Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern T8iE by Beyerdynamic


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

W Berlinie podczas targów IFA 2015, na stoisku Beyerdynamic można było posłuchać słuchawek Astell&Kern T8iE zrobione dla AK przez niemieckiego producenta.

 

T8 byly podłączone do odtwarzaczy Ak380. Osobiście zrobiły na mnie niesamowite wrażenie. To na prawdę im się udało.

 

T8 są w tej chwili na mojej liście sprzętu, który chcę. Cena to 4000zl wiec trzeba koniecznie posłuchać. Byćmoże niektórzy mają inne oczekiwania od dźwięku. No i kwestia jak zagra się z innymi źródłami. Dal mnie produkt bezkonkurencyjny w tej cenie. Przynajmniej w połączeniu z AK380.

 

W tym tygodniu będziemy mieli sample więc będzie można sprawdzić. Poniżej kilka fotek.

 

IMG_2222.JPG

IMG_2224.JPG

IMG_2223.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Musicie posłuchać, każdy lubi co innego. Poza tym mogą różnie zachowywać się z różnym źródłem, chociaż nie jest powiedziane, że źle.

Ja miałem ogromną przyjemność z ich słuchania z AK380 - tyle mogę powiedzieć. Dużo dołu, ładne wysokie, szerokie pasmo, wyraźne, melodyjne, dużo powietrza.

Wygodne, dobrze izolują. IE800 nawet nie są w stanie się zbliżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

No niestety okazuje się , że cena tego produktu będzie ciut inna. Producent poinformował właśnie iż SRP na ten model to: 999EUR/USD + VAT.

Czyli cena w PL/EU oscylować będzie w granicach 4999zl.

 

Nie zmienia faktu o znakomitej jakości tych słuchawek. Już w tym tygodniu będą pierwsze sample. Na pewno będzie można coś przetestować u Nas ale większośc leci od razu na recenzje. Wymóg firmy Beyerdynamic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Cena wysoka , niestety. Ale to jest dopiero rewelacja. Osobiście dla siebie nic lepszego nie widzę. Shure846 i Weston - można zapomnieć.

Produkt, który biorąc pod uwage konkurencję, zdecydowanie wart swoje ceny.

 

Mamy już pierwsze sample. Dziś lecą na Lódź i Wrocław pod kątem recenzji. Więc może będą jacyś szczęśliwcy, którzy w międzyczasie załapią się na odsłuch.

 

FullSizeRender2.jpg

FullSizeRender4.jpg

FullSizeRender3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cena wysoka , niestety. Ale to jest dopiero rewelacja. Osobiście dla siebie nic lepszego nie widzę. Shure846 i Weston - można zapomnieć.

Produkt, który biorąc pod uwage konkurencję, zdecydowanie wart swoje ceny.

 

Mamy już pierwsze sample. Dziś lecą na Lódź i Wrocław pod kątem recenzji. Więc może będą jacyś szczęśliwcy, którzy w międzyczasie załapią się na odsłuch.

 

FullSizeRender2.jpg

FullSizeRender4.jpg

FullSizeRender3.jpg

Możesz napisać do kogo pojechały na testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Odsłuchy są bezpłatne. Na razie mamy tylko sample więc możliwości są słabe, bo musimy postarać się o kilka recenzji.

 

Wrocław - trzeba się pytać sklepu, ale chyba grybby będzie m.in. recenzował

 

Lódz - na pewno Wojtek

 

Stereolife - tam też będzie recka

 

hifiphilosophy.com - Piotr Ryka będzie testował

 

Audi-Video Magazyn

 

No i jeszcze mamy kilka, żeby rozdysponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Audiofanatyka nie będzie wysyłki, bo by dopiero wyszły cyrki ;)*

 

Słuchawki musiałyby zagrać u mnie lepiej od S-EM6, aby dostać pozytywną ocenę. Osobiście uważam to za nierealne do osiągnięcia.

 

 

*prawda musi się rymować.

 

 

@DOWN: S-EM6 to UCIEM.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie je porównał do Harmony 8 Pro, ale na recenzowanie się nie piszę. :)

 

Jak będzie opcja odsłuchu w Wawce to ja się zgłaszam!

 

P.S. No wiem, wiem. Uniwersale to co innego niż customy i to takie porównywanie pralki do lodówki, ale i tak jestem ciekaw.

Edytowane przez Suszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Sklep Warszawa - miałem dziś to cudo w uszach maja dwa kable i do tego odczepiane to już plus, testowane na balans + ak120. Na samplowych kawałkach usłyszałem dziś że ktoś chodzi po studiu, jakbym mial porownac z zamknietych to dla mnie k812 po tuningu. Przetwornik tesla to jednak indywidualne podejscie graja nieco inaczej niz dynamiki, gladziej, ale nie tak jak armatury, wiec znajduje cos dla siebie. Nic w tym bym nie poprawil. Na miasto może nie bardzo ale izolacja jest świetna, to już sprawdziłem w pkp;) zapraszam do mnie do sklepu, udostepnie kalachy, zachecam, poki sa. Wrazenia z mojej strony: to najlepsze sluchawki za ta cene, deklasyfikuja ie800. Shure 846 mam wrazenie nieco slabiej wypadly ale zrobie test i na pewno opisze watek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności