Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może głupie pytanie. Earhoxy zakłada się na Monki ale bez gąbeczek ? Same earhoxy ? Czy na gąbki ?

W muzycznych zakupach widziałem zdjęcie gdzie były założone jedne i drugie ...

 

pewnie ja wrzucałem, bo tak noszę :) gąbki się nieco zsuwają wtedy, ale może coś pokombinuje z nacięciami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to mam nowiutkie Blue ever Blue 328RM (wersja z pilotem i mikrofonem). Testowane na własnych piankach żeby nie było, że używane. 10 minut odsłuchu i już wiem, że to słuchawki nie dla mnie.

Z plusów: świetnie wykonane, mocny, matowy kabel, fajny pilocik i mikrofon, klasyczny wtyk, malutkie i od razu czuć, że bardzo wygodne. Brzmienie... hmmm... poziom Monków ale szersza scena, mniejsza separacja i w połączeniu z moją Sonówką, która jest dosyć ciepła bardzo za ciepło. Kawałki trip-hopowe czy czysty metal brzmią na nich spoko ale do muzyki symfonicznej kompletnie się nie nadają. Może Jazz, Blues i pokrewne z dużą ilością bassu i instrumentów dętych będzie na nich dobrze brzmieć ale to nie moje klimaty.

Minus - cena niestety trzy-cyfrowa ale bez szaleństwa, do negocjacji.

Mikrofon i pilot działają chyba ze wszystkim, koleś od sprzedaży pisał, że Samsung i iPhone je bez problemu obsługują a i moja Sonówka nie wybrzydza.

Czekam kilka dni jakby ktoś był zainteresowany a potem idą na alledrogo.

Edytowane przez Chamelleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki życzliwości i uczynności Kolegów Gourneya i Karmazynowego dotarły do mnie gluty.Ukłony Panowie i dziękuję :)

 

Dzięki sprawdzanym wczoraj wieczorem glutom było mi dane dostąpić : szoku, transu, wstrząsu, delirium, powidoków, omamów słuchowych, padaczkowych zwiastunów tudzież tańca św.Wita - sam chciałem, no i dostałem to czego chciałem, choć nie tego co wyżej się spodziewałem.

 

Obiecywałem, że porównam je z yurbudsami, ale ... porównania nie będzie.

 

Gluty na nie po prostu nie zasługują. Glut to glut, a gdzie miejsce gluta, każdy wie ;)

Pierwszy moment - zdziwienie, że słuchawki zrobiły się tak głośne - dźwięk idzie prosto w kanał słuchowy, czyli nie dziwota. Drugie zdziwko : ależ te moje pchły mają bas.

Po pół minucie zaczęła mnie jednak boleć głowa, poczułem nudności, z tendencją do wymiotów, jakieś zawroty głowy ... Myślę sobie, kurczę : co jest ?

No i zdjąłem gluty, posłuchałem gołych pcheł przez chwilę i wszystko stało się jasne.

 

Gluty, przynajmniej te, które nabyliśmy z Gourneyem nie nadają się moim zdaniem do słuchania muzyki.

Do czego się nadają ? To już trzeba by zapytać ich producenta.

 

Piszę to ku przestrodze : omijajcie Panowie gluty i glutopodobne twory szerokim łukiem.

 

Kiedy otrząsnę się do końca z szoku, sprawdzę dokładnie yurbudsy.

 

Donosił z linii frontu, poraniony, ale ciągle żywy ... paratykus.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze bym odpuścił (głównie przez wykres), drugie ponoć są takie sobie. Nie są złe, ale z kapci nie wyrywają.

Moje DQSM niby w końcu przedarły się przez chińskie urzędy i ruszyły do Polski, a ponoć zacne granie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mi? Przecież Ty będziesz miał pchły :P

Właśnie, że nie, bo ja swoje trzymam na łańcuchu, a króliczka w klatce.

U Ciebie biegają zdaje się luzem po całym domu :D

 

koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo - Monki są u Azahiela, a w szafie jakieś stare od Samsunga Avilii i koniec pcheł. U mnie raczej port, bo doków dużo (choć i tu sporo poszło na odsłuchy) :D

No to pseplasam :) za ten azotox ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości - w jakich pieniążkach będziesz oferował słuchawki VE inne niż Monki? Bo na Ali te modele mają już całkiem konkretne ceny, a z wyglądu jakoś nie budzą zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości - w jakich pieniążkach będziesz oferował słuchawki VE inne niż Monki? Bo na Ali te modele mają już całkiem konkretne ceny, a z wyglądu jakoś nie budzą zaufania.

 

Na razie sprawdźmy co są warte. Wyglądem nie ma co się przejmować jak już się można było przekonać na przykładzie wielu modeli ;)

Trzeba mieć na uwadze, że mogą być ciężkie do napędzenia (150 ohm), choć niby wersja druga już reklamowana jest jako ta łatwiejsza.

 

Cenowo powinno być lepiej niż na ali i oczywiście z gwarancją pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności