Skocz do zawartości
  • 0

Zamiast AKG K550


Smoku_sg

Pytanie

Ostatnio myślałem o sprzedaniu swoich akg K550 i wymienieniu ich na coś innego. Nie mam obecnie kasy na trzecią parę słuchawek (obok HD600), więc w ge wchodzi jedynie sprzedanie akg i kupienie czegoś innego. Czego szukam? Jakiegoś bardziej "rozrywkowego" brzmienia, w akg przede wszystkim brakuje mi basu. Słuchawki koniecznie muszą być zamknięte (obecnie znacznie częściej muszę używać K550 niż moich ukochanych HD600). DAC/AMP to Aune T1, muzyka metal, rock.

Co możecie polecić?

Cena - max. 500zł. Zarówno nowe jak i używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Słuchałem k550 przyznam ciekawe ale ten bas taki sobie.

1. Modujesz, jakaś tam gąbkę z tyłu przetwornika do wyciągnięcia + wymiana kabla. Ale tłumienie nadal będzie słabe.

2. Wymieniasz na hd6000 już lepiej ale nadal nie jest to hd600 (mam uwielbiam), ale są to jedne z niewielu ciekawie dla Mnie grające zamknięte.

 

Ew 3 opcja to drewno dla hd600, zamknięte kubki.

Jeśli tylko w domu drewno, jeśli chcesz wyjść taksy + ew przeróbki jak pady, kabel, wytłumienie.

 

To nie jest kryptoreklama tylko mój osobisty wybór, kubki mam lubię, taksy no cóż za bardzo lubię otwarte więc więcej leżą niż są używane ale mam bo jak bym miał mieć zamknięte to właśnie takie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak z ciekawości, jaka jest różnica między wersją dt990pro a edition? Warto dopłacać do niej?

 

 

Pro - typowa v-ka. Edition bardziej neutralne granie.

 

IMHO warto dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie taksy byly za male :P uciskaly mi malzowine i wytrzymywalem maks 30 minut w nich :P takze odsluch przed zakupem wskazany :P

To taksy czy pady były za małe ? skoro uciskały uszy :P tak pady są stosunkowo małe :/ ja mam hm5 i problemu nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podzielam negatywne zdanie dotyczące Custom One Pro. Bas zabija na większości ustawień bas-portów, a cała sygnatura brzmienia jest mocno ciemna. Za to +1 do M50x. Kawał świetnych słuchawek. Ten bas i detale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem z czym słuchaliście customów że takie głupoty wypisują co niektórzy.

 

Z Objective2, interfejsami Focusrite, MOTU, Apogee... Wystarczy? A kim Ty jesteś, że arbitralnie stwierdzasz, iż nasze wrażenia to "takie głupoty". Dla mnie te słuchawki to porażka Beyerdynamic i jedyny ich plus to wymienne nakładki kolorystyczne. Poza tym, są zamulone na dole i nie wyrabiają przy szybszych partiach. Znacznie gorsza kultura reprodukcji dźwięku niż inne słuchawki w tym przedziale cenowym.

 

Mesjasz jedynej dźwiękowej prawdy objawionej się nam trafił :D Rozumiemy, że chcesz swoje sprzedać (chociaż w sumie to nie rozumiem - skoro są takie dobre to może warto je zostawić? ;) ) ale nieco umiaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli lubisz hd600 to mam jednak wiadomość taką drewno + hd600 ale to raczej w domu :)

Na drugim miejscu hd6000 mod, cholera znowu mam je chęć wycofać ...

 

Cholera trzeba zacząć zarabiać lepiej, bo co coś ustrzelę to trafiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności