Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern AK380 + Akcesoria do kompletu - Pełnia szczęścia


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Osoby w Łodzi będą mogły przetestować jutro i coś więcej opisać. Akurat idzie weekend wiec będzie na to czas.

 

Odpowiedź na jedno pytanie znam: CD-Ripper podłączasz do stacji dokującej. W sumie nie wiem czy jest możliwość podłączenia bezpośrednio do Playera.

Ale możliwe że jest taka opcja bo producent ma najpierw wypuścić CD-Rippera a póżniej dopiero stację dokującą.

 

Muszę powiedzieć, że zdziwiony jestem zainteresowaniem akurat CD-Ripperem. Na pewno trzeba trochę płyt mieć i kupować regularnie aby sobie sprawić takie akcesorium. Raczej spodziewałem się słyszeć informację, że znowu producent wypuszcza kolejne gadżety aby napchać sobie kasę. A swoją drogą jestem ciekaw jaka będzie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy ten CD-ripper to przypadkiem nie jest po to by zrzucić na DAPa płytę a potem godzinami się męczyć przepisując z książeczki (z CD) tytuły itp.

 

Generalnie kupuję tylko płyty, nie wszystko chce mi się zrzucać do plików bo raczej słucham na pełnowymiarowym systemie z odtwarzacza cd.

 

A może po prostu to ma być taka namiastka systemu stacjonarnego, mam ochotę na dana płytę, wkładam zrzucam szybko na DAPa i słucham z AK380, potem kasuję. Był kiedy zakiś CD który zamiast odtwarzać zrzucał płytę do pamięci i z niej odważał z pamięci bez zakłóceń od pracy napędu i bez hałasu, wibracji itp..

Edytowane przez wdehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

To raczej będzie tylko z przeznaczeniem do Ripowania. Jak już zripujesz to odtwarzacz z playera.

Ale mniemy nadzieję, że producent odpowiednio oprogramuje to aby automatycznie były zapisywane wszelkie informacje.

W innym przypadku byłby to bzdura, aby jeszcze się angażować i coś wklepywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że zdziwiony jestem zainteresowaniem akurat CD-Ripperem. Na pewno trzeba trochę płyt mieć i kupować regularnie aby sobie sprawić takie akcesorium. Raczej spodziewałem się słyszeć informację, że znowu producent wypuszcza kolejne gadżety aby napchać sobie kasę. A swoją drogą jestem ciekaw jaka będzie cena.

Ja myślę, że początkowy szok minął i ludzie przeszli do porządku dziennego z faktem, że istnieje taki "glitch" w matriksie jak AK380 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, tak sobie myślałem, że jakby Fiio pokazało transport CD z dokiem na np. X5/7.

Wkładam płytę w napęd, a słuchawki podpinam pod DAP i tak niby stacjonarnie słuchać sobie z płyty z wykorzystaniem DAPa.

Mam 'kilka' płyt ;) i w kółko ich przybywa a ripować się nie chce, zresztą spore zaległości w zrzucaniu do plików mam.

 

Chyba, że ktoś w końcu się zlituje nad oldschoolowcami i zrobi kolejnego , porządnego discmana, bo czasem główny system zajęty a mam ochotę na słuchawki, a posiadany discman w coraz gorszej kondycji.

 

Stąd moje zainteresowanie tym rozwiązaniem, mimo iż grubo ponad mój budżet.

 

z komórki pod schodami

Edytowane przez wdehe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

CD-Ripper można podłączać bezpośrednio do dapa.

 

Super, ale co on robi, w jakim formacie zrzuca, co z tagami? Tylko cd czy może sacd też? ...

w skrócie, dalej chciałbym się dowiedzieć jak to działa. Bo czas mija i dalej nic nie wiadomo o tym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności