak tam z wygodą?

są ciężkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2022 o 16:55, Birken napisał:

gdzieś kupił? Ja swoje kiedyś tu na forum sprzedałem. Nie tęsknie bo ich w uszach utrzymać dłuższą chwilę nie mogłem nawet ale dźwiękowo bardzo dobre takie "dojrzałe" granie.

 

 

Tu u nas na bazarku. Kolega @SiggyFraud je puścił. Razem z Yinyoo BK2 (te mi ponownie nie pasują, nie moje granie a myślałem, że przypasują..🤪). Na wygodę nie narzekam. Nie są ciężkie, naprawdę fajnie leżą. Dużą robotę robią dobre gąbki od Faaeala (już je podmieniłem w stosunku do tych co na foci). Podobnie leżą jak Openhearty https://tiny.pl/9s71v czy takie diye: https://tiny.pl/9s71k. (mam nadal te Openhearty). Moje spostrzeżenie: im krótsze mocowanie do kabla tym lepiej mi pchełki leżą. Jakoś moje uszy dobrze się zgrywają z pchełkami.

Pchełkowa nowość... (cena ponoć około 30 $).

6229146601523302d6cac350c950e504.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zestaw "pracowy" na piątek 13... Zishan + Yinyoo BK2 + kabelek Nicehck + gąbki Faaeal.. 6447cf4d02195629e03ac691885a9446.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

My tu gadu gadu, a tu TRN ma nowe pchły....

https://a.aliexpress.com/_vBfB98

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=82012]janek patufka[/mention] Świetna cena za pchełki z odpinanym przewodem i co fajne jest opcja z mikrofonem. Wyglądają trochę jak któryś model JCALLY, ale ciekawe jak z brzmieniem?
Tu też jest fajna cena na takie kolorowe. Jedną parę przy niedzielnym rosole z bieganej kury z robionym makaronem... nabyłem niechcący... Sprawdzę i zrelacjonuję...

https://shopee.pl/product/574319367/15187958446?smtt=0.658296775-1655665383.9

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc,

poleccie mi cos na teraz. Jedna sluchawka z openheartow nie wytrzymala traktowania przez kobiete, a dostawa nowych wypada mi w trakcie urlopu. Potrzebuje cos dostepnego w sklepie PL lub EU. Budzet tak do 200 pln z mozliwoscia przekroczenia jak warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Salata . 

Mogę polecić HE 150PRO - https://penonaudio.com/earphones/earbuds/he-150pro.html . Posiadam takie i grają moim zdaniem dobrze jak na pchełki. Nawet bas jest całkiem, całkiem. Jedyny problem to, że nie są z PL ani EU i mogą iść dosyć długo. Ja swoich musiałem szukać na poczcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, superbart napisał:

Mogę polecić HE 150PRO

Nie znałem a widzę dobre opinie. Fajna minimalistyczna budowa szkoda tylko że wszyscy klepią symetryczne. Mam takie Philipsy za 20zł gdzie nie da się nawet po ciemku pomylić słuchawek i to jest inny wymiar wygody. Nawet takie Jcally EP01 które asymetryczne miały jedynie wyprowadzenie kabla to gdy się je zakłada po innych pchełkach dają wręcz uczucie ulgi jeśli o wygodę idzie.

Cena też przyzwoita. Dojdzie vat z penona?

 

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Salata napisał:

Czesc,

poleccie mi cos na teraz. Potrzebuje cos dostepnego w sklepie PL lub EU. Budzet tak do 200 pln z mozliwoscia przekroczenia jak warto.

 

W wolnej chwili możesz zajrzeć na giełdę forumową. Miałbym jakieś pchełki...😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.06.2022 o 08:40, Salata napisał:

Czesc,

poleccie mi cos na teraz. Jedna sluchawka z openheartow nie wytrzymala traktowania przez kobiete, a dostawa nowych wypada mi w trakcie urlopu. Potrzebuje cos dostepnego w sklepie PL lub EU. Budzet tak do 200 pln z mozliwoscia przekroczenia jak warto.

 

Dzeiki za rekomendacje. Coz wyczekalem i mam spowrotem sprawne openhearty. Zamowielem 2 sluchaweczki na promocji (jedna bedzie w zapasie) i wykorzystalem okazje do zamowienia tez YINCROW X6. Jprdl, to jedne z najlepszych pchelek jakie sluchalem. Szczegolnie dla mojego repertuaru. Za ta cene taka jakosc. W szoku jestem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś do pracy: Senfery Seahawk ( z Shopee) plus stare DC02. Całkiem przyjemne granie za 27 złotych....31d1fcc156a7e99f47901236acdd0242.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co byście polecili nieco bogatszego w basie niż Faaeal Iris 2.0 ?
Fajnie jakby miało inną konstrukcję, bo to chyba przez brak dobrego ułożenia w uchu ta mała ilość basu w Irisach.

Jak lekko przytrzymam/docisnę je palcami wtedy grają super, ale prócz dźwięku ze słuchawek słychać puls, lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No irytujące że chińce trzymają się ciągle idiotycznie symetrycznych obudów. Mam jakieś Philipsy za 20 co są asymetryczne tak że nawet po ciemku nie idzie pomylić prawej zlewą zł i to jest inny poziom wygody. Juz nawet JCally EP01 to nieporównanie większa wygoda.

No nie rozumiem tego i tyle w dokanałówkach tysiąc kształtów a tu nie. 

Mocniejsze na basie są choćby X6 albo NiceHCK te najtańsze jeśli to faktycznie to samo co Vido.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Perul napisał:

Co byście polecili nieco bogatszego w basie niż Faaeal Iris 2.0 ?

 

 

Słabo pamiętam ale mam chyba takie:

https://tiny.pl/wqbf8

 

i całkiem fajnie dają:

https://tiny.pl/wqb5q

 

Jakby co, idzie pożyczyć. Wal na priv. 😷

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Birken napisał:

NiceHCK te najtańsze jeśli to faktycznie to samo co Vido

Vido gdzieś mam, ale Irysy 'zjadły je" dużo lepszą separacją.

 

25 minut temu, Birken napisał:

No irytujące że chińce trzymają się ciągle idiotycznie symetrycznych obudów

No właśnie, coś z budową AirPodsów byłoby (dla mnie) dużo lepsze.

 

26 minut temu, Birken napisał:

Mocniejsze na basie są choćby X6

X6 a jaka firma? Jak u nich z separacją?

 

6 minut temu, janek patufka napisał:

Jakby co, idzie pożyczyć

Cena tych słuchawek taka, że nie wiem czy się opłaca pożyczać i za przesyłki płacić. A poza tym

48 minut temu, Perul napisał:

Fajnie jakby miało inną konstrukcję, bo to chyba przez brak dobrego ułożenia w uchu ta mała ilość basu w Irisach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności