Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zOrg napisał:

i jak wrażenia?

Klient zadowolony :)

To najlepsze pchły jakie miałem, dodatkowo cieszę się bo szukałem podobnej charakterystyki i bardzo mi podeszły. Grają duuużo lepiej jak wszystkie douszne słuchawki do 50$ jakie znam.

Najbardziej przypominają mi charakterystyką Monk+ i Quian39. Maja bardzo dobry bas, scena jest dość szeroka, wokal wyraźny ale nienachalny dobrze sie spisuje nawet w gęściejszym symfonicznym metalu, gitary przyjemnie wybrzmiewają a góra jest też dobrze zaznaczona. 

 

Ten model to Willsound MK3 z kablem VJC (32ohm) Kabel jest mocny, elastyczny i pozbawiony efektu mikrofonowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba pamiętać, że Willsound MK3 wymaga minimum 50 godzin wygrzewania. W niewygrzanych bas gubi się w szybszych kawałkach i brzmi to nieciekawie.

Porównuję sobie właśnie ich granie do Shozy Zero, brzmią dość podobne ale są odrobinę jaśniejsze i nie tak przymulone jak Shozy, mają też lepszą scenę, separację i detal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mcarto said:

Tylko trzeba pamiętać, że Willsound MK3 wymaga minimum 50 godzin wygrzewania. W niewygrzanych bas gubi się w szybszych kawałkach i brzmi to nieciekawie.

Porównuję sobie właśnie ich granie do Shozy Zero, brzmią dość podobne ale są odrobinę jaśniejsze i nie tak przymulone jak Shozy, mają też lepszą scenę, separację i detal.

jaka cena tych Willsound MK3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie YINYOO BK-2  więc postanowiłem ze cos skrobne a wiec tak w porównaniu do blon bl03 bas midbas duzo lepiej bardziej selektywnie twardziej punktowo nie zalewa jak w blon, srednie podobne ale bardziej wyraźne nie trzeba tyle podciagac na eq wysokie i przełom wysokich tak jakby jeszcze nie wygrzane ale całkiem OK myśle że po jakmś czasie sie okiełznają bo faktycznie czasami jak któś napisał trochę krzykliwe ale w rocku metalu bdb za to, na koniec powiem że sennki i tak lepsze te wyższe modele. w Każdym razie nie żaluje że sprzedałem blon i kupiłem te pchły ani troche, w dokanalowych ciagle bas sie rozszczelniał a to uszczelniał mozna zwariować jak sie skupić na muzyce?....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Arkady79 napisał:

Doszły do mnie YINYOO BK-2  więc postanowiłem ze cos skrobne a wiec tak w porównaniu do blon bl03 bas midbas duzo lepiej bardziej selektywnie twardziej punktowo nie zalewa jak w blon, srednie podobne ale bardziej wyraźne nie trzeba tyle podciagac na eq wysokie i przełom wysokich tak jakby jeszcze nie wygrzane ale całkiem OK myśle że po jakmś czasie sie okiełznają bo faktycznie czasami jak któś napisał trochę krzykliwe ale w rocku metalu bdb za to, na koniec powiem że sennki i tak lepsze te wyższe modele. w Każdym razie nie żaluje że sprzedałem blon i kupiłem te pchły ani troche, w dokanalowych ciagle bas sie rozszczelniał a to uszczelniał mozna zwariować jak sie skupić na muzyce?....

Ja kupiłem pianki i dopiero wtedy mam idealnego seala i mi dźwięki nie uciekają. Na silikonach mam podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wracam po 150h z YINYOO BK-2 bo muszę tutaj niedowiarkom potwierdzić że wygrzewanie ma sens, pochodziły sobie niespełna tydzień bez przerwy i co no co scena szersza chyba ze 2 x albo 3 można dostać zeza od sluchania więcej szczegółów na wysokiej jakości materiału muzycznego mozna sie zdziwić jak takie chinskie słucahwki mogą tak grać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je od dawna chwalę a w obecnej cenie to rewelacja. Ciężko za 22$ znaleźć coś co zagra porównywalnie. Bliżej im do Dunu Alpha niż do innych pchełek za grosze. No a te Dunu to pchełki hybrydowe dynamik plus armatura. 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2020 o 01:10, pierotero napisał:

Właśnie w google wyskakuje. 

Trzeba obadać. 

Napisz najlepiej do gościa na FB i zapytaj sie o słuchawki pod określone wymagania bo opisy i recenzje są mylące. Moje są odrobinkę cieplejsze i z dobrym basem ale nadal nie są to słuchawki dla bassheada jak chyba?? mk2. Jestem z nich bardzo zadowolony bo dają sporo frajdy i nie męczą.

6 godzin temu, Arkady79 napisał:

No i wracam po 150h z YINYOO BK-2 bo muszę tutaj niedowiarkom potwierdzić że wygrzewanie ma sens, pochodziły sobie niespełna tydzień bez przerwy i co no co scena szersza chyba ze 2 x albo 3 można dostać zeza od sluchania więcej szczegółów na wysokiej jakości materiału muzycznego mozna sie zdziwić jak takie chinskie słucahwki mogą tak grać i tyle.

To i ja muszę je trochę pomęczyć bo wczoraj do mnie dojechały też BK-2

Wygrzewałem je dobę, wokal trochę się poprawił ale wydają się suche i bas z urządzeń klawiszowych jest nienaturalnie płytki.

Dostałem je z kablem posrebrzanym, nie wiem czy taki jest fabryczny dla większości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Mcarto said:

 

To i ja muszę je trochę pomęczyć bo wczoraj do mnie dojechały też BK-2

Wygrzewałem je dobę, wokal trochę się poprawił ale wydają się suche i bas z urządzeń klawiszowych jest nienaturalnie płytki.

Dostałem je z kablem posrebrzanym, nie wiem czy taki jest fabryczny dla większości??

Doba nic nie zmienia trzeba pod 200h na 60% volume bas jest bdb jeśli dopasujemy dobrze fakt troche za duże są jak by były mniejsze byłby jeszcze lepszy, vocal srednie wysokie bajeczka naturalnie separacja  scena szeroka jak horyzont podobnie grają senki mx580 które uwazane sa za wybitne ale te chinczyki są bardziej rozdzielcze, ja mam kabel z mic i volume naszczeście jest to regulacja elektroniczna nie manualna, mają ok 100db więc nie kazdy tel sie nada. Na alieexp chnczyki piszą zeby dawać z 200h nowym słuchawkom akurat nie chodzi o te.

Edytowane przez Arkady79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arkady79 napisał:

Doba nic nie zmienia trzeba pod 200h na 60% volume bas jest bdb jeśli dopasujemy dobrze fakt troche za duże są jak by były mniejsze byłby jeszcze lepszy, vocal srednie wysokie bajeczka naturalnie separacja  scena szeroka jak horyzont podobnie grają senki mx580 które uwazane sa za wybitne ale te chinczyki są bardziej rozdzielcze, ja mam kabel z mic i volume naszczeście jest to regulacja elektroniczna nie manualna, mają ok 100db więc nie kazdy tel sie nada. Na alieexp chnczyki piszą zeby dawać z 200h nowym słuchawkom akurat nie chodzi o te.

Wg mnie są bardzo łatwe do napędzenia.

W drodze jest kabel z miedzi krystalicznej po balansie, ciekaw jestem jak to wszystko zagra, miedź podobno daje trochę ciepła i lepszy bass a balans powinien dać im kopa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma jakies wypasione DAP y to moze sobie z kablami poexperymentować  w każdym razie różnica po wygrzaniu jest spora i nie pisze żeby pisać, skoro na tel to tym bardziej na DAP powinna być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Arkady79 napisał:

Jesli ktos ma jakies wypasione DAP y to moze sobie z kablami poexperymentować  w każdym razie różnica po wygrzaniu jest spora i nie pisze żeby pisać, skoro na tel to tym bardziej na DAP powinna być

 

Mi wygrzewanie nic nie dalo. Budowa tych BK2 byla bardzo dobra, ale dzwiek taki se - poziom innych pchel do 100 zl i niszy niz VE Asura czy tym bardziej Shozy Cygnus. Dlatego pierwotna cena powyzej 200 zl BK2 byla moim zdaniem zawyzona niczym akcje na NYSE ;) ale nie bede ich hejtowal, bo moze mialem pecha i jak to bywa w chi-fi trafil mi sie model z jakies gorszej partii :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto słuchał Moondrop ShiroYuki mógłby się krótko o nich wypowiedzieć?

Ja mam

Neutralne z dobrą rozdzielczością, bez sybilantów


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem tym YINYOO BK-2 trochę ponad 180 godzin wygrzewania i faktycznie sporo się rozwinęły (wg. mnie minimum to 140 godzin bo do tego momentu się wyraźnie zmieniały).

Jest lepsza scena, wszystkiego więcej, bas się też poprawił, ogólnie dobre słuchawki z tym, że jak dla mnie trochę jasne i dziwny zbyt mocno kontrolowany? sztuczny bas.

Poczekam jeszcze na kabel z miedzi po balansie i zobaczę co z tego wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YINYOO BK-2 napewno sie poprawily tylko z nimi jest taki problem że sa za duże albo ja mam za małe uszy jak ich mocno upcham to dzwiek jest naprawde zadowalajacy ale za pare sekund juz sie wywalają powinni robic dwa rozmiary :) 13mm to max a one maja 14,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2020 o 10:58, Arkady79 napisał:

YINYOO BK-2 napewno sie poprawily tylko z nimi jest taki problem że sa za duże albo ja mam za małe uszy jak ich mocno upcham to dzwiek jest naprawde zadowalajacy ale za pare sekund juz sie wywalają powinni robic dwa rozmiary :) 13mm to max a one maja 14,8

 

No właśnie też mam ten problem, choć uszy wyglądają na duże ;)

Polecicie jakieś inne - mogą być trochę cieplejsze (chyba za bardzo spodobała mi się charakterystyka brzmienia blonów  ;) pomimo ich wad), lecz nie tak duże jak BK-2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK2 nie są duże, jeśli one dla was są za duże to bardzo mało znajdziecie pasujących pchełek. U @bigmarasa były jakieś mniejsze pchełki z odłączanym kablem, napiszcie do niego to może coś wygrzebie w swych przepastnych magazynach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności