Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.09.2020 o 07:45, wdehe napisał:

kabel raczej nie jest wypinany, szkoda, że o tym nie pomyśleli.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Pomyśleli, ale nie zrobili. W wątku na h-f mówią, że dołożyłoby to tylko do wagi słuchawek, czego chcieli uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy hi-endowe to dobre słowo ale jeszcze rok temu było kilka modeli po 300-400 zł i chyba nic droższego. Sam z ciekawości kupiłem wtedy Smabat ST-10, które zbierały w sieci bardzo dobre opinie i faktycznie grają bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dunu Alpha kosztują 169$ i też bardzo je lubię. To pierwsze pchelki hybrydy dynamik i armatura 

A droższe proszę 

330$

249$

169$

120 Ohm za 426$

I chyba rekordzistą Z 3,5 mm jack za 628$ przy wyglądzie gorszym niż Monki 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pasują a ja się cieszę że się pomyliłeś :) bo to ja mam twoją pomyłkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2020 o 13:15, Mcarto napisał:

Już w Marcu dałem Tobie namiar ;)

http://www.rholupat.com/willsound-buds

 

witam, zrobiłem u nich transakcję w sprawie ich MK-32. Nie pobrali pieniędzy z Pay Pala od dwóch tygodni..Jak to wyglądało u Ciebie? Jaki był czas realizacji zamówienia? Jaki miałeś kontakt z nimi? Z góry dzięki za wszelkie info !!!! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, janek patufka napisał:

 

witam, zrobiłem u nich transakcję w sprawie ich MK-32. Nie pobrali pieniędzy z Pay Pala od dwóch tygodni..Jak to wyglądało u Ciebie? Jaki był czas realizacji zamówienia? Jaki miałeś kontakt z nimi? Z góry dzięki za wszelkie info !!!! 😉

Normalna transakcja za pomocą PayPal, pobrali kasę przy zakupie i dość szybko otrzymałem słuchawki. Gość jest komunikatywny napisz do niego i zapytaj się o sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odkupiłem niedawno od tutejszego kolegi FAAEAL Iris 2.0, jestem pod wrażeniem, jak to pięknie gra...Ma ktoś inne słuchaweczki tej firmy ? Jak one grają? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów pomęczę w temacie... Mili jak zwykle koledzy z RUS oraz inni z Dalekiego Wschodu bardzo pozytywnie wyrażają się  o KBEAR Stellar... czy już któryś z Was to kupił? Niskobudżetowe z ali za około 15 zeta? 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YINYOO BK2? 

Najmuzykalniej wspominam z budżetowych QianYun Qian39, niestety ładniejsza połowa zabrała mi je i szybko padły - obudowa, kabelek 🙄

Może ktoś coś teraz na czasie coś? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Yinyoo BK2 miałeś? W obecnej cenie (okolice 20$) moim zdaniem warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się rozglądam za jakimiś pchelkami do 100 zł. Ktoś może coś doradzić?
Zastosowanie słuchawek to słuchanie muzyki z komputera.


Yincrow RW-9 (cieplejsze) i X6 (mniej basu ale bardziej sprężysty ) ma obie pary (a trochę budżetowych pchełek przerobiłem)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Matador napisał:
23 godziny temu, Mcarto napisał:
Ms16 bardzo dobre i tanie, dla mnie lepsze od Monków+ i Qiana39. 

Miałem ms16 i Mońki i quian 39 i 69 (o ile numeracji nie pomerdałem) i mx 500 w 2 odsłonach. Potrzebuję czegoś nowego.

Meet T5 całkiem dobre tylko nie za każdym grajkiem się zgrają. Wyszły też Memt T3 - podobno odrobinę cieplejsze ale nie słuchałem; jak są równie dobre co T5 to może być fajny wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności