Jump to content
all999

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym

Recommended Posts

Teraz, Gourney napisał:

Nawet jeśli trzeba trochę dołożyć, to lepiej jest IMO kupić je w Polsce.

NIc nie trzeba dokładać, dla forumowiczów wychodzi praktycznie to samo a nawet taniej ;)

• Like 3

Teraz, Gourney napisał:

@up - dlatego napisałem "nawet jeśli...", bo nie wiem jakie tam masz teraz promocje.

Zawsze najlepsze ;)

• Like 4

Guest

Czy ktos z uzytkownikow FLC posiada rowniez kabelek ze srebra ?ciekawi mnie jakie wnosi zmiany w stosunku do stockowej miedzi

FLC ma w opcji dużo lepszy niż stockowy kabel, Single Crystal Silver, wykonany z jednego kawałka czystego srebra w dwóch wersjach zbalansowanej 2.5 oraz stadardowej 3.5

8dknB9l.jpg

ZRMmxE5.jpg

pVXThBj.jpg

@up

Może nie jest taki jazgotliwy jak stock... nawet srebrny drut tak nie piłuje jak ich stock kabel -__-

Miałem srebrny kabel do nich i jest lepiej niż stock, ale chyba najlepiej by pasowało jakieś OCC ze złagodzoną wyższą średnicą, ale wciąż detaliczny ;)

Resztę można sobie zawsze dopasować filtrami.

8 minut temu, crysis94 napisał:

@up

Może nie jest taki jazgotliwy jak stock... nawet srebrny drut tak nie piłuje jak ich stock kabel -__-

Miałem srebrny kabel do nich i jest lepiej niż stock, ale chyba najlepiej by pasowało jakieś OCC ze złagodzoną wyższą średnicą, ale wciąż detaliczny ;)

Resztę można sobie zawsze dopasować filtrami.

Jak gadałem z Forrestem to twierdził, że testował wiele materiałów occ, ofc, silver plated i ten materiał dał mu najlepszy efekt z jakim miał do czynienia. 

Forrest, Forrestem, a każdy swoje ucho ma - po tym jaki kabel stockowy dali...

Od siebie polecę jednak miedź... oczywiście wymianę kabla w ogóle bezwzględnie polecam ;)

Mam taki dylemat flc 8s czy ibasso it03, na codzień używam DX80. Teraz są w tej samej cenie i sam nie wiem, co radzicie. FLC wydają się byż bardziej uniwersalne, ale jaksię zaczną gubić te wszystkie filtry i dylemat z ustawieniami/konfiguracjami - oszaleć można:) Prośba o pomoc jak wypadają w bezpośrednim porównaniu, Dzięki z góry.

Flc8s są bardzo uniwersalne. Kilka osób testowało moje i każdy znalazł coś co mu pasowało.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Rowniez od siebie polece FLC. Mozesz jeszcze napisac do uzytkownika #Vaiet ktory posiadal jedne i drugie sluchawki - moze bedzie w stanie rozwiac Twoje waptliwosci :)

Dnia 5.06.2017 o 22:46, gardinia napisał:

Mam taki dylemat flc 8s czy ibasso it03, na codzień używam DX80. Teraz są w tej samej cenie i sam nie wiem, co radzicie. FLC wydają się byż bardziej uniwersalne, ale jaksię zaczną gubić te wszystkie filtry i dylemat z ustawieniami/konfiguracjami - oszaleć można:) Prośba o pomoc jak wypadają w bezpośrednim porównaniu, Dzięki z góry.

Uderzaj do @bigmaras po FLC8S :) Powiedz, żeś ode mnie, a będziesz Pan baaaaardzo zadowolony ;]

Odezwał się ten, co pierwszy stał po efelceki z mojego polecenia xD

Nie kłóćcie się chłopaki, gdyby nie ja, nadal słuchalibyście muzyki na AudeoB)

• Like 2

Guest
2 minuty temu, all999 napisał:

a to akurat prawda! zostaly mi polecone prze @all999 za co jestem mu bardzo wdzieczny bo to swietne doki

46 minut temu, all999 napisał:

I nie byłoby w tym nic złego :P

• Like 2

13 minut temu, Inszy napisał:

I nie byłoby w tym nic złego :P

i ile dukatów na zbytki by zostało w kieszeni...

W razie jak by ktoś miał przygodę i pogubił cokolwiek od FLC to są dostępne na miejscu wszystkie elementy zestawu zarówno pojedyncze filterki jak i komplety. Oczywiście także metalowe etui i szczypczyki.

• Like 1