Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Flare Audio - Seria R2


PEN

Rekomendowane odpowiedzi

Moje doświadczenie w dokanałowych jest dość małe, z tych lepszych to miałem tylko gr07c oraz TripleFi.
R2S tonalnie bardzo przypominają Vosniców tylko z większą ilością basu a ten jest bardzo zróżnicowany i potrafi mocno uderzyć, średnica jest bardziej intymna.
Czy stawiam je wyżej niż gr07c? Myślę, że tak, ponieważ są bardziej uniwersalne. Z wad to na pewno, wyposażenie(woreczek + jedna para Comply....), spliter(ciężki), słabo oznaczone kanały(L i R).
Mimo tego, że grają świetnie to i tak pewnie wylądują w komisie, ponieważ 98% czasu słucham w domu.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak retter.

retter dał by tylko z jednej strony, żeby w ciemnościach łatwo było odróżnić kanały. Tutaj dalej będzie z tym problem. Swoją drogą, jeśli to są termokurczki to nie wiem czy dobrym pomysłem jest narażać te maleństwa na podwyższoną temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem jak z S, ale dziś sprawdzę TSX.

 

Udało Ci się sprawdzić jak jest na piankach TSX, dużo gorsza izolacja?
http://forum.mp3store.pl/index.php?/topic/132392-Flare-Audio---Seria-R2#entry1416851
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pożyczyłem sobie od Pekina na parę dni te Wasze flary ;) . Niestety jestem tak przeziębiony, że wszystko gra mi dziwnie, pomijając okoliczność., że nie mam ochoty niczego słuchać, ani wkładać do uszu. Fajne, bo małe i świetnie siedzą w uszach. Splitter i kabel to nieporozumienie, a przez Wasze gadki i kręceniu tulejką boję się ich dotykać ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast sytuacja się nie zmienia, cały czas trzymają odpowiedni poziom, jedynie ten kabel...ciekawe czy Jimmi dałby radę wymienić przewód na swoją plecionkę i czy taki przewód wpłynąłby na SQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie sytuacja zmienia się nadal.

Na lepsze:) Wczoraj wymieniłem piankę w prawej słuchawce na mniejszy rozmiar (asymetryczne kanały) i udało mi się je pierwszy raz bardzo głęboko zaaplikować. Wcześniej aplikacja była średnia/głęboka. Brzmienie się raczej nie zmieniło, ale scena wyraźnie zyskała na głębi. Było dobrze, a jest bardzo dobrze. Świetna holografia. Nadal mnie pozytywnie zaskakują, a z każdym kolejnym odsluchem, aplikacja pianek sprawia mi coraz mniejsze problemy. A do tej pory stroniłem od pianek.

 

Kabel mi nie przeszkadza, a spliter sprawdza się dobrze przy użyciu ote, tylko tak słucham.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności