Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Scipio Africanus napisał:

a no widzisz :P takiej historii nie przewidywałem :) 

Jeszcze szansa na VAT i opłaty celne.

6 minut temu, Scipio Africanus napisał:

mając na uwadzę cene w PL i tak by się opłacało :) 

Chyba lepiej kupić sprawdzony, działający w komisie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I to spora, zamawiałem u nich 3 razy i mam 100-procentowa skuteczność :/.

A tak w ogóle to wysyłają do Polski? Od jakiegoś czasu nie widzę takiej poci przy produktach, którymi się interesowałem.

A bateria w c10 była ok...

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej kupić sprawdzony, działający w komisie na forum.
Ciekawe ile egzemplarzy z Joybuy leży w komisie właśnie.
 
 
I to spora, zamawiałem u nich 3 razy i mam 100-procentowa skuteczność :/.
A tak w ogóle to wysyłają do Polski? Od jakiegoś czasu nie widzę takiej poci przy produktach, którymi się interesowałem.
A bateria w c10 była ok...
 
Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Ja swój kupowałem z Joybuy, bez opłat. Nie było to tak dawno temu. Bateria też spoko/działa. Jeszcze.
 
 
I to spora, zamawiałem u nich 3 razy i mam 100-procentowa skuteczność :/.
A tak w ogóle to wysyłają do Polski? Od jakiegoś czasu nie widzę takiej poci przy produktach, którymi się interesowałem.
A bateria w c10 była ok...
 
Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Ja swój kupowałem z Joybuy, bez opłat. Nie było to tak dawno temu. Bateria też spoko/działa. Jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Gearbest niewiele drożej, a w sumie mam trochę większe zaufanie 

 

https://www.gearbest.com/mp3-mp4-players/pp_1524173.html?wid=1433363

na Gearbest niewiele drożej, a w sumie mam trochę większe zaufanie 

 

https://www.gearbest.com/mp3-mp4-players/pp_1524173.html?wid=1433363

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że w C10 ekran jest cały czas włączony? To znaczy, przeważnie gdy większość odtwarzaczy gra i ma wyłączony ekran to jest on wyłączony i czarny, a u mnie jest tylko bardzo przyciemniony i na upartego da się dojrzeć co tam wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Można go ładować prądem max 0,5A. Czym go ładowałeś?

Przez USB łapka.

 

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Jak długo posiadasz C10? 

Nie pamiętam dokładnie. Coś od kwietnia ubiegłego roku.

 

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Jest jakieś wyjście - będę zamawiał baterię z Ali. Znalazłem dzięki ruskiemu forum. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chyba warto dać sobie spokój z jego zakupem.
Ja kupiłem na joybuy, ktoś też miał problem z baterią. Nic to, zamówię że dwie baterie i tyle. Wymiana to dwa luty.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc zgodnie z umową. Akumulatory przyszły, są z lutego tego roku ( tak przynajmniej wynika z naklejki), wymiarowo to samo, niestety nie udało mi się znaleźć baterii o wyższej pojemności niż 3000. Może jakbym szukał dalej to bym znalazł. Akumulator zamontowany, Colorfly odżył czyli uratowany. Na razie się ładuje, zobaczymy jak z czasem działania. Dla tych którym odtwarzacz padł z powodu baterii na amen, myślę że to cenna informacja. 0448176ae74019f8b401b10c28d2db17.jpg

38,26 zł | 8x40x80mm 3.7 V 3000 mAh Akumulator litowo Polimerowy Akumulator litowo-jonowy Do zestawu słuchawkowego bluetooth GPS PSP PDA MP3 MP4 głośnik 804080 084080

https://s.click.aliexpress.com/e/9Qxx1pO

Edit.

Bateria działa, jest ok. Trzyma tyle ile powinna.

 edit.

Myślę że Colorflaje zakupione z JoyBuy w okazyjnej cenie to niezle leżaki magazynowe muszą być. Ale kupując baterię to i tak dobry deal.

 

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A więc zgodnie z umową. Akumulatory przyszły, są z lutego tego roku ( tak przynajmniej wynika z naklejki), wymiarowo to samo, niestety nie udało mi się znaleźć baterii o wyższej pojemności niż 3000. Może jakbym szukał dalej to bym znalazł. Akumulator zamontowany, Colorfly odżył czyli uratowany. Na razie się ładuje, zobaczymy jak z czasem działania. Dla tych którym odtwarzacz padł z powodu baterii na amen, myślę że to cenna informacja. 0448176ae74019f8b401b10c28d2db17.jpg
38,26 zł | 8x40x80mm 3.7 V 3000 mAh Akumulator litowo Polimerowy Akumulator litowo-jonowy Do zestawu słuchawkowego bluetooth GPS PSP PDA MP3 MP4 głośnik 804080 084080
https://s.click.aliexpress.com/e/9Qxx1pO
Edit.
Bateria działa, jest ok. Trzyma tyle ile powinna.
 edit.
Myślę że Colorflaje zakupione z JoyBuy w okazyjnej cenie to niezle leżaki magazynowe muszą być. Ale kupując baterię to i tak dobry deal.
 
 
 

Masz taką baterie jeszcze na sprzedaż?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mój Colorfly C10 się przepoczwarzył :D

 

Kilka tygodni temu zrobiłem update oprogramowania skuszony wizją USB DAC. Wszystko przebiegło pomyślnie i dosyć intensywnie używałem tej opcji pracując "w terenie". Interesującą własnością było to, że tym trybie regulacja głośności na C10 odpowiadała wyłącznie za jeden kanał (już teraz nie pamiętam który). Drugi był ciągle na max, więc by normalnie słuchać suwak ustawiałem w górnej pozycji. Nie było to problemem, bo głośność regulowałem z laptopa.

Przejdźmy do przepoczwarzenia. Jadąc do pracy chciałem posłuchać muzyki z pamięci wbudowanej C10 i dźwięk co chwila się ścinał. Bateria 20%, co może równie dobrze oznaczać blisko 0%. Uznałem, że to winowajca więc podłączyłem do power banka. Dalej ścinka, więc schowałem ładujący się player i delektowałem się podróżą w ciszy. W pracy wyjąłem sprzęt z plecaka i zauważyłem, że jest wyjątkowo gorący (ładowałem go już wcześniej tym power bankiem i nie było nigdy żadnych problemów), więc szybko odłączyłem i dałem mu odpocząć. Po około godzinie podjąłem próbę odtworzenia muzyki z pamięci wbudowanej, co ponownie się nie udało z powodu zacinania się odtwarzania. Próba USB DAC zakończyła się także fiaskiem. Player po podłączeniu słuchawek (bez uruchomienia odtwarzania w jakiejkolwiek aplikacji) zaczął charakterystycznie "cykać" jak to ma w zwyczaju podczas zmieniania utworów (cyk w słuchawkach oraz dobiegający prosto z wnętrzności). Robił to rytmicznie. Przestraszony, że zaraz uszkodzę słuchawki wszystko rozłączyłem. Postanowiłem, że go rozładuję i może taki "twardy reset" coś pomoże. Zostawiłem włączony player, z odtwarzaną muzyką bez podłączonych słuchawek.

Dzień w pracy mija, wracam do domu, wyjmuję player i zaczynam kolejną serię badań. Bateria 80%, zapętlony utwór odtwarza się zgodnie z planem. Podłączam badziewne słuchawki... i wszystko działa! Zmieniam utwory, albumy, odtwarzam muzykę z karty. Colorfly wrócił! Żeby tylko USB DAC działał. No i działa. Nawet więcej - suwak głośności na playerze reguluje oba kanały. To właśnie efekt owego przepoczwarzenia, o którym wspomniałem na początku.

 

Ktoś ma pomysł co się wydarzyło? A może każdy tak miał, ale boicie się przyznać? 😜

 

Pozdrawiam i życzę radości z używania tego dziwacznego urządzenia ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, CoATI napisał:

Na jakim systemie uzywasz usb dac? Na win10 nie działa u mnie.

Na Ubuntu 18.10. Na Win 10 także nie udało mi się pomimo kombinacji ze sterownikami z head-fi (tam chyba na Win 7 komuś się udało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności