Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.01.2021 o 22:03, Mcarto napisał:

 

@Play Memt T5 już miałeś chyba poprzednio bo wspominałeś wcześniej, że gąbki w nich niwelują suchość?? w każdym razie muła w nich nie doświadczam. Są? jeszcze Memt T3 z lepszym basem i cieplejsze ale nie mogę ich namierzyć w sprzedaży. 

Nie miałem. Polecałem gąbki jak komuś było za jasno i sucho, bo gąbki ocieplają przekaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 19:10, Perul napisał:

Do mnie ostatnio przyszły FAAEAL Iris 2.0. Bardzo fajne granie, dla mnie takie poprawione Vido; bardziej szczegółowe i z większą sceną.

Trochę mniej ciepła, ale ogólnie klasa wyżej. Słucham z gąbkami od Vido (pełnymi), bo te oryginalne (z dziurką) trochę za jasny dźwięk dają.

Jeżeli to rozwinięcie Vido, to chętnie zobaczę. Czy są jakieś znaczne różnice w dźwięku, jakości wykonania pomiędzy tymi modelami z oficjalnego sklepu? Wiem że z np. w Vido starsze wersję z prostym mikrofonem (jeden przycisk) grały lepiej niż później z tym rozbudowanym (3 przyciski). Czy może kupować najtańsze i nie będzie różnicy? 

https://pl.aliexpress.com/item/4001270397403.html?spm=a2g17.12010615.8148356.9.58ff5a51qR07ZP

 

https://pl.aliexpress.com/item/32963585420.html?spm=a2g17.12010615.8148356.17.58ff5a517veBT4

 

FAAEAL Iris 1.0/2.0 HIFI słuchawki douszne 32Ohm DIY MX500 Bass jakość dźwięku słuchawki do muzyki DJ słuchawki uniwersalne 3.5MM Jack|in-ear earphone|music earphonedj earphone - AliExpress

 

U mnie generalnie Vido dość krótko żyją. Z 3 par, 2 już padły, pozostała jedna (w jednej parze kabelek się przełamał, druga przestała działać o tak po prostu). U znajomego któremu podarowałem 2 - też jedna już odmówiła posłuszeństwa. Wszystko po paru miesiącach. 

 

Edytowane przez morfeusz1805
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, morfeusz1805 napisał:

Jeżeli to rozwinięcie Vido, to chętnie zobaczę.

Z grubsza można powiedzieć, że rozwinięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa różnica to chyba w średnich, ale nie tyle w barwie, co w prezentacji, w Vido wszystko jest bliżej.

Zgadza się, wysokie mocniej zaakcentowane, dlatego zastosowałem pełne gąbki z Vido, a nie z dziurką po środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - dałoby radę wstawić do Monk Lite gniazdo 2 pin albo mmcx? Skoro po rekablu Monki się odmulają, to z odłączanym kablem łatwiej by było się nimi bawić niż w sytuacji rekablu.

 

10047972.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam subtelnie, jakaś cisza niezmącona w pchełach, więc może ostrożnie zagaję, ma ktoś coś nowego, fajnego...? 

 

🙄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mądrzy Panowie... Mały dylemat mam.

Ponieważ bardziej preferuję pchełki (wygoda użytkowania) niż doki, tak mnie nawiedziło żeby spytać otwartym tekstem :

 

mam Sennki MX985, MrZ Tomahawk, Smabat ST-10(wersja zielona, pierwsza) VE Monk+( które w sumie to uważam za bardzo "zmulone" pchły) oraz różne inne pchełkowe wynalazki, których wymieniać mi się nie chce ...

 

Do meritum ... Czy jest sens pchać się w Fiio EM5, bo właśnie ściskam w ręku "piter" i chcę je zamawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hibi napisał:

Jak masz parę zł to sprawdź ostatni ;) raz z ali X6 będzie Pan zadowolony :) jak nie to odkupię (nie grananatowe bo już mam ;) )

Nie mogę namierzyć. Proszę bardziej otwartym tekstem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hibi napisał:

Mam monki+ i miałem tomahołki - te są lepsze.

Jest bas, o co w takich słuchawkach ciężko, a i góra nie jest obcięta..

Scena, średnica, holografia ... ???

Zaintrygowałeś mnie Panie Kolego !

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokale bliskie nie są w tle, przestrzeń jak w słuchawkach otwartych.

Jestem w szoku jak ich słucham w porównaniu do tego typu słuchawek.

One są w cenie przjściówki do fiio :)

Tej masz drewniane Grado, to cóś w ten deseń :) oczywiście nic im nie umniejszając - nie śmiem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ???
 
W moim odczuciu bardzo subiektywnym to są najlepiej brzmiące słuchawki jakie miałem (pchełki oczywiście).
Jadą do mnie jeszcze
Faaeal Iris 2,0
Jcally ep05
Openheart (mam co do nich wątpliwości).

Za to Kbeart Stellar okazały się nieporozumieniem.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Matador napisał:

Faaeal Iris 2,0
Jcally ep05
Openheart (mam co do nich wątpliwości).

Za to Kbeart Stellar okazały się nieporozumieniem.

Hej witam, pierwsze są ok i polecam, drugie można se podarować, trzecich nie znam (a jakie to dokładnie ???), a co do ostatnich Stellar zgadzam się w 108 % (nieporozumienie). 😷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności