Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niestety zasłyszałem po dłuższej chwili niepokojącą tendencję - to co początkowo wydawało mi się oddaleniem dźwięku, to w rzeczywistości dobieganie dźwięku jakby z zamkniętego pudełka...Podejrzewam, że to może przez konstrukcję, która powoduje, że pod silikonem tworzy się mała przestrzeń, a dźwięk wydobywa się przez wąską szczelinę. Na tych yurbudsach też tak jest? Mają podobną konstrukcję...

 

Nie podoba mi się to, oj nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam teraz bo niby do Monków się przyzwyczaiłem ale jednak choćby po godzinie to nie jest jednak ten komfort co EP30 mniejsze prawie 1.5mm. Półtorej stówki niby nie majątek ale boję się, że będą słabsze od Monków i 150zł pójdzie psu w d...

No i pytanie czy przycisk będzie działać w Sonówce czy to tylko pod iP robione??

one grają ponoć na poziomie Yuinów PK3, tylko inną sygnaturą. a mając Monki obok Yuinów stwierdzam, że to ten sam poziom, tylko inna sygnatura (relaks vs Vka). widzę, że pilot ma jeden przycisk, więc powinien banglać na androidzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły do mnie dzisiaj przed godziną. Tego się nie spodziewałem.. Nie są tak zamulone jak moje doki, ale jednak nie schodzą tak nisko. Dźwięk jest czystszy, nie gra mi tak w głowie, ogólnie na plus.

Jutro wrzucę zdjęcie moich "glutów", może mi podpowiecie jak założyć na nie pianki, bo jak do tej pory widzę tylko możliwość założenia tego lub tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak się zastanawiam teraz bo niby do Monków się przyzwyczaiłem ale jednak choćby po godzinie to nie jest jednak ten komfort co EP30 mniejsze prawie 1.5mm. Półtorej stówki niby nie majątek ale boję się, że będą słabsze od Monków i 150zł pójdzie psu w d...

No i pytanie czy przycisk będzie działać w Sonówce czy to tylko pod iP robione??

one grają ponoć na poziomie Yuinów PK3, tylko inną sygnaturą. a mając Monki obok Yuinów stwierdzam, że to ten sam poziom, tylko inna sygnatura (relaks vs Vka). widzę, że pilot ma jeden przycisk, więc powinien banglać na androidzie

 

Samsung bez problemu na 3 przyciskach chodził i podobno Sónówki też chodzą ale na zestawie od HTC. Tragedii nie będzie jak przycisk nie będzie działać, chodzi bardziej o to, że dopłacasz za przycisk i mikrofon bodajże 5$ (w porównaniu do podstawowej wersji) a tak czy siak będzie trzeba za 30zł kupić HF od Sonówki i kabel przelutować.

Mam w takim razie propozycję, tylko bez obrażania się czy coś jak nie podejdzie bo nikogo urazić nie chcę. Skoro sam je chciałeś to zamówię sobie i jak mi nie siądą to Ci za 3 dyszki taniej odsprzedam. Chyba, że siądą to postaram się zrobić w miarę dobre porównanie do Monków żebyś miał punkt odniesienia i ewentualnie sobie sam zamówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nie no, fajnie, ale na chwilę obecną nie mam ciśnienia na te słuchawki. Prędzej bym poszedł lvl wyżej

A masz coś godnego polecenia ale nie tak dużego jak Monki??

Yuin pk2 ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiałem się już nad nimi przy zakupie EP30 ale podobno duże. Dla mnie wszystko powyżej 15mm jest za duże.

 

 

 

 

Nie no, fajnie, ale na chwilę obecną nie mam ciśnienia na te słuchawki. Prędzej bym poszedł lvl wyżej

A masz coś godnego polecenia ale nie tak dużego jak Monki??

Yuin pk2 ;>

 

 

Idąc tym tropem po co iść na kompromis skoro można przeskoczyć od razu na 1. :) A tak poważnie to po dzień dzisiejszy dalej trzymają tak wysoki poziom jak te 5-6 lat temu?? Nie miałem okazji nigdy posłuchać ani nawet potrzymać ale odstrasza mnie lekko konstrukcja na poziomie Monków.

Fajnie bo też małe (14.8mm z tego co wyczytałem) ale osobiście przy takiej cenie wolałbym dołożyć jeszcze kilka złotych na lepsze wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Czyli mniej więcej jak Monki, może odrobinę więcej. W każdym razie sprawdzałem swoje stare K314P, które mają 16mm i to też za dużo pomimo tego, że nie mają tak wystających krawędzi jak Monki. Tak czy siak muszę odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy tam liczycie, ale 60 $+30$=90$x4+360 zł.To za tę cenę można kupić MX985.Jakość wykonania+sprawdzony dźwięk...

Tak więc, Panowie : co Wy ścigacie ??? Cenowo? I dźwiękowo ?

Może czegoś nie ogarniam, bo jestem po zakrapianej ( duuużej imprezie), to proszę o wybaczenie jeśli błądzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie kolega co wyżej pisał parę postów...

 

@

 

Nie wiem co Wy tam liczycie, ale 60 $+30$=90$x4+360 zł.To za tę cenę można kupić MX985.Jakość wykonania+sprawdzony dźwięk...

Tak więc, Panowie : co Wy ścigacie ??? Cenowo? I dźwiękowo ?

Może czegoś nie ogarniam, bo jestem po zakrapianej ( duuużej imprezie), to proszę o wybaczenie jeśli błądzę :D

 

Wykonaniem- lepiej. Obudowa z metalu, nie plastik... Kabel o wiele lepszej jakości niż senek. Dźwiękowo inaczej po prostu, ale poziom SQ jest taki sam. Senki są po prostu bardziej dociążone. I Tomahawk mają szerszą scenę wydaje mi się (nie miałem przy sobie swoich omx).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienił tylko zostawił bo lepsze ;)

Paratykus @Azahiel dziś posłuchał i niech się sam wypowie, zresztą @Down32 też.

 

Jeżeli chodzi o scenę to Senki się chowają, mogą się podobać bo są cieplejsze (więcej basu) ale reszta hmmm,

ja MX980 sprzedałem.

Tak i paradoks chińczyki sprawiają jakościowo lepsze wrażenie.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno, na pewno w samym dotyku/wadze nie sprawiały że to chińczyk. Wręcz przeciwnie... Senki już bardziej odpustowo wyglądają przy nich (pomijam kolor gąbek). Dźwiękowo na pewno nie miały czego się wstydzić. Chętnie je sobie sprawie jak będą wolne fundusze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiałem się już nad nimi przy zakupie EP30 ale podobno duże. Dla mnie wszystko powyżej 15mm jest za duże.

 

 

 

Nie no, fajnie, ale na chwilę obecną nie mam ciśnienia na te słuchawki. Prędzej bym poszedł lvl wyżej

A masz coś godnego polecenia ale nie tak dużego jak Monki??
Yuin pk2 ;>

Idąc tym tropem po co iść na kompromis skoro można przeskoczyć od razu na 1. :) A tak poważnie to po dzień dzisiejszy dalej trzymają tak wysoki poziom jak te 5-6 lat temu?? Nie miałem okazji nigdy posłuchać ani nawet potrzymać ale odstrasza mnie lekko konstrukcja na poziomie Monków.

Fajnie bo też małe (14.8mm z tego co wyczytałem) ale osobiście przy takiej cenie wolałbym dołożyć jeszcze kilka złotych na lepsze wykonanie.

Chłopaki na head fi, mimo upływu lat, dalej chwalą yuin. Oczywiście można iść w pk1, ale trzeba mieć mocniejsze źródło, a ja w takie inwestować raczej nie będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności