Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy wróciłem do zestawu dla ortodoksyjnych skner (piszący te słowa) czyli Ziszan Z3 plus niebieskie Vido.. polecam.. 🙄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie przyszły Irisy dwójki. Fajne, ciepłe granie z łagodną górą. Troszkę zbyt ciepłe, ale na donutowych gąbkach jest lepiej + Charmtek fajnie dodaje im zejścia na basie i też nieco je odmula. No za te grosze to fajny zakup

 

A i ostatnio kupiłem na forum używane Tomahawki. Kurczę, trochę za dużo wyższej średnicy jak dla mnie. O ile małą ilość basu można jakoś skorygować za pomocą źródła, tak ten peak na wyższej średnicy jest dość spory i ciężko się jest go pozbyć. A szkoda, bo jakościowo bym powiedział, że spokojnie półka wyżej od Irisów

 

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Play napisał:

 

A i ostatnio kupiłem na forum używane Tomahawki. Kurczę, trochę za dużo wyższej średnicy jak dla mnie. O ile małą ilość basu można jakoś skorygować za pomocą źródła, tak ten peak na wyższej średnicy jest dość spory i ciężko się jest go pozbyć. A szkoda, bo jakościowo bym powiedział, że spokojnie półka wyżej od Irisów

 

Z pełnymi gąbkami też nędza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie nędza, ale trochę to irytujące jest. Dopiero dwie pary pełnych gąbek dają radę, ale wtedy też trochę nienaturalnie to brzmi z moimi źródłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem trochę na nich muzyki dziś wieczorem. One są po prostu średnicowe. A ja nigdy nie miałem słuchawek tego typu grających. Stąd to wrażenie braku naturalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jakie polecilibyście pchełki na MMCX? Przejrzałem kilkadziesiąt stron tego wątku i widze, że najpopularniejsze/najbardziej zachwalane modele to raczej te z niewymienialnym kablem, a chce sobie poeksperymentować z bezprzewodowymi pchełkami, no i muszę jakoś ten kabel bluetooth tam podpiąć 😛.

 

Stwierdziłem, że skoro te Yincrowy tak zachwalane to przejrze ich ofertę i znalazłem RW-1000, nieco ponad 200zł to taki maksymalny budżet jaki bym zainwestował w ten eksperyment, ale recenzji i opinii na tym forum brak na ich temat.

Z drugiej strony mamy 20 razy tańsze RY4S MMCX, aczkolwiek tutaj obawiam się o ergonomie i wypadanie z ucha, a taki zestaw miałby być przede wszystkim wygodny (drugim warunkiem byłoby nie grać gorzej niż monki plus 😉).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smabat produkuje dobre pchelki, które można jeszcze modować przez wymianę driverów. Obejrzyj ich ofertę. Teraz mają ciekawszą wersję bez lutowania tylko złączki do wymiany driverów. Ja mam jeszcze lutowaną wersję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Fluskys napisał:

Jakie polecilibyście pchełki na MMCX?

 

Ja mam takie:

FENGRU Diy PT52 16mm 32ohm PU kompozytowa membrana jednostka HiFi mocny bas słuchawki metalowe płaskie słuchawki douszne z interfejsem MMCX|Earphones| - AliExpress

 

Dobrze dają. Jeśli jesteś nimi może ewentualnie zainteresowany napisz na priv. 😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2021 o 18:50, Fluskys napisał:

Jakie polecilibyście pchełki na MMCX? Przejrzałem kilkadziesiąt stron tego wątku i widze, że najpopularniejsze/najbardziej zachwalane modele to raczej te z niewymienialnym kablem, a chce sobie poeksperymentować z bezprzewodowymi pchełkami, no i muszę jakoś ten kabel bluetooth tam podpiąć 😛.

 

Stwierdziłem, że skoro te Yincrowy tak zachwalane to przejrze ich ofertę i znalazłem RW-1000, nieco ponad 200zł to taki maksymalny budżet jaki bym zainwestował w ten eksperyment, ale recenzji i opinii na tym forum brak na ich temat.

Z drugiej strony mamy 20 razy tańsze RY4S MMCX, aczkolwiek tutaj obawiam się o ergonomie i wypadanie z ucha, a taki zestaw miałby być przede wszystkim wygodny (drugim warunkiem byłoby nie grać gorzej niż monki plus 😉).

Ja mam te RY4S MMCX . Przez to złącze są długie , źle się układają i wypadają z ucha. O wiele lepsze,pod względem wygody są Yinyoo BK2.

 

IMG_20210627_133007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by co w formacie mmcx jest 35,50 zł 30%OFF | OPENHEART Wired Earphone Clear Detail Sound Metal headset with mmcx Flat Headphone HiFi Earbuds High Quality Durable Personality
https://a.aliexpress.com/_u9TvGR
Aktualnie nie podam opisu słuchawek bo nie mam kabla z takim łączem (stare mi żona uszkodziła - przy okazji rozwalając wyjście w telefonie). Złącza BT w wersji mmcx do tej pory nie dokupiłem (choć noszę się z takim zamiarem).
Z tego co pamiętam grały w miarę równo, dość szczegółowo z ochotą do zejścia w cieplejsze barwy. Są raczej z wygodnych ale ... potrafiły się pogubić czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wygrzebałem z szuflady stare emx500, podłączyłem do Sonaty i muszę przyznać, że mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Jest fajnie, lekko, bas się pojawia jak trzeba, jest przestrzennie, jest dźwięcznie. Za 30 zł. Takie miękkie w odbiorze są. Cały dzień ich słucham i nie mogę przestać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Birken napisał:

Ale troche żałuję że jeszcze X6 nie słuchałem.

 

Miałem, kup se, warto. Dobre są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności