Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ultimate Ears fanklub


all999

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Bokrug napisał:

? Dlatego ja 2 razy tylko wyciągałem wliczając wczoraj gdy czekam na kabelek, jak go włożę to już ruszać nie będę, a do zbalansowanego będę musiał sobie kupić drugą sztukę TF10 :P 

 

Dokładnie:P ale mówiąc poważnie, trzeba bardzo uważać, gniazda w słuchawkach są bardzo słabo osadzone,

a kabelki do przetwornika bardzo krótkie;)

 

Edytowane przez chico99
dubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To teraz ja. Po próbie wyciągnięcia wtyku z jednego z dwóch popier**** gniazd tych plastikowych gówien :]

 

Wszystko co przeczytacie w sieci o perypetiach z UE 900 (i jak głoszą relacje z 900S zresztą też), jest niestety prawdą. Wygrane na licytacji jako te prawie nowe na allezgrozo od szanownego kolegi z forum. Przyszły- skręt głową o 90-180 stopni i w prawej słuchawce odcinało dźwięk, odkręt głowy i wracał. Szok, ale ok znany problem jak się okazało, który rozwiązało przeszczotkowanie wtyku mmcx, nie wiem o co z tym chodzi, nawet nie pytajcie, jakieś mikro opiłki z produkcji czy jak. Kilka godzin posłuchane i zero problemów, później odłożyłem je na długi czas. Gdy do nich wróciłem zacząłem słyszeć, że w prawej słuchawce znów się dzieją cuda przy najdrobniejszym ruchu. Gniazdo było tam luźniejsze niż w lewej słuchawce, i tym razem mikro obrót wtyku albo bardziej ruch wertykalny (?) w gnieździe powodował zakłócenia dźwięku, strasznie absurdalna sprawa, bo można było odsłuchać ten sam utwór 3 razy prawie nie ruszając się i tylko raz przez kilka sekund to się działo, innym razem zła koniugacja głowa-ucho-gniazdo-wtyk i słyszałem trzaski znacznie częściej. Lewe gniazdo dla odmiany było trochę zbyt ciasne, wypięcie wymagało większej siły niż powinno, ale przynajmniej tu z dźwiękiem wszystko w najlepszym porządku. W przypływie głupiej nadziei pomyślałem, że może jednak to wina prawego wtyku, ciut za małą średnicę się ukroiło w produkcji, więc podpiąłem kabelek od BigMarasa- w prawym dalej luz za to lewy zassało jak Sasza Grej po powrocie z emerytury, to też efekt widać poniżej, rozkruszyła mi się w dwóch palcach jak cukierek. Nigdy więcej tego święcacego chadziajstwa od Logitecha UE czy tam odwrotnie, pewnie TripleFi 10 się za niedługo też rozlecą, leżą sobie już dość długo, ale od leżenia klej popuści zapewne.

IMG_20180601_153157.thumb.jpg.f2ed0337bbe488a5b517f1485c35c9ee.jpg

Edytowane przez Bokrug
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2018 o 17:13, chico99 napisał:

Wiele się nie nacieszyłem TF10. W poniedziałek wysyłam do reklamacji:angry:

Wada gniazda lewej słuchawki. Podczas wyciągania z ucha gniazdko zostało

na kabelku. Zaoszczędzili na kleju ...

 

Noo... Muszę pochwalić firmę Optimes sprzedającą TF10 na aledrogo.

Bez problemu wymiana na nowy egzemplarz:)

Ale pozostał niesmak oraz obawa przy użytkowaniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiecie może gdzie można kupić gumki tri-flange albo chociaż bi-flange pasujące do TF10? Szukam w zakamarkach polskiego internetu i niestety nigdzie nie widzę takowych. Miałem już kiedyś customy, teraz wróciłem do triple.fi, ale pod względem izolacji stockowe gumki to jest jakiś dramat. Cały czas mam wrażenie, że nie mam odpowiedniego seala, a nawet na największym rozmiarze wypadają mi z uszu co chwilę.

Edytowane przez keicaM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, keicaM napisał:

Wiecie może gdzie można kupić gumki tri-flange albo chociaż bi-flange pasujące do TF10? Szukam w zakamarkach polskiego internetu i niestety nigdzie nie widzę takowych. Miałem już kiedyś customy, teraz wróciłem do triple.fi, ale pod względem izolacji stockowe gumki to jest jakiś dramat. Cały czas mam wrażenie, że nie mam odpowiedniego seala, a nawet na największym rozmiarze wypadają mi z uszu co chwilę.

 

Spróbuj spiral doty. Z moimi TF10 sprawdzają się na medal.:)

Seala łapię na nich z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołączam do fanklubu z UE900 :) Miałem kiedyś Triple.Fi, były bardzo ciekawymi słuchawkami, ale jednak UE900 to moim zdaniem wyższa półka. Zbalansowane brzmienie wysokiej próby, z łatwo wyczuwalnym charakterem Ultimate Ears (specyficzne delikatne ocieplenie). 

 

Obawiałem się tych słuchawek po co po niektórych opiniach jakie miałem okazję przeczytać - a to, że grają V-ką, a to, że spaprana średnica. Przepraszam panowie, ale jeśli to jest granie V-ką to chyba nigdy w życiu nie słyszeliście słuchawek prezentujących taki charakter brzmienia :P UE900 mają dip w wyższej średnicy, ale dzięki temu zabiegowi uniknięto sybilizacji, a góra i tak jest szczegółowa i bardzo naturalna. Szczerze mówiąc to dla mnie takie Westone 4 z normalnym, nieprzesłodzonym strojeniem.

 

Serdecznie polecam UE900 :) 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe opinie  @all999 już na pierwszej stronie Fanklubu.

Miałem te słuchawki dawno temu ale już nie pamiętam ich grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności