Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, zOrg napisał:

jak brzmią vs Monki?

Dużo dojrzalsze brzmienie, spora przestrzeń, wszystko poukładane jak należy, tak jak lubię czyli raczej neutralnie bez przebarwień na którymkolwiek paśmie. No i na plus wymienny kabel na mmcx więc można poprawiać dźwięk wymianą kabla. Jak kupowałem to kwalifikowały się do droższych bo kosztowały prawie 60$. Przy obecnej cenie w ok 25 $ są super opłacalne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dojrzalsze brzmienie, spora przestrzeń, wszystko poukładane jak należy, tak jak lubię czyli raczej neutralnie bez przebarwień na którymkolwiek paśmie. No i na plus wymienny kabel na mmcx więc można poprawiać dźwięk wymianą kabla. Jak kupowałem to kwalifikowały się do droższych bo kosztowały prawie 60$. Przy obecnej cenie w ok 25 $ są super opłacalne

Trzeba będzie sprawdzić


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo opłacalny zakup. Jakość dźwięku - wykonanie / cena super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro jaka średnica tych Yinyoo BK2? Powyżej Qian39 nie wchodzi mi do ucha.

Tak było z MS16 które musiałem oddać :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wejdzie, wielkość monków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wymienione BK2 mają odpinany kabel i bardzo przyzwoity dźwięk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2019 o 21:33, Jaro54 napisał:

Dużo dojrzalsze brzmienie, spora przestrzeń, wszystko poukładane jak należy, tak jak lubię czyli raczej neutralnie bez przebarwień na którymkolwiek paśmie. No i na plus wymienny kabel na mmcx więc można poprawiać dźwięk wymianą kabla. Jak kupowałem to kwalifikowały się do droższych bo kosztowały prawie 60$. Przy obecnej cenie w ok 25 $ są super opłacalne

Ja nie mogłem zdzierżyć ich krzykliwości 😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, wiatrak napisał:

Ja nie mogłem zdzierżyć ich krzykliwości 😆

 

 

Wiesz, Jaro54 preferuje równe, neutralne granie. Z jego polecenia W1 QKZ też wydawały mi się że krzyczą ale z 3 sztuk nie ostała ni się ani jedna. Znajomi rozebrali mi je w mgnieniu oka.

Pamiętam znowu że fajnie dawały na rowerze ze smartfona przy rocku! Przy kompie tak sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, wiatrak napisał:

Ja nie mogłem zdzierżyć ich krzykliwości 😆

 

Wszystko zależy od źródła, rodzaju i jakości muzyki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety zaczyna padać mi kabel przy wtyku w nieodżałowanych Sennheiser mx 470, dlatego rozglądam się za jakimiś kolejnymi pchełkami, stąd pytanie do Was czy możecie coś polecić. Zależy mi ta tym, by miały:
- dużą wytrzymałość (mechaniczną/na różnice temperatur),
- kabel może być wymienny, ale nie musi (musi być za to solidny),
- wtyk kątowy (90 st.) 3,5 mm jack,
- równe pasmo (neutralne brzmienie), możliwie duża przestrzeń (scena), „napowietrzenie”,
- stonowany wygląd.

Przeznaczenie: piesze wędrówki/podróże. Podpinane do telefonu.
Budżet: 100-200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, ale pytanie czy lepiej jednak nie kupić czegoś nowego, może będzie oferować lepszą jakość dźwięku w zadeklarowanym budżecie od wiekowych już mx'ów?
Poza tym recabling zabiera czas (czy we własnym zakresie czy "zewnętrznie"). Z racji przeprowadzki do innego miasta w tym miesiącu nie mam na co dzień dostępu do podstawowego sprzętu typu lutownica itp. A zależy mi, by ogarnąć temat w miarę szybko, ponieważ rozstać się z muzyką to dosyć trudna sprawa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, greg_jg napisał:

A zależy mi, by ogarnąć temat w miarę szybko, ponieważ rozstać się z muzyką to dosyć trudna sprawa :rolleyes:

Naprawdę masz tylko jedne słuchawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Perul napisał:

Naprawdę masz tylko jedne słuchawki?

Wiem...może to dziwnie zabrzmieć, zwłaszcza na tym forum...ale pchełki mam tylko jedne :rolleyes:

 

Pozostałych dwóch par, których używam, nie mam aktualnie przy sobie. Poza tym są "pełnowymiarowe" i otwarte (HD 599 i Sundara), więc nie nadają się, by korzystać z nich, jak z pchełek (wędrówki, podróże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję Ci Yinyoo BK2. Teraz są w bardzo dobrej cenie na aliexpress poniżej 30$. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jaro54 napisał:

To proponuję Ci Yinyoo BK2. Teraz są w bardzo dobrej cenie na aliexpress poniżej 30$. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz 

Też je polecam, jedyny minus, to to że oryginalny kabel nie ma wtyku kątowego, choć nie jest to duży problem, ponieważ słuchawki posiadają gniazda MMCX.

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jaro54 napisał:

W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz 

 

Jeżeli mógłbym prosić o poradę, bo też bym sobie chciał kupić pchełki a na bazie powyższego stwierdzenia na pewno słuchałeś wszystkich modeli w tym budżecie, jak się mają BK2 do VE Zen lite / Makka limited / moondrop nameless / vx classic / shiroyuki / ostry KC08T ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchalem Marku, ale dla mnie odnośnikiem są Dniu Alpha1 i sądzę że wymienione w stosunku do hybrydowych pchelek Dunu nie są lepsze. Yinyoo BK2 przy obecnej cenie są bardzo dobre zarówno dźwiękowo jak i wykonaniem 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Nie sluchalem Marku, ale dla mnie odnośnikiem są Dniu Alpha1 i sądzę że wymienione w stosunku do hybrydowych pchelek Dunu nie są lepsze. Yinyoo BK2 przy obecnej cenie są bardzo dobre 

 

O widzisz. Porównanie, ocena, opinia, konfrontacja całkiem dużo wnosi do tematu w przeciwieństwie do - "w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz" . To takie trochę wprowadzanie w błąd bo w tym budżecie 100-200zł jest cała masa dobrych pchełek, nawet na aliexpress ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz promować się? Ja pisakem, tak jak zawsze na podstawie moich doświadczeń. Nie piszę że ktoś coś. Sluchakeś BK2? Jeśli nie to czemu podważasz zdanie posiadacza l. Mam 12 par pchelek i do nich się odnoszę. A jeśli Sluchakeś i masz lepsze w cenie 28$ to chętnie kupię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności