Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Yinyoo BK2, teraz są w bardzo fajnej cenie ( ok 25$) w tej cenie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie od bigmaras Ve Monk Plus, pierwsze wrażenie ale to fajnie i przyjemnie gra, jestem naprawdę mile zaskoczony. Używam bez żadnych gumek bo strasznie gaszą pasmo i już tak fajnie nie gra, każdy gatunek brzmi przyjemnie, można słuchać godzinami, jedynie w Techno bas jest "too boomy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaszalej i weź z Ali Yinyoo BK2, teraz ok 25$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakieś słuchawki douszne w przedziale 40-80$?
W przypadku droższych wolałbym jednak z odpinanym kablem, bo ostatnio jeden mi się wyrwał. :(

Będą grały z Shanling M0 lub Radsone  EarStudio  ES100, więc chyba lepsze będą po balansie. 
Czy dobrze się orientuję, że te po balansie na 2.5 mogę przez adapter wpiąć również do gniazda bez balansu 3.5? Polecicie jakiś adapter? Czy to musi być 4 pin>3 pin?

Słucham wielu gatunków muzycznych (rock, blues, jazz, folk, itd.) więc słuchawki raczej uniwersalne.

Mam nauszne AKG K702 po modzie - te odpowiadają mi brzmieniowo. Za to Tin Audio T2 pro zupełnie mi nie podchodzą. Grają nawet na piankach jakoś "sucho" (nie wiem jak to określić) czyli nie ciepło? Nie wiem jak określić charakter brzmienia powyższych słuchawek - może podpowiecie, abym wiedział na przyszłość, gdy będę o coś pytał na forum.A dlaczego douszne - bo czuję po kilkunastu minutach dyskomfort przy zatkanym uchu. Doki porównuję do dousznych VE Monk, które zdecydowanie chcę wymienić na coś lepiej grającego.

YINYOO BK2 - tych raczej po opisach brzmienia tutaj nie chcę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yinyoo BK2 za ok 25 $ a niedawno były za ok 60$. Mają odpinany kabel, więc możesz dokupić zbalansowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

Yinyoo BK2 za ok 25 $ a niedawno były za ok 60$. Mają odpinany kabel, więc możesz dokupić zbalansowany. 

Czytałem o nich i chyba odpadły, ze względu na barwę. Chyba już bardziej szedłbym z tak tanich w NICEHCK EB2...

Edit: Doczytałem, że EB2 brzmią podobnie do Tin Audio T2, więc odpadają.

Edytowane przez rysiul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BK2 to dużo dojrzalsze granie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, czy ktoś z was ostatnio kupował QianYun 69? Zamówiłem od wooeasy i przyszły w tekturowym pudełeczku zamiast metalowej puszki. Jakaś nowa rewizja, czy tylko cięcie kosztów opakowania? :D

Edytowane przez Vabigoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vabigoon napisał:

Hej, czy ktoś z was ostatnio kupował QianYun 69? Zamówiłem od wooeasy i przyszły w tekturowym pudełeczku zamiast metalowej puszki. Jakaś nowa rewizja, czy tylko cięcie kosztów opakowania? :D

kupiłem w marcu i były w metalowej puszce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, zOrg napisał:

kupiłem w marcu i były w metalowej puszce

Przejrzałem zdjęcia z komentarzy u różnych sprzedawców i rzeczywiście od jakiegoś czasu przychodzą w kartoniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakieś słuchawki douszne w przedziale 40-80$?
W przypadku droższych wolałbym jednak z odpinanym kablem, bo ostatnio jeden mi się wyrwał.

Będą grały z Shanling M0 lub Radsone  EarStudio  ES100, więc chyba lepsze będą po balansie. 
Czy dobrze się orientuję, że te po balansie na 2.5 mogę przez adapter wpiąć również do gniazda bez balansu 3.5? Polecicie jakiś adapter? Czy to musi być 4 pin>3 pin?

Słucham wielu gatunków muzycznych (rock, blues, jazz, folk, itd.) więc słuchawki raczej uniwersalne.

Mam nauszne AKG K702 po modzie - te odpowiadają mi brzmieniowo. Za to Tin Audio T2 pro zupełnie mi nie podchodzą. Grają nawet na piankach jakoś "sucho" (nie wiem jak to określić) czyli nie ciepło? Nie wiem jak określić charakter brzmienia powyższych słuchawek - może podpowiecie, abym wiedział na przyszłość, gdy będę o coś pytał na forum.A dlaczego douszne - bo czuję po kilkunastu minutach dyskomfort przy zatkanym uchu. Doki porównuję do dousznych VE Monk, które zdecydowanie chcę wymienić na coś lepiej grającego.

YINYOO BK2 - tych raczej po opisach brzmienia tutaj nie chcę.
 
Z M0 świetne brzmią Vido, za 10 PLN to grzech nie kupić

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Poleci ktoś jakieś fajne pchelki 100-150zl gatunki house i stary trance, z naciskiem na ładne wokale. 
 
Vido za 10 , sam jestem w szoku jak to gra. Jedyny minus to trochę niewygodne akurat w moim przypadku

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.11.2019 o 19:45, Havoc7711 napisał:



Vido za 10 , sam jestem w szoku jak to gra. Jedyny minus to trochę niewygodne akurat w moim przypadku

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka
 

Vido posiadam i to jedne z moich ulubionych, mają mocny bas ale nie ma mowy o jakimś nadmiernym muleniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Vido posiadam i to jedne z moich ulubionych, mają mocny bas ale nie ma mowy o jakimś nadmiernym muleniu.

Jakieś namiary? Po wpisaniu Vido na aliex dużo tego w różnych cenach. Od 2 do 20 i więcej zl. A czy jest odmiana 4 pin z mikrofonem do tel.?

Znalazłem coś takiego

https://m.pl.aliexpress.com/item/32983248376.html?sellerAdminSeq=206069548&spm=a2g0n.search-amp.list.32983248376&aff_trace_key=28088374b00f43dea49391ceacc97c33-1575202887193-03055-f5zEBqC&aff_platform=msite&m_page_id=1889amp-YqeiMBAXAEXvv3WT-_qInQ1575739848279

 

Ogólnie z różnych względów muszę zamienić doki na pchełki. Wróciłem do Cresyn od iRivera ale to już stary sprzęt. Fajnie gra ale plastiki i przewód już niezbyt dobrze wyglądają

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Conti napisał:

Jakieś namiary? Po wpisaniu Vido na aliex dużo tego w różnych cenach. Od 2 do 20 i więcej zl. A czy jest odmiana 4 pin z mikrofonem do tel.?

Znalazłem coś takiego

https://m.pl.aliexpress.com/item/32983248376.html?sellerAdminSeq=206069548&spm=a2g0n.search-amp.list.32983248376&aff_trace_key=28088374b00f43dea49391ceacc97c33-1575202887193-03055-f5zEBqC&aff_platform=msite&m_page_id=1889amp-YqeiMBAXAEXvv3WT-_qInQ1575739848279

 

Ogólnie z różnych względów muszę zamienić doki na pchełki. Wróciłem do Cresyn od iRivera ale to już stary sprzęt. Fajnie gra ale plastiki i przewód już niezbyt dobrze wyglądają

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Ja kupowałem od NICEHCK w ich sklepie za ok 4 dolary. Oni chyba je też produkują?? 

Nie wiem jakie mają odmiany, moje są zwykłe z asymetrycznym kablem czego do końca nie lubię ale za wynagradzają mi to dźwiękiem. To są pchełki dla kogoś kto lubi dobry mocny bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RY4S pozytywnie mnie zaskoczyły. Naprawdę szeroka scena jak na zwykłe pchełki, fajna średnica (gitary brzmią bardzo dobrze, choć brakuje trochę dociążenia) i nieostra, detaliczna góra. Jedynie basu mogłoby być więcej, ale po kontakcie z Fidelio X2 już nic nie będzie takie samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności