Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Kupno nowych suchawek.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :D

Jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość. ;)

A więc poszukuje nowych słuchawek, z racji tego że moje obecne (Creative Fatal1ity) słuchawki

mają problem z lewym nausznikiem (raz go słychać,a raz nie). Do rzeczy ...

Potrzebne mi słuchawki :

Typ: ZAMKNIĘTE

Cena: Do 120 zł max.130

Zastosowanie: Najczęściej będą używane do muzyki i szczególnie do gier,każdego rodzaju.Ze słuchawek będę korzystał w domu.

Słucahwki które sam znalazłem:

AKG K511-kosztują ok.100zł

Natec Genesis HX66-Wiem że za te ,,Gamingowe'' słuchawki trzeba dopłacać i to chwyt marketingowy ale mają one TEKSTYLNY kabel i to mnie do nich przekonuję kosztują ok.120zł.

<Najlepiej jak by słuchawki miały dobry kabel>

Głownie interesuje mnie dobra jakość dźwięku i nie obraził bym się gdyby miały ładny design :)

Wpadły mi w oko szczególnie te AKG K511 do tego kupił bym jeszcze jakiś mikrofon.

Karta dźwiękowa zintegrowana. Płyta głowa ASUS GRYPHON Z87.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam DiabloV91

Edytowane przez DiabloV91
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostatecznie, ale gorzej niż w przypadku droższych półotwartych K514 II. Do 140zł do gier mocnym i chwalonym dosyć często przez użytkowników wyborem są Superlux HD669.

Ale ja nie chcę słuchawek do 140 zł tylko do 120 zł max do 130 zł.

Nie chce też żadnych superlux bo słyszałem ich brzmienie i mi nie odpowiadają.

Potrzebne mi słuchawki zamknięte do gier i muzyki...

Mam karte dźwiękową zintegrowaną Płyta główna ASUS Gryphon Z87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może napisz co jeszcze słuchałeś i odpada - tak będzie łatwiej. Chyba, że szukasz tylko potwierdzenia tego wyboru jakiego sam dokonałeś to tutaj może być problem. No i Superluxy HD 669 można kupić już za 129 więc w budżecie się mieszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może napisz co jeszcze słuchałeś i odpada - tak będzie łatwiej. Chyba, że szukasz tylko potwierdzenia tego wyboru jakiego sam dokonałeś to tutaj może być problem. No i Superluxy HD 669 można kupić już za 129 więc w budżecie się mieszczą.

Słuchałem Superluxów,Sennheiser do 150 zł,creative fatality hs-800,hs-1000.----->odpadają te co napisałem.

Potrzebuję słuchawek zamkniętych z dobrą jakością dźwięku w grach do 130zł maxxx najlepiej jakby miały krótki albo tekstylny kabel,mogą być bez mikrofonu.Moje typy to :

Natec genesis HX66

Creative draco hs-850

AKG odpadają bo słuchawki do muzyki już nie są potrzebne bo kupiłem dziś soundmagic es18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistą nie jestem, ale wiem dobrze, że "gejmingowe" (specjalnie napisałem fonetycznie) to tylko chwyt marketingowy.

Kup dobre słuchawki, to będą dobrze sprawowały się w grach. Zresztą skoro kupiłeś SM ES18 do muzyki, to dlaczego do gry nie wybierzesz Superluxów 669?

superluxy nie odpowiadają mi a w temacie napisałem że wiem że to jest chwyt ale mi nie chodzi mi żeby były gamingowe tylko żeby dobrze sprawdzały się w grach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zacząć jeszcze raz od postawienia pytania, ale trochę inaczej :

 

czym powinny charakteryzować się słuchawki żeby dobrze sprawdzały się w grach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zacząć jeszcze raz od postawienia pytania, ale trochę inaczej :

 

czym powinny charakteryzować się słuchawki żeby dobrze sprawdzały się w grach ?

Do zamknięcia sam se poradziłem..... <_<

czym powinny charakteryzować się słuchawki żeby dobrze sprawdzały się w grach ? jeśli chodzi o to :

Dźwięk przestrzenny

Moc

Konstrukcja

Poziom ciśnienia akustycznego

Pasmo przenoszenia

Edytowane przez DiabloV91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba trzeba zacząć jeszcze raz od postawienia pytania, ale trochę inaczej :

 

czym powinny charakteryzować się słuchawki żeby dobrze sprawdzały się w grach ?

Do zamknięcia sam se poradziłem..... <_<

czym powinny charakteryzować się słuchawki żeby dobrze sprawdzały się w grach ? jeśli chodzi o to :

Dźwięk przestrzenny

Moc

Konstrukcja

Poziom ciśnienia akustycznego

Pasmo przenoszenia

 

 

 

Nie wiedziałem, że pasmo przenoszenia i ciśnienie akustyczne mają bezpośrednie przełożenie na dobre sprawdzanie się akurat w grach, ale cóż... widać człowiek mimo upływu lat nadal może nauczyć się czegoś nowego.

 

... a tak na poważnie: zgodnie z prośbą.

 

evilock.png

 

 

P.S. *sobie poradziłem. Tak na przyszłe posty, o ile nastąpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności