Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mayster napisał:

Chyba siedzi za granicą do końca miesiąca i pewnie arbajtuje ostro :)

O, to "se" może długo posiedzieć, bo sytuacja zagęszcza się w Europie bardzo dynamicznie 😉

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Potrzebuje pchełek, przesiadam się ze zwykłych iphonowych.

 

Możecie polecić coś ~100zl z polskiego sklepu? Zależy mi na ciepłym brzmieniu i basie. Słuchawek używałbym do muzyki z telefonu oraz grania na komputerze. 
 

z góry dziękuje ślicznie za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tylko mała dygresja. Niedrogie KBEAR Stellar, po kilku podejściach chyba zrezygnuję, są średnie, jest dół i nic ponadto. Góry brak. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Smabat M2 Pro plus drivery do kompletu. Ciekawie się zapowiadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Smabat Store, tam najtaniej znalazłem. Ok 70 $za cały komplet z dwoma wymiennymi driverami

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja skromniej, Senfery PT25... Ktoś miał je w uszach? 🤔

6 minut temu, janek patufka napisał:

No to ja skromniej, Senfery PT25... Ktoś miał je w uszach? 🤔

dodam tylko, że odkupiłem niedawno od kolegi @zOrg i męczę ostatnio czerwone Yincrow X6... Uważam, że to świetnie zestrojone pchły, wszystkiego jest tyle ile powinno. Śmiało mogę polecić a kosztują niecałe 10 $.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, janek patufka napisał:

No to ja skromniej, Senfery PT25... Ktoś miał je w uszach? 🤔

dodam tylko, że odkupiłem niedawno od kolegi @zOrg i męczę ostatnio czerwone Yincrow X6... Uważam, że to świetnie zestrojone pchły, wszystkiego jest tyle ile powinno. Śmiało mogę polecić a kosztują niecałe 10 $.

Też jeszcze mam i potwierdzam w 100% 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2020 o 10:48, Jaro54 napisał:

A Yinyoo BK2 miałeś? W obecnej cenie (okolice 20$) moim zdaniem warto 

 Miałem, słuchałem, wygrzałem. Nie trzymały mi się w uszach, walczyłem co chwila z którąś ze słuchawek. Na pewno BK2 jak dla mnie  miały mniej basów. To moje tylko i wyłącznie moje odczucie, bo czas na słuchanie wytracałem na wsadzanie ich do ucha. Więcej nie napiszę, nie wiem, nie pamiętam. Wybrałbym Yincrow. 

Powiem więcej, Yincrow za 44 zeta gra bardzo zbliżonym patentem do dużo tańszych RY4S na stałym kabelku. Wczoraj je porównywałem, nie bardzo chwytam różnice. Wklejałem gdzieś wcześniej linka do tych RY4S.

Obecnie siedzę przed kompem i mam w uszach seledynowe EDIFIER H185 z białymi gąbeczkami ( 🙃😁), które kupiłem za 25 zeta z wyprzedaży w jakimś sklepie wielobranżowym na zachodniej rubieży RP. Bez wygrzania grają bardzo subtelnie i przestrzennie, doły są, niedominujące, czuć bas, całość fajnie zestrojona. Piękna przestrzeń. Grają z FiiO X3 II. Jakby ktoś je gdzieś jeszcze zauważył, śmiało brać...  

W dniu 7.11.2020 o 13:47, Mcarto napisał:

gdzie kupujesz?? u mnie na celowniku od dawna tylko czasu brak ;)

 

 

a ja takie znalazłem, za niecałe 40 zeta chyba spróbuję...

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001457981527.html?spm=a2g17.12010615.8148356.11.778c4b8euY3GnO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2020 o 22:49, janek patufka napisał:

męczę ostatnio czerwone Yincrow X6... Uważam, że to świetnie zestrojone pchły, wszystkiego jest tyle ile powinno. Śmiało mogę polecić a kosztują niecałe 10 $.

 

Popieram i w pełni się zgadzam, udało się za 32zł wyrwać. Basu im nie brakuje, a patrząc na to, że to pcheły to już w ogóle :D

 

Póki co mam u siebie:

VEMONK+

Yincrow X6

QianYun Qian69

MS16

MEMT T5

 

W drodze: Philips SHE3800, Kbear Stellar, FAAEAL Iris, Fengru DIY EMX500, Fengru DIY MX985, Vido

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co byście polecili z pośród bardzo tanich pchełek z mikrofonem. Od jakości dźwięku samych słuchawek nie oczekuję wiele to dla kogoś kto nie przywiązuje specjalnej wagi do muzyki ważny natomiast jest mikrofon. Ja mam niemal zerowe porównanie bo zawsze kupuje bez mikrofonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Yinyoo BK2 też jest dobrze, a nawet bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowały mnie wspominane tutaj wiele razy Yinyoo BK2 i teraz pytanko o kabel, bo nie mam teraz w telefonie wyjścia 3,5 i zastanawiam się czy np. TAKI będzie ok?

Chyba, że lepiej nie kombinować i kupić po prostu przejściówkę usb-c -> jack 3.5mm ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do uprgrade'u pchełek na Black Friday. Obecnie mam Ry4S ze stałym srebrnym kabelkiem, które śmigają z FiiO BTR3. Ich sygnatura dźwięku ogólnie mi odpowiada, no może mogłyby być nieco bardziej dociążone. Z innych pchełek, które miałem, podobało mi się brzmienie Vido MX500 i VE Monk Candy.

 

Słuchawki będą grały z Shanlingiem UP4 albo FiiO BTR5.

 

Myślałem nad zakupem RY4S mmcx + kabel 2.5 mmQianYun Qian69Yinyoo BK2 albo dołożeniem do Smabat M2 Pro.

 

Senfery PT25 odrzucam, bo miałem PT15 i ich granie mi nie przypasowało.

 

Co polecicie? 🙂

 

Edytowane przez Muniek1804
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smabat będzie na samej górze stawki. Możesz dokupić drivery dodatkowe i sprawdzić który będzie najlepszy dla ciebie. Ja czekam na swojego M2 z dodatkowymi driverami 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności