Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Play napisał:

Ja czerpię kupę radości z Tomahawków... 

 

Masz je w wersji oryginalnej czy po podmianie kabelka? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
[mention=82012]janek patufka[/mention] a jak porównałbyś Vido i X6?
Nikt tu nie pisał od końca sierpnia? Czy mój patapalka nie działa? Wracając do pytania, dość dawno je odsprzedałem. Wg mnie X6 miały fajniejszy bardziej punktowy bas....

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje X6 chyba w końcu się wygrzały, bo zaczęły grać tak jak trzeba, jak tu pisaliście. Chociaż cały czas mam wrażenie lekkiego kocyka, takiej jakby matowości dźwięku. Może to mój egzemplarz? A może moje widzimisie, przez które nie mogę polubić się z tymi słuchawkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, janek patufka napisał:

Nikt tu nie pisał od końca sierpnia?

No pchełki nie mają zbyt wielu fanów czego ja nie rozumiem. 

 

U mnie KBear Stellar niechcący bo chiniec się pomylił i wysłał nie tą paczkę co trzeba. Chyba faktycznie robią różne bo nie mogę potwierdzić waszych jednoznacznie negatywnych opinii o nich. Lepsze w elektronice od Vido mają więcej góry z fajną przestrzenią. Ale więcej napisze jak będę miał czas posłuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Birken napisał:

No pchełki nie mają zbyt wielu fanów czego ja nie rozumiem.

Ja byłbym fanem, bo łatwo się wkłada w ucho i (jak dla mnie) nie muszą izolować, ale niestety bas jest ich słabą stroną, zwłaszcza jego zmienna ilość zależnie od ułożenia w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perul napisał:

Ja byłbym fanem, bo łatwo się wkłada w ucho i (jak dla mnie) nie muszą izolować, ale niestety bas jest ich słabą stroną, zwłaszcza jego zmienna ilość zależnie od ułożenia w uchu.

a ja właśnie za bas moje Vido uwielbiam. Tylko to trzeba sobie od doków zrobić odwyk na dzień lub dwa. Ale pewnie o tym wiesz. Inna sprawa kto ile basu lubi. 

Najlepsze powinny być wkładki gumowe niby haczyki wchodzące w małżowinę i trzymające je w uchu. Już tu pisane o tym było. Mam takie Philipsy co to się trzymają na tym jak głupie. Kupowałem też zamienniki na aliexpress ale z żadnymi pchłami mi nie spasowały póki co. Ale że kupiłem tanie jakieś to może nie musi tak być ze wszystkimi bo słuchawki też rożne różniste w rożnym kształcie. 

Jeszcze tych pchełkowych oringów gumowych trzeba spróbować ale boli mnie wydanie 20 zł za dwie uszczelki 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Birken napisał:

Tylko to trzeba sobie od doków zrobić odwyk na dzień lub dwa.

Ja to głównie nagłownych słucham, doki okazjonalnie, choć ostatnio trochę częściej.

 

4 minuty temu, Birken napisał:

Inna sprawa kto ile basu lubi

Lubię dużo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym fanem, bo łatwo się wkłada w ucho i (jak dla mnie) nie muszą izolować, ale niestety bas jest ich słabą stroną, zwłaszcza jego zmienna ilość zależnie od ułożenia w uchu.
Jestem fanem. Łatwo usunąć gdy żona przekaz ustny podaje.. wg mnie można ten temat chińskich pcheł zamknąć w X6. One mają fajny bas. Reszta ich grania to bardziej wypielęgnowane dokonania RY4s, Faaaeli, Vido w różnych kolorach. Te pierwsze mam w pracy i nie czuję nie odbieram różnicy gdy słuchałem poprzez X6. Chyba w pchełkach trzeba większego spokoju i skupienia. Pierwsze, aby nie wylatały z uszu, drugie aby nic poza tym innego nie słyszeć...

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pchełkami jest tak, że budowa ucha kolosalnie wpływa na ich brzmienie, dużo bardziej, niż innych konstrukcji. Wiele par, które ludzie określali jako jasne, mi muliły.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

O tak na koniec roku pokażę swój zestaw niskobudżetowy... Różowe Vido mmcx z tanim lekkim kabelkiem aby nie wylatały...plus X2. 766e58f641699e7fb8a4eea293b8d94f.jpg

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd żeś to wytrzasnął? 
Nie wiem. Odkurzyłem wynalazki, które kupiłem kiedyś tam. Po syfiastej infekcji z listopada słabo słyszę na jedno ucho. Dlatego biorę pchełki do plumkania cichego w pracy...

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2020 o 19:38, Inszy napisał:

Odebrałem dziś Openhearth OH066 - ciepłe, dość basowe brzmienie, bardzo wygodne jak na pchełki, dobrze wykonane i wyposażone.

 

Grają trochę lepiej niż Monk Plus ze względu na lepsze dociążenie, ale trochę gorzej od Monk Lite 120ohm, bo brakuje im trochę czystości mimo wysokiej dynamiki. Może coś pomoże wygrzewanie, może nie 🤔

Było to dawno ale jak oceniasz wokale? Szukam akurat pchełek i openhearth wydają się ciekawe ze względu na wykonanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to dawno ale jak oceniasz wokale? Szukam akurat pchełek i openhearth wydają się ciekawe ze względu na wykonanie 
A co do tej pory miałeś w uszach z pchełek? A dokładniej z chińskich pchełek ??

Wysłane z mojego CPH2069 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, janek patufka napisał:

A co do tej pory miałeś w uszach z pchełek? A dokładniej z chińskich pchełek ??emoji856.png

 

Jedynie K's 64 i klasykę czyli VE Monk. Nie pamiętam już jak grają, bo akurat się kabelki wyrobiły i muszę wreszcie jacki polutować. 😒

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Inszy napisał:

Ale czekam teraz na JCally EP09

opisz je koniecznie jak już będziesz w stanie. Choć ja tej marki nie szanuję to mam nadzieję być zaskoczonym.

@Karbon315 jeśli to głównie na wokalach ci zależy to może Cat Ear MiMi dostępne u BigMarasa? Na hedfaju zachwalają a wyglądają bardzo ładnie. Sam kabel wydaje się sporo wart. Ja ich nie słuchałem ale na nie spoglądam tylko najpierw się czegoś pozbyć muszę.

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Karbon315 napisał:

Wypadło mi to trochę z głowy ale zerknąłem na Cat Ear MiMi. Wydają się ok czytając recenzję ale design do mnie nie przemawia. 😉

Tak polukałem w necie. O tych miło piszą, a Ty miałeś już monki...:

 

https://pl.aliexpress.com/item/32417311324.html

 

Ja ich nie miałem.  Dokładnie mi chodzi o te SPC ...😷

Edytowane przez janek patufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności