Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Final Audio Design fanklub


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy dobrze mu się słuchało kurzu i brudu na płycie :D.

 

Bardzo przyjemny filmik, dzięki za podzielenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podziwiam - sam chciałbym je bardzo, ale w życiu tyle na słuchawki bym nie wydał. Również ciekaw jestem wrażeń :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka wrażeń na gorąco.

Słuchawki nie są lekkie, mają swoją wagę 523g, z począdku sprawiały wrażenie niezbyt wygodnych, ale po krótkim zapoznaniu się

z rozwiązaniem dopasowania jest bardzo wygodnie, nie ma problemu z kilkugodzinnymi odsłuchami.

Materiał padów nie meczy, pod względem wygody jest bardzo dobrze, jest miękko i nie grzeje jak skóra czy welur.

Możliwe że nie na każdą głowę będą pasować u mnie są prawie na skraju wsuniecia muszli na pałąk.

Wielkość otworów wewnątrz padów jest w miarę odpowiednia 6cm, choć to nie przestrzeń pokroju HD800 czy HE1000,

choć akurat od tych drugich są bardziej wygodne (dla mnie). Same pady dopasowują się do głowy lekki przechył,

jest też możliwość obrotu pałąka takze można go dopasowac, kąt obrotu nie jest zbyt wielki, ale daje komfort miejsca położenia pałaka na głowie.

Kabel jest dość gruby, ani lekki ani ciężki, dość wygodny, jedynie długość do splitera jest dość duża, tak z 5-10 cm więcej

niż u innych, wtyki trzymają pewnie po wpieciu i przekręceniu trzymają pewnie bez jakiegokolwiek luzu. Sam kabel jest dość giętki.

Niestety gniazda w muszlach są dość wąskie więc zwykłe wtyki 3,5mm nie pasują.

Słucham, na razie nie mam ochoty na porównania, nie czuję takiej potrzeby, przekładam tylko płyty jak mi sie kolejna w końcu nudzi po kilku odtworzeniach.

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2018 o 19:47, saudio napisał:

Nie mam mr. głośniczków no i za krótko ich słuchałem na meetcie :(

Do HEków już szybciej.

 

Podesłałbym swoje, ale jak się okaże, że przy Finalach nie grają to będzie mi przykro. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

FAD ogłosiło nowe kable do Sonorusów i D8000. Ceny cytuję z newsa P. Ryki. Z grzeczności nie napiszę co sądzę :). Pierwszy komentarz pod newsem "cena niewysoka" xD.

  • 1.5m, 3.5mm jack, 1800 PLN
  • 1.5m, 6.3mm jack, 1800 PLN
  • 1.5m, 2.5mm 4-pinowy, 1900 PLN
  • 1.5m, 4.4mm 4-pinowy jack,  1900 PLN
  • 1.5m, XLR 4-pinowy, 2300 PLN
  • 3m, 6.3mm jack, 2400 PLN
  • 3m ,XLR 4-pinowy, 2900 PLN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie wiem czy wiecie ale jest konkurs na stronie producenta :)

 

http://snext-final.com/en/news/detail/id=592

 

wystarczy odpowiedzieć na banalne pytanie i można wygrać D8000, zgłoszenie z PL przyjęło mi bez problemu :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności