Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jakie mody do Philips SHP8000


kisiu_mu6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,muszla jest w nich dość mala i wąska,oto zdjęcie 2ec091598d87a3ecd01698ecbd8fb9b2.jpgaae8b9cb7f0007bfe5418fef3a77d948.jpg Tak więc wszystko co ma być zmodowane musi się tam zmieścić.Przeglądałem sporo modów Perula ale... żaden chyba się nie zmieści w tych słuchawkach.Chciałbym polepszyć separację/wysokie tony/scenę.Oczywiście mod może choćby polepszyć je odrobinę w choćby jednej kategorii to już będzie dla mnie sukces.Macie jakieś propozycje ?

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

I tak wiem kabel jest bez izolacji jeden niedługo to zrobię i odnowa zlutuje

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena nie zyska dzięki takiemu otworowi, tylko dociążysz brzmienie - jeśli jest za "chudo" to możesz go zrobić.

 

Wygłuszenie to podstawa poprawy separacji :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odrazu za przetwornik czyli do przetwornika,czy na tył muszli czyli za przetwornik ? Trochę się gubię w słowach wiem ;)

f6d0c9655d58b2a034d194308d92b769.jpg555c44af68b27a5269ad886cfa5343af.jpg7c0c443132a59e41da6173776dd4b27a.jpg co sądzicie o czymś takim ? Zamiast watoliny lub wacik?

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Użyłem tylko tej pianki która odkleilem od welny.Zmiany ? Wszystko gra lepiej bas nie dudni juz scena jest dokładna bardziej szczegółowa.W końcu gra lekko ciepło ale szczegółowo i dokładnie .Teraz grają jak połączenie AKG K 77 i SHP8000.Czyli tak ja ja bym tego chciał.Wielkie dzieki!W środku muszli dałem samą piankę a w około miejsca na przetwornik dałem piankę i wate zeby wyeliminować drgania i rezystencje materiałów może w przyszłości obkleje korkiem muszle od środka lub jakoś inaczej wygłasze na razie jestem zadowolony z rezulratow.

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kisiu_mu6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwolę sobie odkopać temat. Po dość długim czasie leżenia bez używania rozpadły się pad'y w tych philipsach (zeszła pseudo skóra), a pojawiło się dla nich zastosowanie teraz. Czy nie wiecie przypadkiem, czy da się w nich jakoś wymienić nausznice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się da - zobacz czy od środka pada (po odchyleniu) nie ma jakichś śrubek, bo tak jest w XB700 a to wygląda na podobną konstrukcję.

Ewentualnie mogą być zatrzaski i trzeba jakoś umiejętnie podważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak odchylałem (chociaż w sumie nie sprawdziłem całych wkoło), to wyglądało tak, że urwałbym pady, jeśli bym mocniej pociągnął. Na powyższych fotografiach też to wygląda tak, jakby były podważone jakimś śrubokrętem, czy coś i "urwane"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady są pewnie naklejone na plastik i przytwierdzone do muszli na zatrzaski.Patent znany z fidelio m1 i shp5401.Musisz mocniej pociągnoć i wyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności