Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Gourney napisał:

Mee P1, Ety, bądź q-jaysy, z nausznych na pewno Meze.

 

 

 

 

 

 O meze nie słyszałem ale o hd600 / hd580 tak choć do etyszy bliżej maja hd565 niż barwne kremowe hd600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 
Jestem  tu nowy i od razu chciałbym podziękować za info, które skłoniło mnie do zakupu na joybuy Colorfly C10. W opakowaniu dostałem skórzane etui,  ochraniacz na szybkę a przede wszystkich cudowny, piękny dźwięk i wszystko za 143 dolary :-)).
 
Pozdrawiam 
 
 
 
Możesz napisać ile czasu przesyłka szła do Ciebie, czy sprzęt jest nowy, i czy nic nie doliczyli ?
Witam serdecznie, 
Jestem  tu nowy i od razu chciałbym podziękować za info, które skłoniło mnie do zakupu na joybuy Colorfly C10. W opakowaniu dostałem skórzane etui,  ochraniacz na szybkę a przede wszystkich cudowny, piękny dźwięk i wszystko za 143 dolary :-)).
 
Pozdrawiam 
 
 
 
Możesz napisać ile czasu przesyłka szła do Ciebie, czy sprzęt jest nowy, i czy nic nie doliczyli ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rgomez napisał:

Możesz napisać ile czasu przesyłka szła do Ciebie, czy sprzęt jest nowy, i czy nic nie doliczyli ?Możesz napisać ile czasu przesyłka szła do Ciebie, czy sprzęt jest nowy, i czy nic nie doliczyli ?

 

Ja tam zamawiałem i niestety doliczyli mi jakieś 150 zł. Nie ma reguły, bo jak rozmawiałem z innym forumowiczem, to nic mu nie doliczyli. Sprzęt szedł jakieś 5 tygodni. Jest nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja tam zamawiałem i niestety doliczyli mi jakieś 150 zł. Nie ma reguły, bo jak rozmawiałem z innym forumowiczem, to nic mu nie doliczyli. Sprzęt szedł jakieś 5 tygodni. Jest nowy.
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać ile czasu przesyłka szła do Ciebie, czy sprzęt jest nowy, i czy nic nie doliczyli ?
Sprzęt bajka, nówka sztuka. Wysyłają a Chin do Belgii. Kupiłem 10 grudnia, przyszedł po 29 dniach. Żaden podatek ani cło nie zostało naliczone do tego gratis etui o czym nie napisali. Jednym słowem super.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Meze99 teoretycznie nie powinny dobrze grać z c10, a jednak grają  
Posłucham w sklepie, zaciagnę tam C10 I pobawię się w odsłuchy. A najlepsze, że w pracy pokazywałem ludziom jak to gra to wszyscy byli w szoku:-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Miszkur napisał:

do tego gratis etui o czym nie napisali

 

  • What's in the box : Manual *1 ,warranty card *1 ,data cable * 1 ,charger * 1, protective leather case *1  Hmmm...;)

 

8 minut temu, Miszkur napisał:

Posłucham w sklepie, zaciagnę tam C10 I pobawię się w odsłuchy

 

Koniecznie, właśnie siedzę w takim zestawie (albo z takim zestawem). Banan na twarzy jak nie przymierzając przy pierwszym odsłuchu z Mee P1.

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Koniecznie, właśnie siedzę w takim zestawie (albo z takim zestawem). Banan na twarzy jak nie przymierzając przy pierwszym odsłuchu z Mee P1.
No fakt nie doczytałem, tak się podjarałem, że za 500 zl mam c10, że nie spojrzałem co tam jest w środku :-) Jestem bardzo ciekawy mee P1

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie co robią dystrybutorzy sprzętu jakie mają marże na towar c10 w sklepie 1800 zł, a na joybuy 144 USD, COWON P1 w Polsce 4000zł a w USA na amazonie 400USD, CAYIN N5II 300USA, W POLSCE 2400 zł za duże te różnice na moje oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C10 kosztowal  w chinach 299 dolarow, dodajac do tego vat wychodzilo 1500zl, a w Polsce 1800zl wiec roznica niewielka no i w zasadzie brak gwarancji.

 

Obecna cena na joybuy to wyprzedaz modelu bo odtwarzacz nie jest juz produkowany ani wspierany.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C10 kosztowal  w chinach 299 dolarow, dodajac do tego vat wychodzilo 1500zl, a w Polsce 1800zl wiec roznica niewielka no i w zasadzie brak gwarancji.
 
Obecna cena na joybuy to wyprzedaz modelu bo odtwarzacz nie jest juz produkowany ani wspierany.
Czyli szybko brać, nie wiadomo czy się ta cena jak i dostępność nie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest już taka od dawna, pytanie ile jeszcze sprzętu na magazynie zostało. Obiło mi się o uszy, że szykuje się model z...dotykowym ekranem, wifi, BT (może przesadzam, ale coś z tych trzech na pewno). Jak na tą markę i jej dotychczasowe dokonania to  byłby przewrót:D.

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest już taka od dawna, pytanie ile jeszcze sprzętu na magazynie zostało. Obiło mi się o uszy, że szykuje się model z...dotykowym ekranem, wifi, BT (może przesadzam, ale coś z tych trzech na pewno). Jak na tą markę i jej dotychczasowe dokonania to  byłby przewrót.
Coś ma być ale chyba bez dystrybucji na Europę

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też skusiłem się na zakup z joybuy, także zapisuję się do klubu:-). Wczoraj go odebrałem na poczcie. Szedł do mnie dokładnie 18 dni. Tak na starcie przy pierwszych odsłuchasz to daleko mu do klasy dźwięku HDPR10 czy HM901, ale ocenię go za pare dni, gdy się trochę wygrzeje. Obsługa jest całkiem znośna na tle choćby HM901. Wykonanie pierwsza klasa. Ma wgrane ostatnie wypuszczone oprogramowanie C1028. Irytuje mnie tylko problem czytania cue. Prawie każdy album jest źle pocięty. Czy można jakoś rozwiązać ten problem? Czy chociaż można jakoś wyłączyć obsługę cue?

Edytowane przez tomanio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności