Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

Paczki dzis przyszly. Sluchawki to Denon ah-mm400 no i c10. Wykonanie bardzo mi sie podoba, choc sluchawki wydaja sie byc delikatne ale to pierwsze wrazenie. C10 prezentuje sie solidnie, jest dosyc ciezki. Tu i tu drewno ;)

 

Jak dzieci pojda spac, wrzuce Dire Straits i Rainbow i opisze swoje pierwsze wrazenia.

 

Edit

 

A wiec tak na szybko. Miedzy kompem z zintegrowana karta muzyczna a c10 jest roznica przede wszystkim w mocy oraz na c10 gra z przyjemna lekkoscia. W obu przypadkach sa braki w zakresie niskich tonow. Jesli te sluchawki 'bejsuja' to ja pytam do czego podpiete? Na c10 jest troszke wieksza przestrzen i ostrzej. Nie sa to cieple sluchawki o lagodnym brzmieniu. Na pewno bede walczyl z polepszeniem dolnych rejestrow. 

Pykniecia przy zmianie utworow w c10 mi nie przeszkadzaja, obsluga bardzo prosta. Brakuje mi equalizera.

Sluchawki sa wygodne ale ciezkie. Po 3 godzinach jest calkiem ok, troszke cieplo w uszy ale wszystko w normie.

 

Jest okej, ale szczeka mi nie opadla z wrazenia. Efektu wow nie ma. Jesli Denony sa efekciarskie a Akg q701 analityczne to ja nie chce wiedziec jak one graja. 

 

Edit

 

Im wiecej slucham tym lepiej, ale wciaz 'czegos' mi brakuje.

Edytowane przez Into
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wreszcie skompletowałem beyery 770 pro 250 ohm i podłączyłem do C10. I gra to zajefajnie, jest wszystko czego mi potrzeba. Jest muzykalnie, jest basik, wysokie nie kłują po uszach, jest dobrze. Wreszcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem, ze brakuje mi basu wiec przy okazji odwiedzilem sklep nie dla idiotow zeby posluchac na moim c10 innych sluchawek. Zwykla ciekawosc. Niestety wiekszosc tam sprzedawanych sluchawek sa z BT. Ominalem szerokiem lukiem nizsza polke cenowa i trafilem na dzial Sony. Podpialem c10 pod SONY MDR-1AM2. Pierwsze wrazenie : BARDZO WYGODNE, LEKKIE I DUZO BASU. Przesluchalem 3 utwory i stwierdzilem, ze poza tym co napisalem wczesniej nie maja nic ciekawego. Wniosek z tego jest taki, ze to moje Denony sa skape na basie a nie c10.

Nie ukrywam, ze troche polknalem bakcyla i jesli tylko nadarzy sie okazja bede testowal inne sluchawki. 

 

Wracajac do tematu Coloryfly C10. Prawdopodobnie mam padnieta baterie gdyz po blisko 48h ladowania grajek nie moze sie naladowac. Kto ogarnia ten temat ? Nie mam gwarancji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem, ze brakuje mi basu wiec przy okazji odwiedzilem sklep nie dla idiotow zeby posluchac na moim c10 innych sluchawek. Zwykla ciekawosc. Niestety wiekszosc tam sprzedawanych sluchawek sa z BT. Ominalem szerokiem lukiem nizsza polke cenowa i trafilem na dzial Sony. Podpialem c10 pod SONY MDR-1AM2. Pierwsze wrazenie : BARDZO WYGODNE, LEKKIE I DUZO BASU. Przesluchalem 3 utwory i stwierdzilem, ze poza tym co napisalem wczesniej nie maja nic ciekawego. Wniosek z tego jest taki, ze to moje Denony sa skape na basie a nie c10.

Nie ukrywam, ze troche polknalem bakcyla i jesli tylko nadarzy sie okazja bede testowal inne sluchawki. 

 

Wracajac do tematu Coloryfly C10. Prawdopodobnie mam padnieta baterie gdyz po blisko 48h ladowania grajek nie moze sie naladowac. Kto ogarnia ten temat ? Nie mam gwarancji

 

Czytaj parenaście/paredziesiąt postów do tyłu. Ktoś miał taki problem. Jeśli chodzi o słuchawki to ja z 770 pro mam wreszcie opad szczęki. Oczywiście patrząc na to na czym do tej pory słuchałem, nie spodziewałem się po c10 i 770 pro czegoś wielkiego i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Miodzio.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, czytalem i ta osoba problemu nie rozwiazala. 

 

Sprawdze te bajery, tylko w jakich sklepach szukac. 990 tez bym z ciekawosci zalozyl ;)

 

Przesluchalem teraz Avantasia - farewell i zaluje ze nie mam sluchawek otwarych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, czytalem i ta osoba problemu nie rozwiazala. 
 
Sprawdze te bajery, tylko w jakich sklepach szukac. 990 tez bym z ciekawosci zalozyl
 
Przesluchalem teraz Avantasia - farewell i zaluje ze nie mam sluchawek otwarych
Napisz jeszcze czym ładujesz i czy masz ustawione w opcjach usb mode na charge?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo od kilku dni nie mam jak posluchac muzyki. Bateria padla, po podlaczeniu do ladowarki c10 sam sie uruchamia, po czym ze wzgledu na niski poziom baterii wylacza sie. I tak w kolko. Dodam, ze sprzet kupilem niedawno na forum i nie chce go do kosza wyrzucac. Mam wrazenie ze wejscie usb nie zawsze dziala, jak poruszam kablem to raz laduje raz nie. 

Prosze o namiary na forumowego magika ktoremu moglbym wyslac ten badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo od kilku dni nie mam jak posluchac muzyki. Bateria padla, po podlaczeniu do ladowarki c10 sam sie uruchamia, po czym ze wzgledu na niski poziom baterii wylacza sie. I tak w kolko. Dodam, ze sprzet kupilem niedawno na forum i nie chce go do kosza wyrzucac. Mam wrazenie ze wejscie usb nie zawsze dziala, jak poruszam kablem to raz laduje raz nie. 
Prosze o namiary na forumowego magika ktoremu moglbym wyslac ten badziew.
Próbowałeś innych kabli? U mnie też czasami problem z ładowaniem właśnie z powodu kabla. Już parę z tego powodu posłałem do śmieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem za kazdym razem to samo. Czy normalne jest aby po podlaczeniu do ladowania urzadzenia, ktore jest wylaczone uruchamialo sie samo? Moze tu jest bardziej zlozony problem.

Uruchamia się, nie tu leży problem. Spróbuj ładować z wejścia usb komputera jak kolega radzi. W moim przypadku najpewniejsza opcja, ładowarka telefoniczna cuda robiła. Ale pewnie bateria siedzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności