Jump to content

Astell&Kern AK380 + Akcesoria do kompletu - Pełnia szczęścia

MP3store

Recommended Posts

• MP3store

Osoby w Łodzi będą mogły przetestować jutro i coś więcej opisać. Akurat idzie weekend wiec będzie na to czas.

Odpowiedź na jedno pytanie znam: CD-Ripper podłączasz do stacji dokującej. W sumie nie wiem czy jest możliwość podłączenia bezpośrednio do Playera.

Ale możliwe że jest taka opcja bo producent ma najpierw wypuścić CD-Rippera a póżniej dopiero stację dokującą.

Muszę powiedzieć, że zdziwiony jestem zainteresowaniem akurat CD-Ripperem. Na pewno trzeba trochę płyt mieć i kupować regularnie aby sobie sprawić takie akcesorium. Raczej spodziewałem się słyszeć informację, że znowu producent wypuszcza kolejne gadżety aby napchać sobie kasę. A swoją drogą jestem ciekaw jaka będzie cena.

Tak się zastanawiam czy ten CD-ripper to przypadkiem nie jest po to by zrzucić na DAPa płytę a potem godzinami się męczyć przepisując z książeczki (z CD) tytuły itp.

Generalnie kupuję tylko płyty, nie wszystko chce mi się zrzucać do plików bo raczej słucham na pełnowymiarowym systemie z odtwarzacza cd.

A może po prostu to ma być taka namiastka systemu stacjonarnego, mam ochotę na dana płytę, wkładam zrzucam szybko na DAPa i słucham z AK380, potem kasuję. Był kiedy zakiś CD który zamiast odtwarzać zrzucał płytę do pamięci i z niej odważał z pamięci bez zakłóceń od pracy napędu i bez hałasu, wibracji itp..

Edited by wdehe

• MP3store

To raczej będzie tylko z przeznaczeniem do Ripowania. Jak już zripujesz to odtwarzacz z playera.

Ale mniemy nadzieję, że producent odpowiednio oprogramuje to aby automatycznie były zapisywane wszelkie informacje.

W innym przypadku byłby to bzdura, aby jeszcze się angażować i coś wklepywać

Muszę powiedzieć, że zdziwiony jestem zainteresowaniem akurat CD-Ripperem. Na pewno trzeba trochę płyt mieć i kupować regularnie aby sobie sprawić takie akcesorium. Raczej spodziewałem się słyszeć informację, że znowu producent wypuszcza kolejne gadżety aby napchać sobie kasę. A swoją drogą jestem ciekaw jaka będzie cena.

Ja myślę, że początkowy szok minął i ludzie przeszli do porządku dziennego z faktem, że istnieje taki "glitch" w matriksie jak AK380 :D

Jakiś czas temu, tak sobie myślałem, że jakby Fiio pokazało transport CD z dokiem na np. X5/7.

Wkładam płytę w napęd, a słuchawki podpinam pod DAP i tak niby stacjonarnie słuchać sobie z płyty z wykorzystaniem DAPa.

Mam 'kilka' płyt ;) i w kółko ich przybywa a ripować się nie chce, zresztą spore zaległości w zrzucaniu do plików mam.

Chyba, że ktoś w końcu się zlituje nad oldschoolowcami i zrobi kolejnego , porządnego discmana, bo czasem główny system zajęty a mam ochotę na słuchawki, a posiadany discman w coraz gorszej kondycji.

Stąd moje zainteresowanie tym rozwiązaniem, mimo iż grubo ponad mój budżet.

z komórki pod schodami

Edited by wdehe
  • Like 1

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

CD-Ripper można podłączać bezpośrednio do dapa.

Super, ale co on robi, w jakim formacie zrzuca, co z tagami? Tylko cd czy może sacd też? ...

w skrócie, dalej chciałbym się dowiedzieć jak to działa. Bo czas mija i dalej nic nie wiadomo o tym rozwiązaniu.