Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony ZX100


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dzisiaj bawilem sie a15 i ja nie mam zludzen ze przenosne odtwarzacze napedza nauszniki ale podpialem ałdeło i bylo wlasnie na granicy. Jeden kawalek mial wiekszy zapas niz drugi ale jak wrzuci sie starszy album ktory jest cicho nagrany (czytaj nie ma splaszczonej dynamiki) to braknie skali. Mam caly czas cowona s9 (uszkodzony wlacznik wiec uzywam go stacjonarnie) i jasne to nie zaden potwor mocowy ale slucham na phonakach max 30 w 40 stopniowej skali a a15 lecialem (niewiem ile on ma stopni) cos w stylu 28/30...... Na dokach to jest nie do przyjecia.

 

Jak a15 tez ma 15mw jak zx1 to clip na moje ucho jest mocniejszy bo tez slucham na nim na 75% mocy.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj bawilem sie a15 i ja nie mam zludzen ze przenosne odtwarzacze napedza nauszniki ale podpialem ałdeło i bylo wlasnie na granicy. Jeden kawalek mial wiekszy zapas niz drugi ale jak wrzuci sie starszy album ktory jest cicho nagrany (czytaj nie ma splaszczonej dynamiki) to braknie skali. Mam caly czas cowona s9 (uszkodzony wlacznik wiec uzywam go stacjonarnie) i jasne to nie zaden potwor mocowy ale slucham na phonakach max 30 w 40 stopniowej skali a a15 lecialem (niewiem ile on ma stopni) cos w stylu 28/30...... Na dokach to jest nie do przyjecia.

 

Jak a15 tez ma 15mw jak zx1 to clip na moje ucho jest mocniejszy bo tez slucham na nim na 75% mocy.

W ustawieniach A15 można tak zrobić, że (na moje subiektywne ucho) dochodzi jakieś 4-5 punktów do tej 30-punktowej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony może dobrze podawać dane swojego modelu, natomiast trzeba sprawdzić czy czasem nie są to dane bez blokady UE. Można sprawdzić na zasadzie A15 vs A17.

 

Znalazł ktoś może zapis, paragraf, mówiący o tych ograniczeniach głośności? Są podane jakieś konkretne wartości, dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ? Zx2 kosztuje 3.2k w jp. Za swojego tyle zapłaciłem. W Tokio w centrum handlowym. Z opłatami granicznymi wychodzi w okolicach 4.6 k. Wszystko się zgadza.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez pankracy_waw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nazwać te wypociny recenzją to naprawdę grube przegięcie :) Nie ma minusów w tej cenie - to mnie mnie rozbawiło :) Odtwarzacz kosztuje 3 tys zł (!), ma plastikowy ekran, ma niestandardowe złącze usb oraz bardzo słaby mocowo (standard u sonego). Jak ktoś chce długogrający odtwarzacz to lepiej Plenue D za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności