Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, meehooj said:

podziel się

ok na poczatek miałem blon bl03 sennheiser mx580 obecnie yinioo bk2 i własnie wczoraj dotarły nicehck diy, może tak w kolejności od najl do najgorszych 

1. mx580

2.nicehck diy

3.yinioo bk2

4 .blon bl03

mx580 najlepsza dynamika bas czyłość ogólny fun z słuchania aczkolwiek niewygodne

nicehck to mozna powiedziec że to samo co yinio bk2 tylko lepsze basy większa masa

i wygodniejsze dla mnie, blon przy nich są zamulone dla mnie ja nie mogę słuchać muzyki na takich słuchawkach w dodatku dokanalowe brrrr, konkluzja za 40 dychy i mamy spokój gwarantuje ża żadne tam za 4 stówki czy 2 stówki ze smartofonem nie beda grały lepiej tylko takie (nicehck) NIE WIEM JAK z DAP za 4-5tyś to się nie wypowiem

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mcarto napisał:

Moje potrzebowały trochę czasu na wygrzanie.

Wiem wiem, poczytałem ! Mili koledzy z Dalekiego Wschodu wspominali, że coś około 300 h. 😲 Moje grają już ale trochę mniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pchełek do rozmów, więc zależy mi na dobrym mikrofonie. Co możecie polecieć w cenie powiedzmy do 50zł?  

Jak kupiłem Monki + z mikrofonem i jak na razie sprawdzają się znakomicie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zOrg napisał:


Jak kupiłem Monki + z mikrofonem i jak na razie sprawdzają się znakomicie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

O to dziwne, może zależy od konkretnego egzemplarza, bo miałem dwie sztuki i w obu moi rozmówcy narzekali na to jak mnie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło kilka pchełek do mnie dziś.
1. MusicMaker TP16 - mniam, będzie jeszcze lepiej po wygrzaniu
2. Z Penona dostałem prezent Z&W Panda PK2s - też miło, oddałem lepszej połowie.
3. K-Nameless. Polecam brać w pakietach, @janek patufkazałapał się na moją drugą parę. Expresowa wysyłka - 10 dni.

https://www.aliexpress.com/item/1005001304427737.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.35214c4dxdAfnZ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszły:

Kbear Stellar - fajny mocny dół, słuchałem kilka minut, fajne granie za 15,39 złotego..Chyba nowość (?). Polecane szeroko przez miłych kolegów z Dalekiego Wschodu.. 

RY4S z kabelkiem RYC6 - słuchałem kilka minut, jak dla mnie P o e z j a brzmienia i grania za około 55 złotych...

Faaeal Snow Lotus 2.0 - nie słuchałem nic.. Ładne. Cena 31,51 złotego. 

Podziękowania dla @docentoreza K-Nameless…!!!! 👍

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, pekin93 napisał:

@janek patufka RY4S wersja z + czy bez? 

RY4S mmcx. Dokupiłem kabelek RYC6. Wcześniej miałem kabelek od Yinyoo pro. Mam też zwykłe RY4S z kabelkiem. One są oznaczone RYgmr. 

Wszystkie grają baaaaaardzo zacnie.   👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janek patufka napisał:

RY4S mmcx. Dokupiłem kabelek RYC6. Wcześniej miałem kabelek od Yinyoo pro. Mam też zwykłe RY4S z kabelkiem. One są oznaczone RYgmr. 

Wszystkie grają baaaaaardzo zacnie.   👍

Właśnie rozważam RY4S+ z mmcx i Nameless. Może uda Ci się napisać jakie są różnice? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to wskazałbym na RY4S z mmcx. Przede wszystkim na soczyste, wyraziste granie. Inna sprawa przy pchełkach to stabilizacja w uszach. Mając na uwadze wygodę trzymania się w uchu, to wg mnie najwygodniejsze i najlepiej leżą te zwykłe za kilkanaście złotych. Bo są lżejsze i krótsze.  

Generalnie  słucham w domu, wieczorami na spokojnie. Wtedy nie muszę się martwić o ich dyskusyjne trzymanie się w uszach. 

Z tych tańszych, które mają przyzwoity bas szczerze polecam Faaeal Iris 2.0 oraz hi-z (150 ohmów), Qian 39, Fengru DIY  EMX500S. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności