Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2020 o 20:01, pabloj napisał:

@retter Grado ma pchełki? Jaki to model? Czy se jaja robisz 😜

Moje pchły Willsound MK3 są trochę jak Grado :) 

Niczego wcześniej nie proponowałem bo z lepszych pcheł znam tylko te MK3 które są b. dobre ale może do metalu ktoś woli chłodniejsze brzmienie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 19:58, Mcarto napisał:

Moje pchły Willsound MK3 są trochę jak Grado :) 

 

A gdzie je kupić? Na Ali nie znalazłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 19:55, retter napisał:

Ale ja mówię serio pokaż sr60e, zapomni o pchełkach.

- Tapatalk
 

Wybrałbym moje Shozy BK za każdym razem zamiast SR60e ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tybysh napisał:

Dziś przypadkiem natrafiłem w sieci na Smabat ST-10s - słuchał już ktoś?  Swoich ST-10 jeszcze nie przesłuchałem na wszystkie strony ale ciekawość mnie zjada... 

Jak Cię ciekawość zjada to ślij do mnie Waść swoje dziesiątki i zamawiaj 10s - dogadamy się 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, paratykus napisał:

Jak Cię ciekawość zjada to ślij do mnie Waść swoje dziesiątki i zamawiaj 10s - dogadamy się 😉

 

1. Czekam na kabel do ST-10, szczerze mówiąc to długo się nimi nie nacieszyłem, po wygrzaniu mi się jeden konektor urwał, było kilka prób reanimacji kabla ale nie mam rąk chirurga - czekam na paczkę z ali. 

 

2. Wydałem "wolną" kaskę na wiatrówkę i akcesoria do niej więc nie stać mnie na ST-10s. 

 

3. Zielone Smabaty podobają mi się wizualnie bardziej. 

 

Kiedyś jak będzie czas na jakiś meet nad morzem to je zabiorę;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dojechały do mnie RY4S mmcx, pograły z 80 godzin bo świeżych nie lubię ;) i podobają się :)

Jedne z jaśniejszych i bardziej transparentnych słuchawek jakie znam, łatwe do napędzenia ale też bardzo zależne od źródła czy podłączonego kabelka. 

Detal jest dobry, bas też, wokale b. przyjemne, nie są ani ciepłe ani zimne, grają dość bezpośrednio przez wspomnianą transparentność i może to czasem męczyć ale żadne dźwięki nie wybijają się do przodu... nic nie kłuje i nie dudni ;)

Jedyne co mi się nie podoba to ich budowa. Gniazda zostały umieszczone na końcach muszel podobnych do Monków, jak podłączy się do ich kabel z wtykami to wychodzą 4.5 centymetrowe słuchawki połączone kablem. Jakikolwiek ruch głową przy każdym solidniejszym i cięższym kablu powoduje od razu zmianę położenia słuchawki w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mcarto napisał:

Dojechały do mnie RY4S mmcx,  Jakikolwiek ruch głową przy każdym solidniejszym i cięższym kablu powoduje od razu zmianę położenia słuchawki w uchu.

 

Witam, dokładnie jest tak jak opisujesz, mam to samo, one po prostu wypadają. Z Xduoo X3 II grają wyśmienicie ! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawelekdabek napisał:

Dużo bym dał za nowe Monki.

Jak dużo? Balans czy 3,5 mm wtyk? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.08.2020 o 10:07, Mcarto napisał:

Potrzebuję tanie i mocne pchełki do sportu, zauszne albo z pałąkiem z tyłu głowy aby się dobrze trzymały przy ruchach głową. Jakość dźwięku nie jest najważniejsza - chcę tylko słyszeć instruktora z YT.

KSC75, nie do końca pchełki, ale nie zlecą z głowy. EDIT: Widzę, że masz już. Zignoruj.

Edytowane przez docentore
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 11:07, Mcarto napisał:

Potrzebuję tanie i mocne pchełki do sportu, zauszne albo z pałąkiem z tyłu głowy aby się dobrze trzymały przy ruchach głową. Jakość dźwięku nie jest najważniejsza - chcę tylko słyszeć instruktora z YT.

Philips SHS3300 + zestaw gąbek z allegro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności