Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Mcarto napisał:

RY4S wg mnie do żadnego sportu się nie nadają, 28 lipca skrobnąłem o nich kilka słów.

 

Ja też tak uważam. Jak dla mnie wszystkie pchełki są do użytku domowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja też tak uważam. Jak dla mnie wszystkie pchełki są do użytku domowego.
 
Mają jednak ta przewagę ze sa przeważnie otwartą konstrukcją i jadac np na rowerze nie wygłuszaja calkowicie otoczenia co akurat wg mnie jest zaletą jesli chidzi o bezpieczeństwo. Chyba ze ktos zna jakies tańsze dokanałowe otwarte?

Sent from my LG-H910PR using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dnego

W dniu 5.10.2020 o 20:29, docentore napisał:

3. K-Nameless. Polecam brać w pakietach, @janek patufkazałapał się na moją drugą parę. Expresowa wysyłka - 10 dni.

https://www.aliexpress.com/item/1005001304427737.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.35214c4dxdAfnZ

 

No miałem dziś chwilę i zapoznałem się z K-Nameless za około 16 złotych. Jestem pod wrażeniem, bo oprócz dobrodziejst, które niesie użytkowanie pchełek (przestrzeń, szeroka scena, holografia, sam podział i szczegółowość instrumentów, świetna góra zazwyczaj...) dochodzi jeszcze bardzo porządnie zaznaczony dół. Normalnie się nie spodziewałem. Wcześniej słuchałem chwalonych przez kolegów ze Wschodu KBEAR Stellar (mocny jak na pchełki bas) i teraz nie umiałbym chyba ich rozróżnić. Jednak to tylko 1,5 godziny słuchania..😟

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Havoc7711 napisał:

Mają jednak ta przewagę ze sa przeważnie otwartą konstrukcją i jadac np na rowerze nie wygłuszaja calkowicie otoczenia co akurat wg mnie jest zaletą jesli chidzi o bezpieczeństwo. Chyba ze ktos zna jakies tańsze dokanałowe otwarte?

Sent from my LG-H910PR using Tapatalk
 

Te akurat bardzo słabo się trzymają w uchu jak na pchełki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2020 o 13:11, Havoc7711 napisał:

Chyba ze ktos zna jakies tańsze dokanałowe otwarte?

Sony MDR-EX85, ale obecnie chyba nie do dostania.

Osobiście na rower wołałbym coś w stylu Koss KSC75, albo nawet KPP.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2020 o 20:49, pekin93 napisał:

Anulowałem zamówienie na B40 i zamówiłem RY4S+ z tym kablem: https://pl.aliexpress.com/item/4001265707752.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.13a75c0fEL127h

Niestety potrzebuje mikrofon. 

Powinno być elegancko. Mam do RY4S mmcx kabelek od Yinyoo Pro (dzięki wyrozumiałości i dobrej woli @ryankgb). Gra całość fantastycznie... 🙄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchełki bym sobie kupił, z amazon uk. Bon będę miał.
Mogę wydać do 50 funtów.

Mam aurvana air, chciałbym by nowe nie były gorsze. Przestrzeń mi potrzebna i czytelność, rozdzielczość.
Ja w tym głównie filmy oglądam (tablet) i gram w gry (podpinam do pada).
Ale jak będzie fajnie to i słuchać muzyki będę (metal i rock) prosto z telefonu, na szybko, bez żadnych zabaw z doczepianiem wzmacniaczy itp.



Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pekin93 napisał:

Podeślesz link do tego kabla?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

To całość, słuchaweczki z kabelkiem mmcx. Potrezebowałem kabelka mmcx. Nic nadzwyczajnego ale mimo wszystko fajnie gra. Przypasowało..😉Kabelek nie jest zbyt gruby i ciężki, to już jego wartość. Dość elastyczny a jednocześnie sztywny. Odnośnie samych słuchaweczek... delikatnie mówiąc słabo. Leżą gdzieś w woreczku na półce. 😕 To są te słuchaweczki: https://pl.aliexpress.com/item/33003367062.html?spm=a2g17.12057483.0.0.14004e4blIhHyU

Któryś z kolegów podesłał link do tych:

https://pl.aliexpress.com/item/4001265707752.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3cb55c0fbFR3zh

Też zamówiłem...Może warto pójść w sam kabelek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... Jako fan absolutny pchełek ponawiam pytanie z przed jakiegoś czasu : moje MX 985 kończą żywot (kabelek) . Toporki (Tomahawki) są i mają się dobrze ale nie są tak dociążone jak Sennki. Jest w tej chwili coś coś co "zabije" Sennki? W cenie do 1K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, paratykus napisał:

No dobra ... Jako fan absolutny pchełek ponawiam pytanie z przed jakiegoś czasu : moje MX 985 kończą żywot (kabelek) . Toporki (Tomahawki) są i mają się dobrze ale nie są tak dociążone jak Sennki. Jest w tej chwili coś coś co "zabije" Sennki? W cenie do 1K?

Nie wiem czy zabiją Sennheisery, nie wiem nawet jak grają MX985. Wiem natomiast, bo mam Willsound MK32. Myślę, że nie brakuje im dociążenia. Link do kupowania był już podawany, ja tylko go powtórzę:

https://www.rholupat.com/ 

Koszt to 66 dolców.

Bardzo chwalone są przez kolegów z Dalekiego Wschodu - Qlabs #4.  Nie mam ich...jeszcze. 🙄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzichu Dunu Alpha. Hybrydowe pchelki. Wykonanie jak to Dunu wyśmienite. Masz ochotę ich posłuchać, to odezwij się na pw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, paratykus napisał:

moje MX 985 kończą żywot (kabelek)

Zagadaj z @espe0 pewnie będzie w stanie wymienić ten kabel, a może nawet złącza MMCX wstawić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecicie jakieś pchełki na bluetooth typu Airpods? 

Najlepiej jak będzie pudełko-ładowarka i przycisk wstrzymujący dźwięk/muzykę. Na izolacji mi nie zależy bo muszę słyszeć co się wokół mnie dzieje.

MS16 spisują się znakomicie ale kabel trochę w pracy przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mcarto napisał:

A polecicie jakieś pchełki na bluetooth typu Airpods? 

Najlepiej jak będzie pudełko-ładowarka i przycisk wstrzymujący dźwięk/muzykę. Na izolacji mi nie zależy bo muszę słyszeć co się wokół mnie dzieje.

MS16 spisują się znakomicie ale kabel trochę w pracy przeszkadza.

Może coś takiego https://pl.aliexpress.com/item/4000800685104.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecicie jakieś pchełki na bluetooth typu Airpods? 
Najlepiej jak będzie pudełko-ładowarka i przycisk wstrzymujący dźwięk/muzykę. Na izolacji mi nie zależy bo muszę słyszeć co się wokół mnie dzieje.
MS16 spisują się znakomicie ale kabel trochę w pracy przeszkadza.
Edifier x3 za niecale 100 polecam, bardzo fajne granie

Wysłane z mojego LG-H910PR przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2020 o 12:15, Jaro54 napisał:

Zdzichu Dunu Alpha. Hybrydowe pchelki. Wykonanie jak to Dunu wyśmienite. Masz ochotę ich posłuchać, to odezwij się na pw

 

No już miałem nie raz i nie dwa zapytać u źródła, bo te Alpha mi chodzą po głowie... Jak one się trzymają w uszach? Jak się noszą? Bo kształt jakby trochu inny, a szkoda wywalić 6 paczek w Penonie… 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają całą paczkę earhooksów, gumek itp. z earhooksami bardzo fajnie. I nie da się zamienić prawej do lewego ucha i na odwrót, bo mają dla armatury kanał specjalnie ukształtowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2020 o 12:24, Perul napisał:

Zagadaj z @espe0 pewnie będzie w stanie wymienić ten kabel, a może nawet złącza MMCX wstawić.

Niestety, Espe od środy nie odpowiedział na PW 😞 , albo ma zawaloną skrzynkę albo tyle roboty, że nie czyta już PW, bo że się loguje to widzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności