Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do biegania z kabelkiem za ucho.


DamiaN1337

Pytanie

Witam,

Szukam słuchawek do biegania za około 150 zł(oczywiście mogą być tańsze ;p). Wcześniej miałem słuchawki "logitech ultimate ears 300vi", jakość nie powalała ale cena była mała i elegancko trzymały sie ucha. To co wyróżniało te słuchawki, to kabel za ucho który był ruchomy ! Podstawową rzeczą jest własnie kabelek za ucho a nie żadnen plastik, który będzie mi przeszkadzał podczas biegania w zime(w czapce). A więc.. poszukuję czegos podobnego do słuchawek które wymieniłem wyżej za około 150 zł.

 

Pomocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie chcę się wymądrzać - też swoje już w przeróżnych dziwach przebiegałem. Moje ostateczne konkluzje zawarłem tutaj:

http://forum.mp3store.pl/topic/131910-slucham-gdy-biegam-sluchawki-do-biegania/

Edytowane przez belesiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

Każde słuchawki możesz założyć za ucho, w tym przedziale bym polecił SoundMagic E10 - mają podwójne gumki w zestawie, bardzo dobrze siedzą w uchu, można je założyć z kablem za uchem, pod brodą przyblokować ruchomym łącznikiem i lecisz w trasę bez problemu, jakość dźwięku jak na tą cenę - rewelka (mam od 2 lat ten model i działa) dodatkowo bardzo wytrzymały kabel. Obadaj ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może i każde można założyć za ucho, ale tutaj chodzi to to, żeby się przy tym dobrze tam trzymały. Podejrzewam, że przy sprincie kabelek zostanie za uchem, ale słuchawka ze wzgledu na elastyczny kabelek wypadnie.

 

Co do MEElectronics M6 Pro

O to właśnie chodzi ! Szkoda, że nie można ich kupić w normalny sklepie w Gdańsku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Głos na m6 pro, świetne słuchawki do biegania i do tego z odpinanymi kablami. Na zakupek.pl i muzostajni koledzy z forum pisali recki. Ciężko coś ciekawszego w tej cenie i z takim wyposażeniem dostać.

 

Pisz do użytkownika bigmaras po mee to na pewno pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecę SoundMagic PL30. Użytkowałem je kilka miesięcy, dopóki ich nie zgubiłem (albo zręcznie ktoś wyjął mi je z kurtki). Do zestawu dołączane są dwa bardzo fajne pałąki (można też nosić bez, do założenia za ucho. Wykonane są z miłego w noszeniu tworzywa, które po przyzwyczajeniu się - w ogóle nie jest odczuwalne. Zimą w czapce noszenie było jeszcze przyjemniejsze, bo dodatkowo (pomimo w/w pałąku) dociskała słuchawkę do ucha. Nosiłem je też bez tego gumowo-plastikowego dodatku, jednak każdy ma nieco inny kształt uszu i kabel najzwyczajniej potrafił mi się zsunąć po uchu - stąd mój głos na pałąki. Na mp3store są za 129zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności