Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do 400-4500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem że takich tematów było mnóstwo ale dalej nie wiem co wybrać. Więc tak jak w temacie poszukuje słuchawek dokanałowych, słucham popu,rocka,muzyki instrumentalnej ogólnie wszystkiego co wpadnie w ucho. Od słuchawek wymagam dobrego basu który nie będzie zasłaniał innych pasm oraz dobrej sceny, dobrze by było jakby słuchawki miały pilot ale nie muszą. Urządzenie na którym będą używane to Samsng Galaxy Note 4.

 

Oto jakie słuchawki znalazłem:

-HARMAN KARDON AE

- SHURE SE215

-sony XBA-H1

-Final Audio Design Heaven II

Pozdrawiam!

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić jedynie Sennheiser Momentum In Ear, jeśli będą pasowały pod względem ergonomii, reszta wpisuje się idealnie, szczególnie po dobrym wygrzaniu, no i wersja G (Galaxy) z pilotem i majkiem.

 

Do większych wad należy wymienić baardzo długi kabel (przynajmniej wg mnie wada), niby 1,3 m na pudełku, ale chyba ma w praktyce 1,5 m (wsadzone do ucha wisi do kolan - mam około 178-180 cm wzrostu, na szczęście jest lekki, i wykonany z genialnych materiałów), dlatego tylko mam obiekcje co do ergonomii.

 

Z wymienionych przez Ciebie nie miałem przyjemności słuchania żadnych, ale polecane są SE215 jako dosyć basowe, ciepłe, z dosyć dobrą średnicą, ale najlepiej niech ktoś inny się wypowie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiem że takich tematów było mnóstwo ale dalej nie wiem co wybrać.

 

To z kolejnego tematu się i tak nie dowiesz.

Nikt tu za Ciebie decyzji nie podejmie i jeżeli na podstawie wcześniejszych tematów niczego nie wymyśliłeś to tutaj także się nie zdecydujesz, bo nikt Ci nie powie "weź słuchawki X - będziesz na 100% zadowolony", bo nikt nie jest Tobą. Trochę samodzielności w dokonywaniu wyborów, zwłaszcza tak subiektywnych jak słuchawki.

 

No ale ciężko na takie coś liczyć, bo przychodzi co chwilę taki "niezdecydowany mimo pierdyliarda tematów" i chce by go za rączkę poprowadzić...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nazwa tematu to mistype, bo jeśli faktycznie szukane są "słuchawki dokanałowe do 400-4500zł", to przy tak rozpiętym przedziale cenowym sugeruję wpisać sobie "dokanałowe" na Ceneo czy Allegro i przeszukiwać po cenie od największej w dół.

 

Jeśli tematów było mnóstwo i przyznaje to sam autor, to samodzielnie skreśla na starcie własny wątek, jako cokolwiek unikatowego i faktycznie kwalifikującego się na asystę lub pomoc forumowiczów.

 

Jeśli autor mimo owego mnóstwa tematów nadal nie wie co wybrać, to w żadnym wypadku nie jest to wina forum lub forumowiczów, a autora i jego niezdecydowania.

 

Rozwiązaniem jest:

- albo czytanie innych podobnych tematów i recenzji oraz samodzielna analiza ich treści pod kątem własnych wymagań, które znać może tylko i wyłącznie autor,

- albo rzut monetą > zakup > ewentualny zwrot > ponowny rzut > ponowny zakup itd.,

- albo udanie się do sklepu/salonu audio w celu przetestowania sobie konkretnych słuchawek już na miejscu.

 

Jeśli autor ma problem z poprawnym opisaniem lub określeniem tego czego szuka, możliwe że pomocne będą wskazówki z poniższych artykułów:

- http://www.audiofanatyk.pl/slownik-popularnych-pojec-audio/

- http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

- http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha EPH-100

Sam niedawno kupilem.Na forum jest temat ... nie jest to nowosc ale mnie urzekly i dlatego kupilem.

Moge pomoc kupic taniej u kolegi w salonie (zapraszam na PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak na początku chciałem przeprosić, a co myślicie o słuchawkach jakie wymieniłem?

A robiłem sortowanie od ceny w dół na ceneo jeszcze przed założeniem tematu i wybrałem słuchawki które mi się spodobały(po opiniach).

Edytowane przez mieszko24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności