Skocz do zawartości

TEAC HA-P90SD


mojo_aka_jojo

Rekomendowane odpowiedzi

scena: Znajduje się prawie całkowicie w głowie. Ale to nie szkodzi, bo jak zakładasz słuchawki, to z Teaciem twoja głowa ma jakieś 3 metry średnicy! Instrumenty są tak precyzyjnie rozmieszczone, że budzi to czasem mój niepokój :) Można się nieźle zdziwić słuchając nagrań, które ma się od dawna. Słychać każdy błąd realizacyjny związany z nieprecyzyjnym rozmieszczeniem mikrofonów / masteringiem.

 

Możesz rozwinąć jeszcze temat sceny? Napisałeś trochę jak Pan Ryka, ja nie kumam :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All, chodzi mi o to, ze wszystko jest bardzo dobrze poukladane. Nic mi nie odjezdza scenicznie. Panuje porzadek i jak dodasz do tego poekielnie czarne tlo, to dostajesz przestrzen taka jak zaplanowal realizator. Ona ma wielkosc calkowicie zalezna od nagrania, a spektakl zamyka sie w w obrebie Twojej glowy, zawsze. Zaleznie od utworu glowa ma rozy rozmiar.

Ciezko mi to lepiej opisac. Po prostu DAP jest pod tym katem bardzo precyzyjny. Granie bardzo przestrzenne, ale sprzet nie dodaje od siebie smaczkow.

 

Mi to bardzo pasuje bo nielubie sztucznie generowanej sceny.

 

Czy to Ci jakos nakresla w czym rzecz?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All, chodzi mi o to, ze wszystko jest bardzo dobrze poukladane. Nic mi nie odjezdza scenicznie. Panuje porzadek i jak dodasz do tego poekielnie czarne tlo, to dostajesz przestrzen taka jak zaplanowal realizator. Ona ma wielkosc calkowicie zalezna od nagrania, a spektakl zamyka sie w w obrebie Twojej glowy, zawsze. Zaleznie od utworu glowa ma rozy rozmiar.

Ciezko mi to lepiej opisac. Po prostu DAP jest pod tym katem bardzo precyzyjny. Granie bardzo przestrzenne, ale sprzet nie dodaje od siebie smaczkow.

 

Mi to bardzo pasuje bo nielubie sztucznie generowanej sceny.

 

Czy to Ci jakos nakresla w czym rzecz?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Tak, dzięki. Powiedz mi jeszcze czy on podłączony do PC robi za daca i odtwarza cokolwiek wychodzi z komputera, czy tylko odtwarza muzykę przez dedykowaną aplikację? Próbowałeś podłączyć telefon z androidem/iPoda? To samo pytanie, puścisz sygnał z Tidala/Spotify?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie Ci nie odpowiem bo nie wiem.

 

Na andku 5.0 Teac dziala zarowno w trybie wylacznosci jak i jako ogoly audio output. Zakladam ze Tidal ok.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie Ci nie odpowiem bo nie wiem.

 

Na andku 5.0 Teac dziala zarowno w trybie wylacznosci jak i jako ogoly audio output. Zakladam ze Tidal ok.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

To mi wystarczy, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje jak Teac pędzi duże słuchafony w porównaniu do takiego Fiio X5II lub HA-2. All miałeś oba, skrobnął byś cosik ? :)

Mam tylko Pionki, nie są specjalnie wymagające.

All, dlDAP dziala tylko z kartami na liscie kompatybilnosci [instrukcja obslugi].

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Nie w instrukcji, a na stronie. Czeka mnie wymiana karty.

 

Pomimo wyłączenia ładowania przez USB mocno ciągnie baterię z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, na stronie. Nie żebym był lepszy - też wymieniałem kartę ;)

Tutaj namiar na gościa, który na Allegro sprzedaje oryginalne SanDiski w brdzo dobrych cenach (kupiłem, działa):

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3732317

 

To chyba Tidal ciągnie baterię :>


Acha, no i teraz na minimum 100h do pieczenia. Banan na tworzy to będziesz miał dopiero "po" :)

 

Fajnie, że kupiłeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00RX1H9ZS?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

i Amazon to jedyne miejsce gdzie można go w tej chiwli kupić w EU.

 

Jak używałem kiepskiego kabla (w zasadzie przejściówki), to miałem m.in. problemy z przerywaniem sygnału jak odtwarzałem DSD ze smartfona. Coś jest na rzecz, bo OTG ma pozmieniane piny zasialnia, blablabla.

 

 

Na Forzę mnie nie stać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest player to sam Wam Koledzy flaców nie zagra ?

 

Kiedy zaczniecie narzekać na czas odtwarzania ?

 

Czy on gra lepiej od AK(120 oczywiście)....

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00RX1H9ZS?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

i Amazon to jedyne miejsce gdzie można go w tej chiwli kupić w EU.

 

Jak używałem kiepskiego kabla (w zasadzie przejściówki), to miałem m.in. problemy z przerywaniem sygnału jak odtwarzałem DSD ze smartfona. Coś jest na rzecz, bo OTG ma pozmieniane piny zasialnia, blablabla.

 

 

Na Forzę mnie nie stać

http://www.yoctopuce.com/EN/products/usb-cables/usb-otg-microb-microb-20

 

f78f69b39c3434484c3251dbd056988f.jpg

 

Mam jeszcze kilka jakby co:)

 

Jeszcze dziś przetestuję go na pełnym ładowaniu telefonu.

 

Pokaż kabel, skąd masz?

Czyli co, w zestawie nie ma kabla OTG ???

No nie ma.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nim przerywa ?

 

Przy okazji :

 

"Pliki jakości 320 kbps są nie do przyjęcia, brzmią jak trzydziestoletnie kasety wąsatego kierowcy PKS-u. TEAC HA-P90SD najzwyczajniej w świecie gardzi nimi i nie życzy sobie, żeby ktokolwiek próbował je odtwarzać. W grę wchodzą tylko najcięższe pliki, na czele z najbardziej zaawansowanym formatem DSD, o którym mówi się, że to przyszłość bezstratnej muzyki. Niestety nadgryziony format lossless nie jest obsługiwany, ale to nie koniec świata."

Z iMagazine

 

ALAC nie odtwarza ? Czy tych konstruktorów pos***o ? Poza tym - czy nie lepiej, skoro korzystacie z Tidala, kupić HA-P50 i łączyć z telefonem ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznijmy od problemów. Gryzie się z kartą - Samsung Evo 128GB. Sformatowana FAT32 wywala taki komunikat.

 

acca300c12492cbdb139643c22d325b1.jpg

 

Za to z Galaxy 6 i Tidal gra ładnie:)

Czym formatowales? Zrob wg instrukcji Tarkana, moze pomoze :) www.tarkan.info/20140310/tutorials/prepare-sdxc-exfat-for-use-with-the-ipod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nim przerywa ?

 

Przy okazji :

 

"Pliki jakości 320 kbps są nie do przyjęcia, brzmią jak trzydziestoletnie kasety wąsatego kierowcy PKS-u. TEAC HA-P90SD najzwyczajniej w świecie gardzi nimi i nie życzy sobie, żeby ktokolwiek próbował je odtwarzać. W grę wchodzą tylko najcięższe pliki, na czele z najbardziej zaawansowanym formatem DSD, o którym mówi się, że to przyszłość bezstratnej muzyki. Niestety nadgryziony format lossless nie jest obsługiwany, ale to nie koniec świata."

Z iMagazine

 

ALAC nie odtwarza ? Czy tych konstruktorów pos***o ?

 

 

Nic nie przerywa, po prostu jest battery drain.

 

 

To zacznijmy od problemów. Gryzie się z kartą - Samsung Evo 128GB. Sformatowana FAT32 wywala taki komunikat.

 

acca300c12492cbdb139643c22d325b1.jpg

 

Za to z Galaxy 6 i Tidal gra ładnie:)

Czym formatowales? Zrob wg instrukcji Tarkana, moze pomoze :) www.tarkan.info/20140310/tutorials/prepare-sdxc-exfat-for-use-with-the-ipod

 

 

Spróbuję, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nim przerywa ?

 

Przy okazji :

 

"Pliki jakości 320 kbps są nie do przyjęcia, brzmią jak trzydziestoletnie kasety wąsatego kierowcy PKS-u. TEAC HA-P90SD najzwyczajniej w świecie gardzi nimi i nie życzy sobie, żeby ktokolwiek próbował je odtwarzać. W grę wchodzą tylko najcięższe pliki, na czele z najbardziej zaawansowanym formatem DSD, o którym mówi się, że to przyszłość bezstratnej muzyki. Niestety nadgryziony format lossless nie jest obsługiwany, ale to nie koniec świata."

Z iMagazine

 

ALAC nie odtwarza ? Czy tych konstruktorów pos***o ? Poza tym - czy nie lepiej, skoro korzystacie z Tidala, kupić HA-P50 i łączyć z telefonem ?

 

Ta recenzja to trochę śmieszna jest :)

 

ALAC nie czyta.

 

HA-P50 to jest sprzęt 3 kalsy niżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności