Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2019 o 08:21, Matador napisał:

Znacie jakieś dobre pchełki na złączu mmcx?

Senfer PT15. Używam ich na co dzień. Podłączone zwykłym kabelkiem mają trochę mało basu, ale sterowane z kabelka BT grają bardzo poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senfer PT15. Używam ich na co dzień. Podłączone zwykłym kabelkiem mają trochę mało basu, ale sterowane z kabelka BT grają bardzo poprawnie.
Lubię wyrównane brzmienie bez akcentowania np basu. Na kablu miałeś mało basu czy raczej po prostu lubisz więcej basu (ciemne granie)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Matador napisał:
20 godzin temu, yastt napisał:
Senfer PT15. Używam ich na co dzień. Podłączone zwykłym kabelkiem mają trochę mało basu, ale sterowane z kabelka BT grają bardzo poprawnie.

Lubię wyrównane brzmienie bez akcentowania np basu. Na kablu miałeś mało basu czy raczej po prostu lubisz więcej basu (ciemne granie)?

 

Mało basów na zwykłym kabelku wynika najprawdopodobniej z ułomności mojego telefonu (Samsung A5), bo na kablu BT od KZ (tym z aptx) słuchaweczki mają go wystarczająco dużo. I na pewno nie są one ciemne, wręcz przeciwnie - dlatego też muszę je nieco uspokajać gąbkami od Monków. Jakieś dwa lata temu, kiedy je kupiłem, byłem nimi tak zachwycony że rzuciłem w kąt ciemne Monki Plus, no i tak mi  do dzisiaj zostało :)

Poza tym są po prostu ładne i niezwykle trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam nowych pchełek.

Zalerzy mi na lepszych monkach+. Taka sama sygnatura ale więcej detali, przestrzeni...

Monki są fajne i zgrywają się dobrze z wieloma grajkami, jest fun, można tego długo z przyjemnością słuchać ale tylko z jednym playerem mają równie dobry detal co np Quian39. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spodobają ci się Yinyoo BK 2. Trochę :) może więcej niż trochę droższe niż monki ale grają lepiej niż one. Z tanich to Headroom MS16. Wg mnie tylko monki balanced są lepsze. Yinyoo potrzebują trochę prunda by pokazać co potrafią.

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Jaro54 napisał:

Może spodobają ci się Yinyoo BK 2. Trochę :) może więcej niż trochę droższe niż monki ale grają lepiej niż one. Z tanich to Headroom MS16. Wg mnie tylko monki balanced są lepsze. Yinyoo potrzebują trochę prunda by pokazać co potrafią.

Jaro54 ale BK2 są jak pamiętam nieco skierowane w jasną stronę? zalerzy mi na sygnaturze Monków.

Google podpowiada Toneking TO65 ale nie chce wywalić 50$ bez konsultacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Matador napisał:

Za mną chodzą MEMT T5. Może Ci podpisują.

https://audiobudget.com/product/MEMT/T5

Zainteresowały mnie ale pojawił się też nowy gracz.

"Finally, MEMT came out with a smoother and warmer version of the MEMT "T" series. Check out the new MEMT T3!

To the already popular MEMT T5, he decided to bring a warmer, but
detailed version with the MEMT T3. Just like the T5, they sound as if you're wearing in-ear earphones bringing you plenty of power, volume, and intimate joy. They carry just as much bass, MID's, and hi-end details with a warmer and easier listening experience (if you're sensitive to brightness)!"

 

Cieżko coś wyczytać konkretnego o T5.

 

 

EDIT: Zdecydowałem się jednak na MEMT T5 - jest teraz promocja na Ali i jedna para już do mnie jedzie :) Dziękuję wszystkim za typy.

Edytowane przez Mcarto
edit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lord Rayden napisał:

T5 były oposywane w tym wątku.

Były ale bez porównań, na Soundphile znalazłem pełną recenzję.

W każdym razie jak dojdą to je przetestuję, ciekaw też jestem bo nigdy nie miałem pchełek o podobnym do iPhona kształcie i magnetycznego zapięcia(?)

 

Jadą też z nimi MS16 zamówione dla znajomego ale nie wykluczam, że jak wpadną w moje łapska to mogą zostć przetestowane i trafią do pewnej kolekcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyjechały Memt T5 a niestety nie pasuje mi ich połaczenie z Cayin N3, bywa zbyt jasno i ostro, podobnie jest w ważką czarną.

Słuchawki za to świetnie zgrywają się z Clipem Sport ! i dobrze z telefonem.

 

Nie wiem czy je zostawię? są niemęczące w dobrym połaczeniu, jest detal, fun i są świetnie wykonane jak mało które.

Może nawet pomyślę nad zmianą grajka na Sony czy Cowon bo podobna sygnatura zawsze mi bardziej podchodziła do wielu słuchawek - byle się zgrywał jeszcze z moimi dyżurnymi Shozy Zero i AKG.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Play napisał:

@Mcarto

Słuchane z gąbkami pchełkowymi, czy bez?

Bez gąbek tylko z silikonami z zestawu które trochę podbiły basy - a może basy się poprawiły po 30 godzinach wygrzewania??

 

Z ciekawości założyłem gąbki i... słuchawki się zmieniły i to bardzo 😲 Z telefonem grają świetnie z Clipem Sport już niespecjalnie - trochę buła. Z Cayin N3 zaczęły się dogadywać,   kapcie nie spadają ale jest naprawdę dobrze. Tylko nie wiem czemu w niektórych kawałkach wokal wydaje sie zbyt wycofany?? 

Z ważką połączenie jest nadal zbyt jasne - dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Play napisał:

Naprawiłem ci słuchawki 😛

i to bezdotykowo - czarodziej jakiś, czy co ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Play napisał:

Naprawiłem ci słuchawki 😛

No różnica jest zaskakująca, tego się nie spodziewałem, gąbki w zwykłych pchłach nie robią większej różnicy wg mnie.

Ale poważnie teraz zastanawiam się czy warto trzymać Cayin N3 skoro prawie wszystko co mam lepiej mi gra z telefonem? dla samego DAC którego nie używam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Perul napisał:

i to bezdotykowo - czarodziej jakiś, czy co ;) ?

Fachowiec wireless 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki to niewdzięczny temat, mało że ciepło, ciemno, jasno to jeszcze prezentacja sceny, podkreślenie pasm i sama ich budowa. Pamietam jak się z KZ ZST męczyłem zanim wyciągnąłem z nich to coś :) Były interesujące od początku ale musiałem nad nimi popracować.

 

Memt T5 jednak trafią na giełdę, mimo wszystko są zbyt jasne i mało uniwersalne względem moich grajków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechały też MS16, ciekawość wzięła górę i znajomy będzie musiał poczekać ;)

Było trochę trzasków na początku ale po dobie wygrzewania jest dobrze :) słuchawki są dość uniwersalne, pokazują dużą fajną scene (tylko nieco płaską), niezły bas, słuchać wszystki instrumenty a całość przekazu jest niemęcząca. 

Zostają u mnie :) Mają lepszy detal jak w monki, poziom funu podobny ;) są łatwe do napędzenia i dobrze zgrywają się z wieloooma źródłami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że MS 16 lepsze od monków i dźwiękowo i wykonanie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaro54 napisał:

A nie mówiłem że MS 16 lepsze od monków i dźwiękowo i wykonanie. :)

No fajne są i dobrze grają czy to chcemy słuchać cicho czy głośno muzyki. Memt lubiły trochę volume UP.

Wydaje mi się, że scena jeszcze trochę się zmienia? może doba wygrzewania to za mało?

 

Postawiłbym je obok KS 64, prawie równie dobrze grają ale nie potrzebują większej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności