Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że nikt, poza mną ci tu nie pomoże

 

Ciepła średnica, łagodna góra i nieco więcej basu od re400, acz stopa potrafi przymulić resztę. sam się zastanawiam nad Pk2, ale to może z czasem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły wczoraj VE Monk. Niezastąpiony Inszy domówił specjalnie dla mnie jeszcze jedną parą ( działo się to przed akcją Bigmarasa ).

Ukłony i podziękowania dla Inszego :)

 

Cóż, miałem od wczoraj Monki i już ich dziś ... nie mam.

Wróciła bowiem ze studiów córka na ferie i nastąpiła szybka weryfikacja pchełek z których słucha ( jakieś Creativy ).

Bea była sceptyczna, bo polubiła swoje pchełki, przyzwyczaiła się itd. więc "z taką małą dozą nieśmiałości" sięgnęła po Monki.

I jak sięgnęła to już nie oddała. I tylem swoje Monki widział.

 

Jeszcze zdążyłem na szybko z tymi Creativami porównać. No, ale z czym do ludzi : C - kartonowy, pusty, bez wybrzmień dźwięk, przycięty gdzie się da, zduszony, kiepski.

Taka pierdziawka, normalnie padaka i delirium umierającego na alkoholizm kompozytora. Żenada po prostu.

 

Na szybko złapałem jeszcze Sennki 985, bo obiecałem, że zestawię z nimi Monki.Monki kreują inaczej scenę. Jest węższa ( ale nie dużo ), idzie bardziej do góry ( na A15) choć na boki też jest nieźle.

Nie ma jakoś szczególnie zarysowanej głębi. W kwestii sceny przegrywa ( nie jest to nokaut ) z MX985, ale mx-y to mi nie grają nic, a nic "do głowy" z moim soniakiem i stanowią ( dla mnie ) wzór tzw.wibitnej synergii, po prostu.

Wydawałoby się więc, że Monki są u mnie na z góry skazanej pozycji, ale ... Nic z tego. Bronią się jak jasna cholera !

 

Jak dorwę się jeszcze do nich ( córka się obsłucha i od nich odpadnie ) to się wsłucham bardziej w różnice : barwa, poszczególne zakresy, V-ka srałka itp.

 

Natomiast już teraz wiem na 200% - wcześniej wiedziałem na 100 - jak zdzierają z nas skórę tfuuurcy High-endu : żeby ich szlag, paraliż i apopleksja !

 

Kto się waha ( przy tej cenie ktoś się jeszcze waha ? ) , zamawiać u Bigmarasa, w Chinach, Bangladeszu, na Wyspie Tasmana czy gdzie tam je znajdziecie ...

Edytowane przez paratykus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast już teraz wiem na 200% - wcześniej wiedziałem na 100 - jak zdzierają z nas skórę tfuuurcy High-endu : żeby ich szlag, paraliż i apopleksja !

hehe :D

 

IMG_20160209_213544637.jpg

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie earhooxy BARDZO poprawiają komfort noszenia monków, nic nie wypada, jest nieco większy docisk do ucha. ale muszę nakładać gąbeczki bo w nich najlepiej mi brzmią. goła obudowa gra za sucho :)

Ja sobie wypatrzyłem "gluty" do pcheł w TK Maxxx. Co prawda są na jakichś pchłach, które muszę kupić, co prawda "gluty" są fioletowego koloru :woot: ale chyba się przemogę i jutro podjadę.

No i jeszcze Gourney coś tam dla nas ściąga.

Zanim mi córka Monki zabrała, słuchałem na gąbeczkach.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i jeszcze Gourney coś tam dla nas ściąga.

 

Nie wiem, czy nam życia starczy na oczekiwanie na tą przesyłkę :woot: . Moje Monki mogą tego nie doczekać.

No ale powiedz co? Moje earhooxy za 6$ wyruszyly dzis w moja strone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie dla mnie. Earhooxy + gąbki będzie za dużo a niestety bez gąbek dużo Monki tracą, nawet na tych z dziurką jest według mnie trochę słabiej niż na pełnych.

co komu pasuje, u mnie pod kątem ergonomia i dźwięk = najlepszy mix :)

 

 

#tapatalknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No i jeszcze Gourney coś tam dla nas ściąga.

 

Nie wiem, czy nam życia starczy na oczekiwanie na tą przesyłkę :woot: . Moje Monki mogą tego nie doczekać.

No ale powiedz co? Moje earhooxy za 6$ wyruszyly dzis w moja strone

 

My czekamy na "gluty", a "gluty" to nie earhooty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie rozmawiam z Lee na temat dystrybucji. Jak się z nim dogadam to stacjonarnie będę w Krakowie do kupienia. Problem w tym, że gość jest ciężki i ciężko z nim cokolwiek ustalić a w dodatku chiński nowy rok więc zapewne dopiero po tym cis uda się zdziałać.

 

Wysłano z Sony Xperia Z3 Compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności